Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Ha a gyereked kijelentené,...

Ha a gyereked kijelentené, hogy ő soha semmiképp nem vállal majd gyereket, hogy reagálnál?

Figyelt kérdés

2020. aug. 8. 10:10
 71/105 anonim ***** válasza:
36%
Mindenki finanszírozza a saját hobbiját. Ennyi.
2020. aug. 9. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 72/105 anonim ***** válasza:
29%

"Mindenki finanszírozza a saját hobbiját. Ennyi."


Pontosan!

2020. aug. 10. 02:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 73/105 anonim ***** válasza:
43%

Na gyerekmentesek, majd gondoljatok ezekre akkor is ha 80 évesen a saját kakitokba fekszetek az öregek otthonában, ugye nem a fiatalka nővérke segítségét kéritek? Lehet megkérni a hasonló mentalitásu szomszéd ágyon fekvő Julcsit, hogy tegyen tisztába. Mikor életmentö mütétre kerül a sor ugye befekszetek a korotokbeli sebész remegő keze alá ugye??? Nem ám megy majd a tamtam a fiatal orvosért, hm???

Ez lenne a minimum viselkedés tőletek, de nyilván nem lesz bennetek gerinc. Mert nektek jogotok van mindenhet mi? A fiatalok segitségére, de egyuttal egy ft-t se rájon annak míg kicsik. Ahhha.

Rajtam mulna cédulát aggatnátok rátok, hogy a jövő generációnak legyen lehetősége eldönteni hogy óhajtja kezelni a fajtátokat. Titeket akik még az életet is sajnálták tőlílük anno. Talán lenne egy tökös orvos aki ott hagyna titeket a műtőasztalon, hogy mütsön titeket akinek két anyja van, meg a többi fillérbaszó childfree.

Ez ugyanis két irányú út. Olyan nincs hogy elvárok valamit, de abba semmit nem teszek, még a nyavajás toleranciát sem.

2020. aug. 10. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 74/105 anonim ***** válasza:
44%
Szánalmas vagy utolsó.. Mi köze ennek a gyerekmentes élethez? Azt hiszed, ha van gyereked, garantált hogy nem dob majd el mint a szemetet? Mert nem az a jellemző manapság hogy a családok törődnek az öregekkel. Bebasszák egy otthonba, és várják mikor vihetik a házát. SEMMI jelentősége hogy van-e vagy nincs gyereked, ugyanúgy magadra hagyatva halhatsz meg.
2020. aug. 10. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 75/105 anonim ***** válasza:
21%
Mondom, 15 évesekkel vitatkozunk, akiknek fogalma sincs róla hogy működik a gazdaság stb.
2020. aug. 10. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 76/105 anonim ***** válasza:
33%

#74😂😂😂

Tanulj már meg olvasni te hulye.

Pont nem erről szólt az írásom, de sebaj, nekifutsz még vagy 5x csak felfogod.

2020. aug. 10. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 77/105 anonim ***** válasza:
61%
74# a 73-aska arra akar rávilágítani, hogy ha te ideális világodnak megfelelően, ha nem szaporodik senki vagy elegen, akkor nem lesz következő generáció, aki gondoskodik rólad. Ha most azt mondod, hogy te fizetsz magadnak érte, akkor pont ez a lényeg hello, nem lesz kinek fizetni. Nem lesz ki fizesse a járulékot, mikor te már öreg leszel. A következő generáció viszi a hátán az előzőt mióta világ a világ. Ha nincs következő generáció, hanem csak szépen elöregszik a társadalom, akkor azt mindenki megszívja.
2020. aug. 10. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 78/105 anonim ***** válasza:
70%

Köszi 77 🙂

De kétlem, hogy elér a tudatáig. Ezeknek biorobot való amit 20 évig egy üzemben "nevelnek" hogy neki addig ne legyen terhére látni se kelljen, aztán x kor után azért kizsigerelné. Ki hát, neki jár!!!neki minden IS jár.

2020. aug. 10. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 79/105 anonim ***** válasza:
15%

Hát én nem tudom én dolgoztam öregek otthonában... mondjuk úgy, van rosszabb a halálnál!


Én ha lenne időskori eutanázia, biztosan kérném!



Amúgy látom sok a 'hüje' szutyok aki csak azért akar a világra szarni 2-3 gyereket hogy eltartsa, röviden szépen lassan kizsigerelje!

Ti aztán tényleg undorító népség vagytok!

2020. aug. 10. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 80/105 anonim ***** válasza:
61%
Miért ömlik belőletek ennyire a gyűlölet a gyerekesek iránt? Miért? Komolyan érdekel, nem támadni akarlak titeket, csak megérteni. Miért érzitek úgy, hogy ilyen hosszú hozzászólásokban kell ilyen stílusban győzködni a másik felet? Miért provokáltok? Miért vagytok ennyire rosszindulatúak? Ha vki összefoglalná ezt nekem, megköszönném, és talán nagyobb toleranciával fordulnék felétek. Így egyszerűen nem bírok, mert nem lehet leállni veletek vitatkozni annyira hevesen fröcsögtök.
2020. aug. 10. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!