Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Ha a gyereked kijelentené,...

Ha a gyereked kijelentené, hogy ő soha semmiképp nem vállal majd gyereket, hogy reagálnál?

Figyelt kérdés

2020. aug. 8. 10:10
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
 21/105 anonim ***** válasza:
25%
20-as a mocskolódást megint a gyerekmentes oldal kezdte, egy olyan kérdésnél ahol teljesen irreleváns a csok, a babavaro, meg hogy elpusztul a bolygó. Úgyhogy mielőtt másban a szálkát keresitek, keressétek meg magatokban a gerendát.
2020. aug. 8. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/105 anonim ***** válasza:
88%
Sehogy.
2020. aug. 8. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/105 anonim ***** válasza:
83%

Itt senki se szidta a gyerekeseket. Minek kell ezt idekeverni. Egyébként is, akik válaszoltak, azoknak van gyerekük. Nem ők nem akartak gyereket, hanem a gyerekeik.

És nem lesz attól emancipunci vki, hogy úgy alakult az élete, hogy nem lett gyereke.

Itt egyedül az emancipuncizós válaszoló mocskolódik. Addig semmi ilyen nem volt a hozzászólásokban.

2020. aug. 8. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/105 anonim ***** válasza:
82%

Mièrt kell lepontozni a VÉLEMÉNYEKET, amikor a kèrdező kifejezetten azt kérdezte, hogy ki mit szólna hozzá? Ha valaki őszintén megírja, hogy elszomorítaná, az miért nem hasznos válasz?


Én egyébként elbeszélgetnék vele és megkérdezném, hogy miért döntött így, de tiszteletben tartanám a döntését.

2020. aug. 8. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/105 anonim ***** válasza:
93%
Miért kellene szomorúnak lenni? Én valóra váltottam azzal az álmomat, hogy megszültem őt. De neki nem lehetnek ugyanazok az álmai, mint nekem!!!!
2020. aug. 8. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/105 anonim ***** válasza:
32%

enyém is azt monda volt vala


most 4 éves a kislánya

2020. aug. 8. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/105 anonim ***** válasza:
28%
Ezt én se értem... A pontozást látva már szomorúnak lenni is bűn. Lassan az is bunkóságnak számít majd ha a gyerektelenséghez nem gratulálunk ujjongva.
2020. aug. 8. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/105 anonim ***** válasza:
91%
Oke. Hogy kéne reagálni? Magánügye. Az ő élete, úgy éli, ahogy akarja
2020. aug. 8. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/105 anonim ***** válasza:
84%

Anyukám elfogadta, sőt, mondta is, hogy nekem tényleg nem való gyerek. Apám néha bekérdez, hogy mikor lesz (nincsenek együtt), olyan, mintha amnéziás lenne, mivel már neki is mondtam, hogy nem lesz. Amúgy van unokájuk, a tesómnak van egy lánya.


16 éves korom óta tudom, hogy nekem nem lesz. 33 éves vagyok, nő, 16 éve kapcsolatban, 6 éve férjnél. És már gyűlik a pénz a perselyben, megyek hamarosan a szomszédba véglegesíteni a döntésem.

2020. aug. 8. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/105 anonim ***** válasza:
95%

Anyám: hát majd változik azért ez még

Apám: hát gyerek az kell

Apósom: ha ebben a világban lennék fiatal én se állnék neki

Anyósom: feje a homokban, szerinte gyerek az kell is és lesz is

🤷🏻‍♀️🤷🏻‍♀️🤷🏻‍♀️

Majd visszanézek ide 10 év múlva hogy állnak 😀

2020. aug. 8. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!