Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Ha a gyereked kijelentené,...

Ha a gyereked kijelentené, hogy ő soha semmiképp nem vállal majd gyereket, hogy reagálnál?

Figyelt kérdés

2020. aug. 8. 10:10
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
 11/105 anonim ***** válasza:
98%

Anyámék beletörődtek. Én alapból szeretnék gyereket, de örökletes betegségem van, nem szeretném továbbadni.


F

2020. aug. 8. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/105 anonim ***** válasza:
60%
A szomorkodóknak! : Nézzetek utána hová vezet a túlnépesedés. Merthogy a világban jócskán túlnépesedés van, attól, hogy a kormány az ország pusztulásával riogat és fizet a gyerekszülésért. Globálisan nézve a bolygó pusztulásához járulsz hozzá a gyerekszüléssel. Globális felemelegedés az emberi tevékenység, az egyre több embert kiszolgáló ipar miatt, erdőírtások és fajok kihalása termőterületek szerzése miatt, ivóvíz készlet rohamos fogyása. Ezek itt Magyarországon még nem érződnek annyira, de a szegényebb régiókban, Afrikában, Ázsiában már igen. De néhány évtized és ide megérkezik a túlnépesedés miatti pisztulás. Akiben van egy kis feleősségérzet a bolygó jővője miatt az pont hogy nem vállal gyereket. De hát könnyebb megszülni 3 gyereket a CSOK meg a babaváró miatt, azt meg már úgyse éritek meg hogy az unokáitoknak nem lesz ivóvízük, nem jut elég élelem, orrszarvút, elefántot, jegesmedvét csak képekről fog látni, újabb zoonótikus járványok idején fog élni, az erdőírtások miatt oxigénmaszkkal fog flangálni, amiről meg nem rudtok az nem fáj nektek.
2020. aug. 8. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/105 anonim ***** válasza:
64%
Elfogadnám, persze azért reménykednék, hogy meggondolja magát. Könnyen megeshet.
2020. aug. 8. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/105 anonim ***** válasza:
35%
12-es nem Magyarorszagnak van nepesedesi problemaja, hanem a harmadik világbeli országoknak, ott kellene megoldani a születésszabályozást. Tudtam, hogy megint jönni a fröcsögés a csok miatt, de a kérdés nem arra irányul, hogy miért nem kell gyereket vállalni, hanem hogy egy szülő elfogadja-e. Elfogadja, de szomorú, hogy nem adja tovább az életet a gyereke, ennyi, ebbe ne láss bele többet és főleg ne próbálj meg téríteni.
2020. aug. 8. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/105 anonim válasza:
81%

Ebbena vilagban meg ami varhato en azt mondom a lanyomnak hogy okos dontes.

60/f

2020. aug. 8. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/105 anonim ***** válasza:
78%

Csakhogy Magyarország is ugyanazon a bolygón található, ahol a harmadik világ beli országok. És ha elfogy mondjuk a víz vagy nem lesz több termőterület akkor Magyarországra sem fog jutni, nem különleges hely Magyarország.


És igen, amíg nem volt CSOK és babaváró addig kevesebb gyerek született. Mióta van, azóta több. De CSOK-ra nem lehet majd nagyobb bolygót venni.

2020. aug. 8. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/105 anonim ***** válasza:
26%

10

Mert ma mindenki öntudatos emancipunci és megy a csorda után mert menő...

Kérdezö: a sok rossz kapcsolatom miatt 27 éves koromig már nem akartam csak karriert. 28 évesen jött a nagy bumm és rájöttem,van arra érdemes ember,akit szeressek és leéljem vele az életemet és akartam gyereket is szülni neki. Még meggondolhatja.

Lehet lepontozni a hisztiseknek,bár azt én is vallom,hogy nem való mindenki szülőnek és azt nem kell erőltetni ha úgy akarja. De aki akar azt nem kell mocskolni.

2020. aug. 8. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/105 anonim ***** válasza:
31%

16

Ahol lakom,senki nem CSOK-ra szült.. milyen érdekes. Én sem.

2020. aug. 8. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/105 anonim ***** válasza:
85%
#17 Még jó, hogy te nem mocskolsz senkit és nem vagy hisztis.
2020. aug. 8. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/105 anonim ***** válasza:
80%
20-as hagyd rá, egyik mondatával üti a másikat!
2020. aug. 8. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!