Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Tényleg rossz anya lennék...

Tényleg rossz anya lennék azért, mert nem veszek telefont a 7 éves gyerekemnek?

Figyelt kérdés

Sulis táborba mondta nekem egy anyuka, hogy sajnálja a lányomat, hogy ilyen kegyetlen vagyok, hogy nem kap telefont.

Én arra gondoltam, hogy majd ha megy 5.-be kap egyet. Azt szeretném, hogy legyen egy kis gyerekkora, mielőtt beszippantja a telefon.


2020. aug. 12. 11:02
1 2 3 4 5 6 7
 61/66 anonim ***** válasza:
34%

Persze, nyilván nem azért kell a gyereknek a telefon, hogy nyomkodja, el fogja zárni majd a táskájába szigorúan.

Véletlen sem a gány youtuberek, közösségi oldalak (amikkel megfelelő korban semmi baj sincs, de ez nem a 7 év) bámulására kell a többi gyerekkel, nyilván matekfeladatokat fog rajta gyakorolni a szünetben. Ugye ezt ti sem hiszitek?


Na lehet lepontozni meg “általánosítaaaaasz!”-t kiáltani, de attól még ismerem a gyerekeket...Nem is hibáztatom, hogy ezt teszik, ha már egyszer okostelót kaptak, de asszisztálni nem vagyok hajlandó hozzá. Az itt említett kiközösítéstől meg azért nem félek, mert szerencsére vannak szülők, akik szintén ezt gondolják.

2020. aug. 12. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 62/66 anonim ***** válasza:
86%

Aki ősrégi nyomógombos telefont akar venni a gyerekének :


Ti azt élvezitek, hogy mindenki a gyerekeiteken röhög? Mert ezzel céltáblát csináltok belőle. A többi gyerek kipécézi.

2020. aug. 12. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 63/66 anonim ***** válasza:
30%
Nem tudom, én 16.-dik szulinapomra kaptam pedig nem volt anyagi oka 20f
2020. aug. 12. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 64/66 anonim ***** válasza:
50%

61!

Ismered a gyerekeket? Nem. Max pár gyereket ismersz. Az enyémet mondjuk épp nem. A barátait sem. Bizony, bizony, általánosítasz

2020. aug. 12. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 65/66 anonim ***** válasza:
44%

Te meg kötekedsz.

De hiába, sajnos nem a te gyereked és a barátai az átlag (dicséretes egyébként, ha ők még tényleg tudnak játszani rendszeresen telefon nélkül is), bármennyire is bizonyítani akarod az ellenkezőjét. Kisiskolásokkal dolgoztam/dolgozom sokat és a szüleikkel is tartom a kapcsolatot. Ők maguk is elismerik, hogy ez létező probléma.

2020. aug. 12. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 66/66 anonim ***** válasza:
37 éves vagyok, hat éves koromtól szemüveges. Biztos az okostelefon volt az oka.
2020. okt. 3. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!