Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Most derült ki, hogy anyukám...

Most derült ki, hogy anyukám fiatalon prosti volt. Hogyan reagáljak erre?

Figyelt kérdés

Összevesztek az unokatestvérével pár napja, és ő mondta el nekem bosszúból, hogy anyukám 3 évig prosti volt, 18-tól 21 éves koráig. 24 évesen férjhez ment, 25 évesen pedig már szült. Én 17 éves vagyok.

Rákérdeztem édeasnyámnál, és bevallotta, hogy igaz, és sírt.

Egy világ omlott össze bennem, nem tudom, mit higgyek. Mindig nagyon anyás voltam, nagyon kötődöm hozzá, és soha nem néztem ki belőle. Jelenleg ápolónőként dolgozik.

Hogyan dolgozzam fel ezt a dolgot?



2020. szept. 8. 11:12
1 2 3 4 5 6 7
 41/66 anonim ***** válasza:
86%

39

Svájc, Hollandia, Belgium

2020. szept. 8. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/66 anonim ***** válasza:
21%
Nekem gyanús a sztori! Hogyhogy "elengedte" a stricije? A legtöbb prosti nem önszántából, és nem is függetlenül csinálja ezt.
2020. szept. 8. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/66 anonim ***** válasza:
73%
42-es te nagyon el vagy tévedve és ne a filmekből induljál ki. A legtöbb lány, főleg a rosszlányokon lévőek, pont önszántukból csinálják, mert nem akarnak 8-12 órákat dolgozni napi 10k ért. Stricijük meg egyáltalán nincs. Amihez nem értesz, nem kell megszakértened.
2020. szept. 8. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/66 anonim ***** válasza:
69%
#42 Kicsit kevesebb filmet kellene nézni!
2020. szept. 8. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/66 anonim ***** válasza:
57%

#43

Te sem vagy a legélesebb kés a fiókban! A kérdező anyja talán manapság prosti?


20-21 éve volt az, és akkor kicsit más világ volt 🤦

2020. szept. 8. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/66 anonim ***** válasza:
24%

#44


Ha kettő profilról írod ugyanazt, akkor sem vagy komolyabban vehető, mint én 🤦

2020. szept. 8. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/66 anonim ***** válasza:
63%
#43 Na, most azt hiszik ugyanaz az ember vagyunk, mert hasonló dolgot írtunk az előttünk szólónak. :D Az ilyenek miatt imádom ezt az oldalt. :'D
2020. szept. 8. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/66 anonim ***** válasza:
33%

#44


Te nem a vírus tesztes nyomi vagy? Az dobálózik ilyenekkel ha mindenki offolja xD

2020. szept. 8. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/66 anonim ***** válasza:
84%

" A legtöbb lány, főleg a rosszlányokon lévőek, pont önszántukból csinálják, "


Pontosan így van. Senki nem kényszeríti őket. Jelentős részük teljesen egyedül dolgozik vagy barátnővel. A félősebb részük egy "mini kupiban", ahol bizonság van, de a pénzük x részét leadják, de itt sem kényszeríti őket senki. MÍaguktól mennek, bármik átmehetnek más helyre vagy abbahagyhatják.

2020. szept. 8. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/66 anonim ***** válasza:
74%

37, 41.

"Kulturáltabb országokban államilag fizetett prostik vannak és ők járnak olyan emberekhez akikkel a fogyatékosságuk miatt nem áll szóba egy nő sem. "

Azt tudom hogy legális egyes országokban, de higy az állam fizetne prostit a fogyatékkal élőknek olyanról még nem hallottam.

2020. szept. 8. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!