Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Most derült ki, hogy anyukám...

Most derült ki, hogy anyukám fiatalon prosti volt. Hogyan reagáljak erre?

Figyelt kérdés

Összevesztek az unokatestvérével pár napja, és ő mondta el nekem bosszúból, hogy anyukám 3 évig prosti volt, 18-tól 21 éves koráig. 24 évesen férjhez ment, 25 évesen pedig már szült. Én 17 éves vagyok.

Rákérdeztem édeasnyámnál, és bevallotta, hogy igaz, és sírt.

Egy világ omlott össze bennem, nem tudom, mit higgyek. Mindig nagyon anyás voltam, nagyon kötődöm hozzá, és soha nem néztem ki belőle. Jelenleg ápolónőként dolgozik.

Hogyan dolgozzam fel ezt a dolgot?



2020. szept. 8. 11:12
1 2 3 4 5 6 7
 51/66 anonim ***** válasza:
19%

50

Pedig működik ilyen sok országban. Van ahol fizetős van ahol részben fizetős van ahol állja a tb. De a lényege hogy nem egy rosszlányokos fogatlan prosti fogad hanem házhoz megy egy kulturáltan kinéző nő és nem utasíthatja el a kuncsaftot. Ők is a szociális ellátásban dolgoznak. Nyugaton elég gyakori olyan helyeken is ahol a sima strihelés egyébként illegális.

2020. szept. 8. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 52/66 anonim ***** válasza:
58%

A születésed előtt csinálta és biztosan kellett neki a pénz. A pénz Nagy Úr az életben. 18 évesen nem könnyű az élet.


Volt olyan, hogy én is szexet nyújtottam pénzért évekkel ezelőtt. De csak alkalomadtán, nem rendszerességgel. 26/N

2020. szept. 9. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 53/66 anonymousreview60 ***** válasza:
#50: [link]
2020. szept. 9. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 54/66 anonim ***** válasza:
100%
Minden fiatalnak vannak kisebb/nagyobb botlásai, amikből nem mindig könnyű kimászni.
2020. szept. 10. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 55/66 kopito1985 válasza:
64%
Nincs ebben semmi szégyen, én is voltam az, de pasiként. Ez van, tovább kell lépni. Légy házias, ne járj a fellegekben, legyél megbizható, az, hogy van egy múlt, kinek nincs.. Fel a fejjel, aki pedig beárulta anyukádat neked szégyelje magát, és torodjon a saját életével mert biztosan az sem patyolat tiszta.
2020. szept. 16. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 56/66 anonim ***** válasza:
55%
55-ös, pasiként prosti? Basszus, azért fizetnek? :D
2020. szept. 16. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 57/66 anonim ***** válasza:
66%
56-os igen fizetnek a pasiként. Fontos, hogy helyes arcod legyél és izmos testtel, azt sem árt ha nagy farkad van, de az tényleg másodlagos. Inkább helyes pofi és izmos test, továbbá jó kommunikáció készség. Férfi prostikhoz főleg meleg pasik járnak, és csúnya, dagadt lányok, esetleg ritkábban idősebb pénzesebb nők. De azok nem is a szex miatt, hanem elkísérni őket valahova, randizni velük.
2020. szept. 16. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 58/66 anonim ***** válasza:
29%
Nah a meleg pasis résznél bukik meg a dolog. :D
2020. szept. 16. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 59/66 kopito1985 válasza:
75%
Kicsit rosszul gondolkodtok :) nincs melegedes, csak lányok. És igen, nagyon szép lányok is járnak, akik csak azt akarjak, nekik fontos a diszkrecio ugyszint es.. A lányoknak is szukség van lazulasra, nem a nagy izmokrol van szo, az már nem dívat, inkabb az olyan test ami formas.
2020. szept. 16. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 60/66 anonim válasza:

örülj hogy van neked mindenki követhet el olyat amit megbánt.

amúgy ha egy pasiról derül ki ilyen nem akkora gond vagy ha elment egyhez az se

2020. szept. 18. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!