Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Most derült ki, hogy anyukám...

Most derült ki, hogy anyukám fiatalon prosti volt. Hogyan reagáljak erre?

Figyelt kérdés

Összevesztek az unokatestvérével pár napja, és ő mondta el nekem bosszúból, hogy anyukám 3 évig prosti volt, 18-tól 21 éves koráig. 24 évesen férjhez ment, 25 évesen pedig már szült. Én 17 éves vagyok.

Rákérdeztem édeasnyámnál, és bevallotta, hogy igaz, és sírt.

Egy világ omlott össze bennem, nem tudom, mit higgyek. Mindig nagyon anyás voltam, nagyon kötődöm hozzá, és soha nem néztem ki belőle. Jelenleg ápolónőként dolgozik.

Hogyan dolgozzam fel ezt a dolgot?



2020. szept. 8. 11:12
1 2 3 4 5 6 7
 31/66 anonim ***** válasza:
84%

* ahova való: a múltban.

Soha nem szabad hátra nézni, csak előre. Ha valamit igazán megtanultam 35 év alatt, akkor az pont ez.

2020. szept. 8. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/66 anonim ***** válasza:
58%
Nem a te dolgod, semmi jogod ítélkezni.
2020. szept. 8. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/66 anonim ***** válasza:
24%
Gusztustalannak tartottam mindig is ezt a kettős mércét. Ha egy nő prosti volt akkor mindig k.rva marad de pl azt a színésznőt aki a szerepekért összefeküdt bárkivel, meg művésznőnek hívjuk. Pedig az se különb, sőt.
2020. szept. 8. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/66 anonim ***** válasza:
60%

20-as, azért egy prosti nem bűnöző... nem lopott el senkitől semmit, nem tett kárt senkiben... Soha nem értettem, hogy azt, aki ebből akar élni, miért nem lehet békénhagyni. Élje úgy mindenki az életét, ahogy szeretné, amíg másoknak nem árt ezzel. Márpedig egy prosti nem szokott ártani senkinek.


Kérdező anyukád valószínűleg olyan helyzetben volt, hogy nem látott más kiutat. 3 évig csinálta, ami azt jelenti, hogy jó eséllyel ezzel tartotta fenn magát amíg tanulta a szakmát, mert a szülei nem tudták semmilyen módon finanszírozni. Az is bőven benne lehet, hogy nekik is be kellett segítenie.


Ha elég őszinte a kapcsolat kettőtök között, nyugodtan beszéld meg vele ezt az egészet és mondd el neki, hogy nem ítéled el azért, amit 20 éve csinált.

2020. szept. 8. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/66 anonim ***** válasza:
39%

Azért ne csináljunk már úgy mintha nem lenne elitélendő dolog, és áldozatot se csináljuk belőle, mert nem is biztos hogy rá volt kényszerülve, tehát megértem a kérdezőt.

De abban egyetértek hogy sok embernek vannak dolgai amire nem büszke, a múltban történt dolgokat nem érdemes feszegetni, de őszintén megmondva én is kiváncsi lennék az okára hogyha az én anyámról derülnek ki, egyszer biztos még kérdezném, de ha nem akarna beszélni róla hanyagolnám a témát. Végülis nem az derült ki higy gyilkolt, vagy másokat bántott. Senki se volt rákényszerítve hogy hozzá menjen.

Az unokatestvér elvágta magát gondolom. Nem tudom mire számított, hülyeség volt elárulni. Ez már nem oszt nem szoroz semmit, ha jó anya volt úgy ugyanúgy fogod szeretni.

2020. szept. 8. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/66 anonim ***** válasza:
58%
Miért lenne elítélendő dolog? Ugyan olyan munka mint a többi,csak itt még közelebb kellett kerülnie a sok undorító emberhez.
2020. szept. 8. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/66 anonim ***** válasza:
71%
Én sem értem ebben mi az elítélendő. Kulturáltabb országokban államilag fizetett prostik vannak és ők járnak olyan emberekhez akikkel a fogyatékosságuk miatt nem áll szóba egy nő sem. Ez is elítélendő? Szerintem nem sőt az ápolókkal stb vannak egy szinten.
2020. szept. 8. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/66 anonim ***** válasza:
0%
Nem tudom miért kellett lepontozni 😃🍷
2020. szept. 8. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/66 anonim ***** válasza:
41%
37. Melyik ország ez?
2020. szept. 8. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/66 anonim ***** válasza:
28%

35 vagyok. Nem azt mondtam hogy normális hogy büntetik, mert szerintem se kellene büntetni. De te e fel a kezét aki örülne ha pl a feleségéről kiderül e ilyesmi. Ha annyira normális szerintetek akkor miért titkolta és sírt amikor kiderült a kérdező anyukája? Ő is tudja hogy hibázott.

De továbbra is azt gondolom hogy az higy milyen anya annak ehhez semmi köze. Ez is olyan dolog amit el kell temetni és kész, nem kell felhozni többé.

2020. szept. 8. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!