Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Most derült ki, hogy anyukám...

Most derült ki, hogy anyukám fiatalon prosti volt. Hogyan reagáljak erre?

Figyelt kérdés

Összevesztek az unokatestvérével pár napja, és ő mondta el nekem bosszúból, hogy anyukám 3 évig prosti volt, 18-tól 21 éves koráig. 24 évesen férjhez ment, 25 évesen pedig már szült. Én 17 éves vagyok.

Rákérdeztem édeasnyámnál, és bevallotta, hogy igaz, és sírt.

Egy világ omlott össze bennem, nem tudom, mit higgyek. Mindig nagyon anyás voltam, nagyon kötődöm hozzá, és soha nem néztem ki belőle. Jelenleg ápolónőként dolgozik.

Hogyan dolgozzam fel ezt a dolgot?



2020. szept. 8. 11:12
1 2 3 4 5 6 7
 21/66 anonim ***** válasza:
80%

#20 de rohadt könnyen tudsz ítélkezni basszus!

Inkább görgess tovább.

2020. szept. 8. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/66 anonim ***** válasza:
70%
Ez a legosibb szakma, nem bunozesbol elt.
2020. szept. 8. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/66 anonim ***** válasza:
94%

20, szégyen, persze. De 20 éve volt. Ennyi idő alatt még a legtöbb bűncselekmény is elévül, nemhogy a fiatalkori botlások...

Szakmát tanult, felnevelt egy gyereket. Kár elítélni.

2020. szept. 8. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/66 anonim ***** válasza:
91%
Az is egy munka. Nemis az egyszerűbb fajtából.
2020. szept. 8. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/66 anonim ***** válasza:
92%

sztem sokkal undorítóbb, hogy az unokatestvére ilyen kicsinyes módon akar bosszút állni, egy veszekedés miatt...

ne foglalkozz vele, elmúlt, ráadásul bőven a születésed előtt volt, úgyhogy nem sok köze van a te életedhez.

2020. szept. 8. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/66 anonim ***** válasza:
16%
És apukád a kuncsaftja volt mert az azért úgy elég izgi.
2020. szept. 8. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/66 anonymousreview60 ***** válasza:
76%

"Hogyan dolgozzam fel ezt a dolgot?" Tartsd titokban, és viselkedj édesanyáddal pont úgy, ahogyan a veled szembeni tettei alapján megérdemli. Mivel nincs - nem említetted - születési rendellenességed STD miatt, semmilyen erkölcsi indokod nincs anyádra haragudni a prostituálti múlt miatt.

Lehetett annak ezer oka: kidobták otthonról, drogproblémával küzdött, gyorsan kellett képesítés mentesen sok pénz stb. Prostituáltnak lenni nem törvénytelen, csupán előítélettel terhelt munka.

2020. szept. 8. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/66 anonim ***** válasza:
93%
ne feszegesd. mivel amugy jó a kapcsolatotok, ez abszolut nem számit.öleld meg, mondd meg, hogy szereted és ez a dolog nem érdekel, felejtsétek el.
2020. szept. 8. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/66 anonim ***** válasza:
83%
Én anyum most is prosti, de attól még szeretem. Egyáltalán nem mondható meg róla, hogy az mert nagyon igényes, és ad magára és jól tud beszélni is, szóval nem az a buta féle prosti, mint a többi. Szóval ha szereted, akkor nem foglalkozol vele, hogy mit dolgozik. Anyumnak ez csak egy munka, naponta 2-3 férfit fogad és ennyi, szóval nem viszi túlzásba. Én nem haragszom érte, hogy ő ezt csinálja, viszont nem is dicsekszek mások előtt. Amikor kérdezik mit dolgozik anyum, mindig azt mondom masszőrnő. :)
2020. szept. 8. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/66 anonim ***** válasza:
100%
Az édesanyja ápolónő már, egészen fiatalon, 3 évig csinálta. A múltat pedig tényleg ott kell hagyni ahova valóban: a múltban.
2020. szept. 8. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!