Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Most derült ki, hogy anyukám...

Most derült ki, hogy anyukám fiatalon prosti volt. Hogyan reagáljak erre?

Figyelt kérdés

Összevesztek az unokatestvérével pár napja, és ő mondta el nekem bosszúból, hogy anyukám 3 évig prosti volt, 18-tól 21 éves koráig. 24 évesen férjhez ment, 25 évesen pedig már szült. Én 17 éves vagyok.

Rákérdeztem édeasnyámnál, és bevallotta, hogy igaz, és sírt.

Egy világ omlott össze bennem, nem tudom, mit higgyek. Mindig nagyon anyás voltam, nagyon kötődöm hozzá, és soha nem néztem ki belőle. Jelenleg ápolónőként dolgozik.

Hogyan dolgozzam fel ezt a dolgot?



2020. szept. 8. 11:12
1 2 3 4 5 6 7
 11/66 anonim ***** válasza:
67%
A legtöbb anyukának van hasonló múltja, csak ők még pénzt sem kaptak érte. Biztos, hogy a kedves rokonod múltjában is lehetne olyan időszakokat találni, amikkel nem szívesen dicsekszik. Talán éppen ezért próbálja befeketíteni anyukádat.
2020. szept. 8. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/66 anonim ***** válasza:
84%
Figyelj. Ha tisztességgel nevelt, és szeretetben, ne most áruld el, csak a múltja miatt.
2020. szept. 8. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/66 anonim ***** válasza:
83%
Nem tudhatod, hogy miért volt erre szüksége, illetve már abbahagyta nem? Szerintem felesleges a múlton rágódni, inkább mutasd meg neki, hogy mellette vagy. Te mit várnál anyukádtól, ha valamiért te kényszerülnél erre?
2020. szept. 8. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/66 anonim ***** válasza:
87%
Abbahagyta, férjhez ment, szült, ápolónő lett, téged szeretetben nevelt, ne foglalkozz a múltjával, szeresd továbbra is úgy, mint eddig.
2020. szept. 8. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/66 A kérdező kommentje:
Nem árulom el, és nem szeretem kevésbé őt, erről szó sincs. Csak hirtelen nagyon sokkolt, és egyelőre nem tudom mihez kezdjek az infoval, és lehet, hogy nem a legjobban reagáltam anyának. Kérdezzem, hogy miért jutott odáig, vagy inkább ne is feszegessem?
2020. szept. 8. 12:06
 16/66 anonim ***** válasza:
85%

Én nem feszegetném, csak annyit mondanék neki, hogy nagyon sajnálom hogy ilyen kiszolgáltatott helyzetben volt, és mennyire lenyűgöz,hogy ki tudott mászni belőle. Hogy még véletlenül se gondolja hogy megvetem. Megkérdezheted hogyan jutott odáig, de azt is mondd neki hogy nem muszáj válaszolnia, megérted ha nem akar neked beszélni róla.

Elhiszem hogy sokkolt a dolog,de idővel a helyére fognak kerülni benned a dolgok.

2020. szept. 8. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/66 anonim ***** válasza:
86%

Huh, nem könnyű most neked elhiszem, de mindennek oka van.

Régen volt, biztos hogy nem jókedvéből csinálta. Tisztességesen felnevelt téged, nevel a mai napig is. Édesanyád, és biztos, hogy mindennél jobban szeret téged!


Most én is sírok, mert van egy lassan 11 éves lányom, s várni fog rám majd egy nagyon nehéz beszélgetés, sajnos pont ugyanilyen témában. Félek, mert ő a mindenem, az életem értelek, és nem tudom mi lesz majd a reakció. Nem akarom, hogy mástól tudja meg.

25 voltam mikor szültem, akkor már rég nem csináltam, de mégis félek.


Az unokatestvérét pedig zárjátok ki az életetekből, szemét dolog volt tőle nagyon.

Neheztelned, haragudnod nem kell édesanyádra.

2020. szept. 8. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/66 anonim ***** válasza:
48%
Sajnálom anyukádat és sajnállak Téged is!
2020. szept. 8. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/66 anonim ***** válasza:
86%

Nézd, anyukád senkinek ártott, senkit nem bántott. Mindneki múltjában lehet vájkálni.

Anyukád 20 éve teljesen átlagos életet él, férjhez ment, felnevelt egy gyereket, ápolónőként dolgozik. Ez a lényeg.

Szerintem felesleges ezzel foglalkoznod.

2020. szept. 8. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/66 anonim ***** válasza:
9%
Jól van akkor védjük be a stricitõl kezdve az emberkereskedõn át a pedofilokig minden erkölcstelen būnözõt. Ez szégyen és anyukád is nagyon jól tudta/tudja különben nem sírta volna el magát.
2020. szept. 8. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!