Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Kit választanátok a párotok...

Kit választanátok a párotok vagy a gyereketek?

Figyelt kérdés
Van egy lányom, akit évek óta nem láttam, mert az anyja nem engedte. Most lenne egy lehetőségem, hogy újra találkozhassunk és elhozhassam, de az új feleségem ezt nem akarja. Azt mondta ha belemegyek akkor ő elhagy. Ezt viszont nem szeretném, mivel csak ő van nekem, ő volt mellettem az elmúlt években és már a közös babát is tervezzük. A lányom már 7 éves, fogalmam sincs hogy fog viszonyulni hozzám, mennyire nevelték ellenem. Nem tudom mit tegyek
2020. okt. 27. 11:08
1 2 3 4 5 6 7
 11/61 A kérdező kommentje:
10es az még hagyján, de a gyereknek is tele tudja beszélni a fejét hogy ne akarjon hozzám jönni, volt már rá precedens
2020. okt. 27. 11:27
 12/61 anonim ***** válasza:
83%

Szóval a kényelem fontosabb neked mint a lányod. Ezzel meg is vàlaszoltad a kérdést.

Amúgy teljesen mindegy ki kit választana, mert nem vagyunk egyformák. Nekem a gyerekeim többet érnek mint egy pasi, és nem esnék kétségbe ha albérletet kellene miattuk fenntartanom.

2020. okt. 27. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/61 anonim ***** válasza:
13%
Én csinálnék ennek is egy gyereket aztán tovább állnék.A legbiztosabb módja a géneim terjesztésére.
2020. okt. 27. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/61 anonim ***** válasza:
90%
szóval lakhatsz az új asszony házában, azzal a feltétellel, hogy csinálsz neki gyereket és a meglévőt megtagadod. príma
2020. okt. 27. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/61 anonim ***** válasza:
80%
Hát először nem vidd oda hozzátok, csak menjetek el vhova, vegyél neki valamit, akár moziba is mehettek... És ismerd meg... De ha ellenszenves veled akkor egyértelmű a választás, ha kedves veled, akkor kezdhetsz el gondolkodni, hogy na, melyiket szereted jobban...
2020. okt. 27. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/61 anonim ***** válasza:
89%

Nekem ez olyan ellentmondásos.

Az új párod szeretne tőled gyereket és gondolom azt szeretné ha odaadó édesapja lennél,de aztán meg fenyeget hogyha törődsz a meglévő gyerekeddel akkor kirúg?

Én már csak azért is a gyerekem választanám mert nem normális a nő.:D

2020. okt. 27. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/61 anonim ***** válasza:
83%
Biztos hogy egy ilyen nővel akarod leélni az életed? Én biztos kidobnám.
2020. okt. 27. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/61 anonim ***** válasza:
78%
én is kidobnám, mint írtam fentebb. le is lettem pontozva :-D
2020. okt. 27. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/61 anonim ***** válasza:
83%
Tipikus nőre mutogató apuci. Amúgy meg minek kérdezel, ha már döntöttél? Egyértelmű hogy a lakás (nem az új nő)fontosabb neked a gyereknél
2020. okt. 27. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/61 anonim ***** válasza:
81%

Egyiket sem :D

A gyerekkel próbálnék találkozni mindenképpen. De nem értem, hogy ez miért kizáró ok az új nőnek.

De aki ezzel zsarol, az biztosan nem szeret, és nem sok jóra számíthatsz a jövőben.

2020. okt. 27. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!