Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Kit választanátok a párotok...

Kit választanátok a párotok vagy a gyereketek?

Figyelt kérdés
Van egy lányom, akit évek óta nem láttam, mert az anyja nem engedte. Most lenne egy lehetőségem, hogy újra találkozhassunk és elhozhassam, de az új feleségem ezt nem akarja. Azt mondta ha belemegyek akkor ő elhagy. Ezt viszont nem szeretném, mivel csak ő van nekem, ő volt mellettem az elmúlt években és már a közös babát is tervezzük. A lányom már 7 éves, fogalmam sincs hogy fog viszonyulni hozzám, mennyire nevelték ellenem. Nem tudom mit tegyek
2020. okt. 27. 11:08
1 2 3 4 5 6 7
 51/61 A kérdező kommentje:
Sokan írtátok azt is hogy a feleségem fenyeget. Erről szó sincs. Ő annyit mondott, hogy ha én csinálni akarom tovább ezt az őrületet lelkem rajta, de ő nem hajlandó így élni tovább
2020. okt. 28. 07:46
 52/61 anonim ***** válasza:
90%
Ebben az esetben szerintem sajnos nem fogsz tudni jó kapcsolatot kialakítani a gyerekeddel. Lehet, hogy akkor segítesz a legtöbbet, ha elengeded és később, amikor 18-20 körül lesz, megpróbálsz vele valamilyen közelebbi kapcsolatot felépíteni.
2020. okt. 28. 07:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 53/61 anonim ***** válasza:
62%
Ezek már csak hülye kifogások, amiket muszáj volt a sztoriba illeszteni, mert te és az új asszonykád a rossz a sztoriban.
2020. okt. 28. 07:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 54/61 A kérdező kommentje:
53as gondolj amit akarsz, de nem védeni akarom magam, nem is ismerlek titeket, nem értem miért vagy ilyen ellenséges. Biztos, hogy sok olyan férfi van, aki szimplán csak nem akar foglalkozni a gyerekkel és az új "punci" fontosabb ahogy írtátok. De itt azért ennél árnyaltabb a sztori
2020. okt. 28. 07:57
 55/61 anonim ***** válasza:
49%
Hany éve vagy együtt a mostani feleségeddel? Mekkora volt a gyerek amikor elváltatok? Mennyi ideje nincs kapcsolatod a gyerekkel? Az ex mit mond, most miertf engedné a találkozásokat?
2020. okt. 28. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 56/61 anonim ***** válasza:
42%
Na most meg már hirtelen elmebeteg az ex, meg megcsalt...nagyon kamu szagú, szerinted ezt beveszi bárki is? Amúgy meg ha egy mihaszna elmebeteg azt nem hiszem, hogy nem vetted észre és még gyereket is csináltál neki. Véletlenül nem az új asszonyka volt az oka a lelépésnek, ha már ennyire utálja az exed? Mert ha azzal léptél félre, akkor nem is csodálom. Sajnos sok az undorító nőszemély aki szétszed családokat. Persze a megcsalás két emberen múlik, ez igaz. Szemét aki félrelép és az is aki tudja, hogy a másiknak van párja, családja de neki akkor is az kell...Szerintem meg te dugtál össze-vissza, nem az exed, mert akkor már tuti elő jött volna a biztos nem is én vagyok az apja kártyalap...
2020. okt. 28. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 57/61 A kérdező kommentje:
56 elő is jött, de ezt inkább nem firtatom. Sőt már volt hogy ő vágta a fejemhez, hogy honnan tudom hogy én vagyok az apja? 55ös 2 éves volt a kislány mikor az exxel szétmentün, most 7,tehát már 5 éve nem vagyunk együtt, a jelenlegi párommal 2 éve vagyunk együtt. Amúgy valahogy az exemet amíg egyedül éltem az se érdekelte élek e vagy halok. Durván olyan másfél éve nem találkozunk rendszeresen, mivel akkor már odáig fajult a láthatásom, hogy az aktuális pasijával a rendőrségen kötöttünk ki és ráadásul állandó jelleggel a gyerek elött csinálták a műsort. Akkor mondtam, hogy ezt többet nem. Aztán volt még egypár próbálkozás, amikor a családtagjaim mentek a gyerekért, de akkor is játszotta az eszét, majd kitalálta, hogy nekik nem adja oda. Most ő arra hivatkozik, hogy a gyerek látni akar, holott fél éve még az volt hogy bárki összetalálkozott velük azt mondta nekik a kislány, hogy nem kíváncsi rám
2020. okt. 28. 11:35
 58/61 anonim ***** válasza:
100%

A feleségedet megértem, nem akar cirkuszban élni. Ha elhagy, egyébként sem lesz annyi pénzed sem, hogy látogasd a gyereket. Akkor mi a kérdés, mert annak alapján, amit leírtál, nem igazán van választási lehetőséged.

Az nem opció, hogy a gyerekkel online beszélj webkamerával? Miért kellene rögtön találkozni? Ha az eddigiek alapján egyértelmű hogy az nem opció, hogy az életed része legyen, mert elmebeteg az exed és mindent szabotál (végülis, te választottad és csináltál neki gyereket, téged is minősít), én biztosan nem ugrálnék a kénye-kedve szerint, mert egy hónap múlva lehet, megint meggondolja magát.

2020. okt. 28. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 59/61 anonim ***** válasza:
0%

"Most ő arra hivatkozik, hogy a gyerek látni akar, holott fél éve még az volt hogy bárki összetalálkozott velük azt mondta nekik a kislány, hogy nem kíváncsi rám"


N3zd, egy gyerek kb naponta változtatja a véleményét mindenről, úgyhogy simán lehet, hogy tényleg látni akar.


Nehez kérdés amúgy, mert az ex ezek szerint kb bármikor meggondolhatja magát és dönthet úgy, hogy egyem lathatod a gyereked. Megértem a feleségedet is, mi a problémája a helyzettel. De: soha, senkit nem szabad választás elé állítani. Akiben ez megfogalmazódik, azt az embert bizony ott kell hagyni, mert egomanias, a budos életben nem fogja más ember erdekelni rajta kívül.

Esélyes, hogy feleség és gy3rek nélkül fog ez a történet végződni.

2020. okt. 28. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 60/61 anonim ***** válasza:
26%
Szerelem. Ha a gyerekkel eddig se volt semmi kapcsolat, akkor most miért lenne? Nem alakult ki semmiféle kötődés, lehet, nem is nagyon jönnétek ki. Ezért eldobni a párodat? Nem is értem, ez miért kérdés. Csinálj neki is egy gyereket, és akkor gyerek is lesz, meg a szerelem is megmarad.
2020. okt. 28. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!