Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Kit választanátok a párotok...

Kit választanátok a párotok vagy a gyereketek?

Figyelt kérdés
Van egy lányom, akit évek óta nem láttam, mert az anyja nem engedte. Most lenne egy lehetőségem, hogy újra találkozhassunk és elhozhassam, de az új feleségem ezt nem akarja. Azt mondta ha belemegyek akkor ő elhagy. Ezt viszont nem szeretném, mivel csak ő van nekem, ő volt mellettem az elmúlt években és már a közös babát is tervezzük. A lányom már 7 éves, fogalmam sincs hogy fog viszonyulni hozzám, mennyire nevelték ellenem. Nem tudom mit tegyek
2020. okt. 27. 11:08
1 2 3 4 5 6 7
 21/61 anonim ***** válasza:
76%
Fordítok kedves 'apuka" : Ha akartad volna láthattad volna a gyereket, erre megvannak a hivatalos utak. Ha törődsz a gyerekeddel, akkor nem igazán lehet "ellened nevelni" Ugyanis a gyerekek nem hülyék. Persze könnyebb ellened nevelésről csipogni, mint beismerni hogy elbasztad a kapcsolatotokat a nem-törődéssel.
2020. okt. 27. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/61 anonim ***** válasza:
35%

elsőre nem választanék. Találkozz a gyerekkel, és ne mondd meg a párodnak. Aztán majd döntesz később, hogyan tovább.

Az biztos, hogy ez a zsarolás nem vall normális nőre. Ezt a párodra értem.


De az se normális, hogy eddig nem kellettél, és most hirtelen igen? Lehet, azt mondanám, hogy most már hagyjatok békén, új családom van.


Szóval, valószínüleg egyiket sem választanám, keresnék egy normális TÁRSnak való nőt.

2020. okt. 27. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/61 anonim ***** válasza:
76%
Ha ilyen idióta az új feleséged, akkor nem is csodálkozom, hogy nem szeretett a lányod mindig hozzád menni. Nem kell ellened nevelni. Elég az új feleséged viselkedése.
2020. okt. 27. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/61 A kérdező kommentje:
Igen, pont ezt mondta a feleségem is, hogy eddig tiltott az anyuka a gyerektől, most meg ő erőlteti, hogy menjek érte
2020. okt. 27. 12:03
 25/61 anonim ***** válasza:
83%

Senkitől nem fogadnék el ilyen ultimátumot.

Akkor sem, ha a gyerekkel egyszer találkozom csak, vagy esetleg egy sem jön össze. Nem élnék együtt ilyen emberrel.

2020. okt. 27. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/61 anonim ***** válasza:
87%
"Igen, pont ezt mondta a feleségem is, hogy eddig tiltott az anyuka a gyerektől, most meg ő erőlteti, hogy menjek érte" Tiltott? Ezt nem teheti meg, de basztál a gyerekedért küzdeni. Csak és kizárólag a te sarad hogy nem éltél a láthatással. Unalmas hogy a férfiak a saját disznóságaikat a nőkre kenik.
2020. okt. 27. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/61 anonim ***** válasza:
95%

Van egy lányom, akit évek óta nem láttam, mert az anyja nem engedte.


fordítok, apuka

1. szartam 7 évig a gyerekem fejére

és/vagy

2. gyáva voltam szemközt menni a gyerek anyjával

2020. okt. 27. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/61 anonim ***** válasza:
85%
Ha lenne benned egy minimális tartás, akkor ezután otthagynád a nőt, normális ember nem állítja ilyen választás elé a párját, akit elvileg szeret. De te nyilván a kényelmes megoldást fogod választani és becsicskulsz, hiszen az asszonyka ad neked tetőt a fejed fölé. Azt a mesét meg, hogy kizárólag az anya miatt nem tartod a kapcsolatot a saját gyerekkedel nekünk megpróbálhatod beadni, de magadnak legalább ne hazudj. Kényelmes ember vagy, szereted ha a fejed felett történnek a dolgok és elvagy a kis langyos vizedben, ez van. Apukám mindent megtett az előző háasságából született gyerekéért (féltestvérem), a mai napig szeretik egymást és számithatnak egymásra. Egy édesapa nem áldozza fel a gyerekét a kényelem oltárán.
2020. okt. 27. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/61 anonim ***** válasza:
94%

Úgy látom nagyon az asszonyt véded. Nem akarod te ezt a kapcsolattartást, így a gyerek érdekében inkább hagyjad! Elvolt eddig is nélküled, te még nem hiszem hogy alkalmas vagy rá hogy az apja légy. Csinálj a nődnek gyereket aztàn X év múlva àtéled ahogy megun,kidob és ellened neveli. Mert az ilyen típusú nő, aki ilyennel zsarol, simàn ellened fogja hangolni a közös porontyotokat.

De persze tudom ilyen nem lesz, mert tiétek a sírig tartó örök szerelem🤣

2020. okt. 27. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/61 anonim ***** válasza:
86%
Nem is alkalmas nem vagy az apaszerepre, hanem méltó nem.
2020. okt. 27. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!