Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Kit választanátok a párotok...

Kit választanátok a párotok vagy a gyereketek?

Figyelt kérdés
Van egy lányom, akit évek óta nem láttam, mert az anyja nem engedte. Most lenne egy lehetőségem, hogy újra találkozhassunk és elhozhassam, de az új feleségem ezt nem akarja. Azt mondta ha belemegyek akkor ő elhagy. Ezt viszont nem szeretném, mivel csak ő van nekem, ő volt mellettem az elmúlt években és már a közös babát is tervezzük. A lányom már 7 éves, fogalmam sincs hogy fog viszonyulni hozzám, mennyire nevelték ellenem. Nem tudom mit tegyek
2020. okt. 27. 11:08
1 2 3 4 5 6 7
 31/61 anonim ***** válasza:
72%

Kikérném magamnak, hogy ilyen ultimátum elé állít!


Aki szeret egy férfit, az nem tesz ilyet!

2020. okt. 27. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/61 anonim ***** válasza:
22%

:D Mennyire jellemző, hogy a válaszolók egy része nem is a kérdésre felel, csak a kérdezőt szidja! Lefogadom, hogy ezek mind nők! :D


Én azt csinálnám, hogy megvárnám, hogy alakul az első találkozás a gyerekkel, bár, gondolom, ha már van lehetőség, szeretnéd ezentúl sűrűbben látni. A páromtól semmiképpen nem esne jól egy ilyen ultimátum, valahogy meg kéne enyhíteni, különben állandó viták forrása lesz ez a dolog. Azért az némileg jogos, hogy eddig is próbálkozhattál volna kapcsolatot teremteni a gyerekkel, de ha már így esett, és valóban szeretnél vele ezután találkozni, muszáj lesz az asszonyt hozzászoktatni a gondolathoz.

2020. okt. 27. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/61 anonim ***** válasza:
75%
én nem a kérdezőt szidtam, hanem az új asszonyt! í:-DDD (31)
2020. okt. 27. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/61 anonim ***** válasza:
86%
Engem az érdekelne, mielőtt válaszolnék, hogy a volt feleséged miért utál ennyire téged, mit csináltál? Amúgy meg igen fura ez a nem engedte, hogy lásd a gyereked duma. Valószínűleg kényelmes is volt neked, mint a legtöbb férfinak...max addig érdekli a gyereke, míg meg nem lesz az új p*na, a legtöbb szerint a nő gondja a gyerek, meglátszik a gyerektartásból illetve, hogy mennyire veszi ki a részét a legtöbb a gyereke életéből. Az új nőd meg egy szemétláda, mert ha tudta, hogy van gyereked és mégis belement a kapcsolatba, nem értem, milyen jogon tiltja. És persze ez a némber akar gyereket, aki féltékeny egy 7 évesre...neked meg gondolom a lakhatásod fontosabb, mint a nő. Szóval szép pár lehettek, gerincesek...
2020. okt. 27. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/61 anonim ***** válasza:
80%
Ilyen nővel nem lenne gusztusom tovább együtt lenni, de neked a kényelem nyilván fontosabb, mint a saját gyereked, szóval maradj is ki az életéből, jobb ha nincs apja, mint ha egy ilyen emberi hulladék az apja. Összeilletek a feleségetekkel, remélem saját gyereketek nem lesz mert nem jön össze.
2020. okt. 27. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/61 anonim ***** válasza:
21%

Ha az új feleségé a lakás, akkor ő mondja meg, hogy ki mehet oda és ki nem!

A kérdezőnek mért nincs lakása?

Talán ottmaradt az első feleségnél? Valószínű!

A volt feleség mért akarja most ráerőltetni az apjára a gyereket, ha eddig tiltotta? Csak nem pasi van láthatáron és útban van a gyerek?

Vagy kémkedni küldi a gyereket?

Én a feleségemet választanám, a gyerekemmel pedig beszélgetnék telefonon és havont egyszer egy délután elmennék vele valahova.

Ez is több, mint amennyit eddig láttad és ezt talán az új feleséged is el tudja fogadni.

2020. okt. 27. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/61 anonim ***** válasza:
16%
A páromat. Nem is kérdés nekem.
2020. okt. 27. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/61 anonim ***** válasza:
34%

Az első feleségnek talán pont az a célja, hogy a volt férjét kidobja az új feleség.

Vagy legalább veszekedést szítson közöttük.

2020. okt. 27. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/61 anonim ***** válasza:
44%
#38, khmm, ez nekem is eszembe jutott..
2020. okt. 27. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/61 anonim ***** válasza:
81%

No vagyok es sokaig egyedul neveltem a gyerekemet, akit amúgy az apja konkrétan le se xart.

Azt gondolom, ha már evek ota nincs kapcsolat egy szülő és a gyerek között, azt nehéz lesz helyre hozni. Esélyes, hohy lehetetlen. Nem gondolom, hogy én pl kiugrottam volna bármikor is a börömből örömömben, ha apuka evek után talalkozni akart volna a gyerekkel....

A páromat elhagynám, ha iylen választás elé állítania.

2020. okt. 27. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!