Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Kit választanátok a párotok...

Kit választanátok a párotok vagy a gyereketek?

Figyelt kérdés
Van egy lányom, akit évek óta nem láttam, mert az anyja nem engedte. Most lenne egy lehetőségem, hogy újra találkozhassunk és elhozhassam, de az új feleségem ezt nem akarja. Azt mondta ha belemegyek akkor ő elhagy. Ezt viszont nem szeretném, mivel csak ő van nekem, ő volt mellettem az elmúlt években és már a közös babát is tervezzük. A lányom már 7 éves, fogalmam sincs hogy fog viszonyulni hozzám, mennyire nevelték ellenem. Nem tudom mit tegyek
2020. okt. 27. 11:08
1 2 3 4 5 6 7
 61/61 anonim ***** válasza:
50%
Akkor most szépen menj be te a gyámügyre a feleséged el, és papirozzátok le, (ha kell bíróság által), hogy a gyerek akarja hogy lásson téged. Plusz a rendszeres láthatást is. Mivel nagy az esélye annak, hogy a gyerek anyja csak ki akar téged használni. Legyen egy fix idő, amit csak a gyerekkel töltesz, esetleg a feleségeddel. Ebbe talán beleegyezik ő is. Ha zalkat, vagy bármit tesz eközben az anyuka, akkor legalább lesz róla papirod hogy te megfelelően jársz el.
2020. okt. 28. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!