Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Miért van manapság annyi...

Miért van manapság annyi mamahoteles?

Figyelt kérdés
2020. okt. 30. 22:36
❮❮ ... 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11
 101/103 anonim ***** válasza:
17%
Jajj, de megy itt az okoskodás arra meg nem is gondoltok, hogy szimplán jól keres valaki és nem akar a szüleivel együtt lakni. Nem mindenki olyan lúzer, hogy otthon lakjon.
2020. nov. 4. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 102/103 anonim ***** válasza:
50%

100-as

Mégis megkapott téged, akkor valamit jól csinált...

2020. nov. 4. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 103/103 anonim ***** válasza:
75%
(100-as): Ez egy igazi nárcisztikus személyiségzavaros pszichopata volt. De nem megyek bele a részletekben, mert nem ez volt a kérdés, arra reagáltam, hogy sokszor pont az olyanok ugatnak, akik amúgy ugyan úgy mamahotelesek igazából. Amúgy nem az, hogy hogy lakott volt a bajom, csak miután pont ő pattogott és ugatott nekem, akkor azért elgondolkodtam azon, hogy mit képzel, az, hogy ő 32 évesen él így és ugat, nagyon gáz. Az, hogy vele maradtam meg sajnos valóban az én hibám, ráadásul, hogy hamar észrevettem, hogy gázos. Csak ugye nekem gyorsan elszáll a mérgem, mellesleg nem voltunk szerencsére összezárva, szinte csak két hetente találkoztunk, meg vizsgaidőszakban. Na de itt tényleg nem az a lényeg, hogy mennyire voltam sajnos ostoba.
2020. nov. 4. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ ... 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!