Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Miért van manapság annyi...

Miért van manapság annyi mamahoteles?

Figyelt kérdés
2020. okt. 30. 22:36
 81/103 anonim ***** válasza:
87%

66# Fúj. De most komolyan.

Az a baj, hogy én is ismerek ilyen családot. Szülők földszinten, a két gyerek (az egyik a párjával) fenn, albérlet a ház. Szerintem 2 napot bírnék ki így, ők meg ezt imádják. Felnőtt emberek, akik max csak s*arás közben vannak egyedül, nem terveznek sehova, semmire. Én meg albérletben élek a barátommal, és örülök hogy az egyetlen dolog ami otthon vár az a macska. Meg délután a barátom mikor haza ér persze. :D

2020. okt. 31. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 82/103 anonim válasza:
100%
Ha keresek 140 ezret akkor elmegy az albérletre a nagy része így maradna egy kis apró pénzem és sehol nem lennék, nem azért élek hogy küzdjek mindennap azzal hogy hogy fogok boldogulni.
2020. okt. 31. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 83/103 anonim ***** válasza:
100%
Mert nem akarnak kocsiban lakni.
2020. okt. 31. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 84/103 anonim ***** válasza:
100%
81: És neked ezzel mi bajod? Ha nekik így jó, és mindenki(!) jól érzi magát így, akkor problem?
2020. okt. 31. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 85/103 anonim ***** válasza:
27%

"Ha nekik így jó, és mindenki(!) jól érzi magát így, akkor problem?"

Nem probléma, csak undorít. :) Főleg ha 30-hoz közeledve még mindig gyerek számba tartanak. Mert hogy a szüleid házában te sosem fogsz 100%-ig önálló lenniés, sosem lesz 100-ig minden olyan mint amilyennek te akarod. Én ezt már 18 évesen sem viseltem el, mikor anyámnak azt mondtam hogy ültetek új virágokat a kertbe, mert nekem így nem tetszik, mire ő "az ÉN kertemhez biztos, hogy nem nyúlsz hozzá". Nem hogy 20-25-30 évesen is egy olyan fotelt bámuljak például a nappaliban amitől rosszul vagyok.

Vannak olyan emberek akiknek a kompromisszum az életük, és vannak olyanak mint én, akik önállóak és függetlenek akarnak lenni az életben. :)

2020. okt. 31. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 86/103 anonim ***** válasza:
28%
Mindenki azon sír, higy hitel nélkül nem tud venni házat 30 éves kora előtt. Elárulom, hogy mi se tudtunk. 28 évesen már lakáshitelem volt. Lakást vettünk, nem házat. De önállóan tudtunk élni, született 2 gyerekünk. Nem az anyós házába. Már nincs hitelünk, visszafizettük.
2020. nov. 1. 06:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 87/103 anonim ***** válasza:
56%
Csakhogy régen a hitel mást jelentett
2020. nov. 1. 06:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 88/103 anonim ***** válasza:
11%
Valóban. A mostani hiteleknek sokkal jobbak a feltételei.
2020. nov. 1. 06:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 89/103 anonim ***** válasza:
92%
De nem mindenkinek az az eletcelja, hogy lefialjon egy 50 - 60 nmes lyukba 25 évig tarto hitellel a nyakán
2020. nov. 1. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 90/103 anonim ***** válasza:
15%

Helyette a gyerekszobában él még 40 éves korában is.

Lefialni az állatok szoktak, nem figyeltél biológia órán.

Egyszerűen életképtelenek vagytok, megy a sírás, hogy nincs pénz elköltözni, igazából meg nagy gyerekek vagytok, akik képtelenek leszakadni anyuciról.

2020. nov. 1. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!