Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Miért van manapság annyi...

Miért van manapság annyi mamahoteles?

Figyelt kérdés
2020. okt. 30. 22:36
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
 21/103 anonim ***** válasza:
85%
Én például azért nem vagyok még férjnél, mert a kedves volt párom egy képmutató féreg volt és habár előadta mindenkinek, hogy az exe milyen szemét volt, meg mekkora r... én mégsem voltam neki jó, hiába szeretett a családja és a barátai, nem én voltam miss tökéletes, mert a balhés k..kat szereti, mert utána tudja játszani a mártírt és sajnáltatni magát. De nem ez a lényeg. Csak azt jeleztem, hogy nem mindenki kényelemből van párkapcsolat nélkül...Mama Hotelhez: Például Eü fizetésből nehéz saját albit fentartani. Sok évig voltam kolis és mivel max egy szobát tudnék bérelni eü fizuból, kösz nem kockáztatom meg, hogy esetleg igénytelen idiótákkal kelljen együtt laknom. Akkor már inkább anyámmal és legalább félre is tudok rakni valamennyit. Amennyiben végre lesz egy normális szerető párom, aki nem csak a csillagokat hazudja le az égről, mint a nyomorult exem, akkor majd vele összeköltözöm. Tudod kedves kérdező nem mindenkinek raknak a szülei lakást a picsája alá vagy fizetik az albijukat, mert a megfigyelésem, hogy mindig pont az olyanok "mama hoteleznek", akik amúgy anyuci és apuci segítsége nélkül ugyan úgy otthon laknának.
2020. okt. 30. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/103 anonim ***** válasza:
14%
Kedves utolsó válaszoló, képzeld, én is nő vagyok, és mégis külön költöztem egyedül a szüleimtől, nem raktak a pcsam alá sem lakást, sem az albit nem fizettek. Huszonpar éves voltam, és már akkor sem volt könnyű. Szóval nem kell ez a szöveg, hogy nem mindenkinek rakják a segge alá a lakást. Van aki kénytelen menekülni otthonrol, és megoldja. Viszont párkeresesnel nem nyerő hogy anyuval vagy.
2020. okt. 30. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/103 anonim ***** válasza:
89%
Nem értem mi köze van bárkinek ahhoz, hogy ki hol lakik. Ha mondjuk 30 évesen az anyámmal élnék és jól meg vagyunk, jól kijövünk egymással akkor csak azért költözzek el albérletbe mert társadalmilag ez az elfogadott?
2020. okt. 31. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/103 anonim ***** válasza:
94%

22# Nyilvan aki menekul az s*arba hugyba is menekulne, 20 m2-re, ganaj munkara, 12 orara ha kell.

Csak hogy nem mindenki menekul. Anyamek veszesek, de nem annyira hogy agyba fobe vernenem. Igy en otthon eltem, mert nem akartam a 160 ezres fizumbol 120-at albira kidobni. Igy csak a kajaba kellett bele szallnom, es egyedul sem voltam legalabb. Nem mindenki menekul am otthonról. Szulokkel lakni sokszor aldas penzugyileg. Akkor miert farasztanam rajta magam? Nyilvan ha valakinek lesz komoly kapcsolata ketten mar konnyebb ossze hozni az albi arat.

2020. okt. 31. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/103 anonim ***** válasza:
91%

Aki menekül, annak bármi jó.

Köszi, de nekem kell a privát szféra, nem akarok reggel 6.-ként wc-re menni, vagy reggel sorban állni, hogy megihassam a kávémat.

2020. okt. 31. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/103 anonim ***** válasza:
92%
Nyilván, ha nagyon gáz a helyzet az ember megoldja 22-es. De azért nem mindegy, hogy mennyiből. Én sem szeretnék sokáig anyámmal lakni, de idegenekkel ugyan úgy nem. Mellesleg kertes házban lakunk és jelenleg saját emeletem van, szóval ha már nem egyedül lakom, akkor nem gondolnám, hogy nagyobb zavaró tényező az anyám, mint mondjuk egy lakótárs egy kis lakásban. Amúgy amikor egy utolsó putris lakás is 80+ rezsinél kezdődik, akkor örülök, ha hónap végén még enni tudok...amúgy meg ez a régebben sem volt könnyű dumát hagyjuk már...2012-ben a béka feneke alatt voltak az ingatlan és albi árak, 14-től kezdtek el nagyon megemelkedni...szóval még 5 évvel ezelőtti helyzetet sem szabadna a mostanival összehasonlítani. Ha 5-6 évvel ezelőtt lettem volna szinte pályakezdő eü-s dolgozó, képzeld, akkor még nekem sem okozott volna problémát az elköltözés egyedül sem.
2020. okt. 31. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/103 anonim ***** válasza:
66%

Azért van sok férfi "mamahotelban", mert egyedül az átlag kb. 200 ezer Forintból csak úgy tudsz fenntartani rgy albérletet, ha a hónap végére semmi pénzed nem marad... Így gyalorlatilag a büdös életben nem fogsz előrébb kerülni megtakarított pénz nélkül...

Úgy már egyszerűbb, ha a pároddal mész albérletbe, de a mai nők nem fognak összejönni egy 30 éves "mamahotelessel", hanem inkább egy saját egzisztenciával rendelkező férfinak tartják oda a valagukat... A férfiak így kénytelenek otthon maradni a szülőkkel.

Bírom, amikor azzal menőznek egyesek, hogy ők albérletben élnek, nem a szüleikkel, de azt már nem mondják, hogy arra se marad pénzük hónap vegere, hogy egy moziba elmenjenek.

2020. okt. 31. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/103 anonim ***** válasza:
96%
Ne általánosíts 27, azért nem minden nő arra hajt. Én pl. jobban szeretem az olyanokat, akikkel úgymond hasonló cipőben járok. Amíg egy férfi nem munkakerülő, addig én pl nem fogom lenézni azért, mert egyedülállóként otthon lakik. A felesleges pazarlást, pénzkidobás sokkal visszataszítóbb számomra. A gond akkor kezdődne, ha már együtt lennénk fél éve, megtehetnénk, hogy összeköltözzünk, de nem akarna leszakadni anyuciról, meg úgy gondolná otthon kényelmesebb.
2020. okt. 31. 00:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/103 anonim ***** válasza:
87%

Erdekes akik ezeket kerdezik azoknak a 99%at elkuldik otthonrol, vagy rossz kapcsolatban vannak a szulokkel.. aztan igy raeroszakoljak a tobbire hogy na milyen jo dolog elkoltozni.. el sem tudjak kepzelni hogy vannak olyamok akiknek jofejek a szulei:D

Sokkal konyebben osszejon egy onero, mintha tomnem valaki zsebet havonta

2020. okt. 31. 00:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/103 anonim ***** válasza:
23%
28: Féléves kapcsolat után már fel kell adnia mindenét a másik félnek?
2020. okt. 31. 00:44
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!