Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Miért van manapság annyi...

Miért van manapság annyi mamahoteles?

Figyelt kérdés
2020. okt. 30. 22:36
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
 11/103 anonim ***** válasza:
89%
Azért nincs párom, mert aki nekem kell, nem érdeklem. :)
2020. okt. 30. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/103 anonim ***** válasza:
94%
El vagy tévedve kérdező. Elhiszem, hogy anno egyszerű volt a gimis noddel/fiuddal osszehazasodni, aztán fillérekért venni/bérelni lakást, de ez ma már nem így működik. Rengeteg olyan embert ismerek, aki nagyon szeretne megallapodni, de egyszerűen nen tud.
2020. okt. 30. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/103 A kérdező kommentje:

De miért nem tudnak? Még az is tök jó dolog szerintem, ha az egyikőjük szüleinél vannak pár évet amíg összeszedik magukat.

De úgy látom mindenki jól elvan anyuci által kreált burokban...

2020. okt. 30. 23:07
 14/103 anonim ***** válasza:
79%
Jó párkapcsolathoz nagy szerencse is kell. A mai felfogás már az, hogy mindenki lecserélhető eldobható fogyasztói cikk, váltogatják a lányok a pasikat mint az alsónemüt, így nehéz sokszor eljutni a házasságig.
2020. okt. 30. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/103 anonim ***** válasza:
90%
Azert mert ma mar az emberek nem a csaladra mennek kerdezo, hanem az onkiteljesedesre, a fuggetlensegre, a karrierre. Ettol fuggetlenul nyilvan akinek 19-23 evesen mar komoly kapcsolata van, es jo munkahelyuk, azok ossze koltoznek. Nalunk egy marha nagy szerencsenk van, hogy a parom jol keres. Ugyanis 150 ert tudtunk csak kivenni egy alberletet (nyilvan olyan varosban is vagyunk ahol ez az ara), plusz rezsi. Most mondhatnad hogy patkany lyukba is elmehettunk volna, de koszi. Inkabb nem. Es egyszer meg aztan szeretnenk hazat is venni, szinten a kozelben. Majd szolj ha van felesleges 30-40 millad jo? Koszi megint.
2020. okt. 30. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/103 A kérdező kommentje:

Persze én értem ezt a marha nagy szabadságvágyat.. csak utána hallom vissza ugyanezektöl az emberektől 30+ éves korukban, hogy nekem milyen jó mert házas vagyok.

Akkor karrierrezzenek. De unom már hallgatni hogy egyedül sinylodnek és milyen rossz és anyuci nyalogatja a sebeiket..

Párban is lehet karriert építeni, meg onmegvalositani..

2020. okt. 30. 23:14
 17/103 anonim ***** válasza:
100%
nem lesznek szerelmesek, ahhoz meg, hogy csak jól megvannak, nem érdemes házasodni. Nem egy férfit ismertem, aki elmondta, hogy életében 16 éves korában volt szerelmes először és utoljára.
2020. okt. 30. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/103 anonim ***** válasza:
82%

Felejtsük már el ezt a „mamahotel” szót. Azok a boomerek dobták be a köztudatba, akiknek negyven éven át a fenekük alá tolta a lakást meg a melót a szocializmis. (Igen, tudom, hogy külföldön is létezik, de külföldön is teljesen más volt a helyzet a 80-as években, mint most.)

(Nem a szüleimmel élek, de teljesen megértem azt, aki keveset keres és nem akar csak azért házasodni, mert ketten könnyebb lakást venni.)

2020. okt. 30. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/103 anonim ***** válasza:
91%
Most komolyan miért kell minden héten egy ilyen mamahoteles kérdést feltenni? Örüljél magadnak hogy nem vagy mamahoteles és kész!
2020. okt. 30. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/103 anonim ***** válasza:
80%
Kollégam jóképű, jó humoru pasas. De 45 évesen az anyjával lakik. A nőket hotelbe meg panziókba hordja. Nincs állandó kapcsolata, cserélgeti a nőket, neha több is van neki egyszerre. Na ez az, ami számomra teljesen érthetetlen.
2020. okt. 30. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!