Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Mit csináljak a gyerekemmel?

Mit csináljak a gyerekemmel?

Figyelt kérdés

A lányom 18 éves, az éven fog érettségizni, szinte még gyerek. Sose volt vele semmi baj, tanul egesz nap, nem ismerkedik fiúkkal, mert egyetemre akar menni.

Tegnap este pedig bevallotta, hogy együtt van egy 42 éves, elvált férfival, akinek van 3 gyereke. Őrülten szerelmes belé, hiába mondom neki, hogy ez nem normális, nem hallgat rám. Tervezik, hogy az érettségi után hozzáköltözik a lányom, és gyereket szül neki. Már nem akar egyetemre menni, mert gyereket akar attól a férfitől.

Mit mondjak neki? Teljesen megörülök, hogy tehet ilyet a lányom? Tönkreteszi az életét, mit tegyek?


2021. febr. 19. 13:02
1 2 3 4 5 6 7 8
 21/80 anonim ***** válasza:
10%
de o csak a lanyat akarja megoldani ne csak olvas ertelmez is!
2021. febr. 19. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/80 anonim ***** válasza:
100%

Egy normális pszichológus hamar helyrezökkentené, ha átbeszélnék, milyen velejáró lehetnek egy ilyen döntésnek.

Egyelőre csekély az önismerete, a pasiról nem is beszélve. Párkapcsolat buktatói. Életszakaszok feladatai. Normatív krízisek, párkapcsolati krízisek (gyerek érkezése is az).

Jogi ismeretek: szülők jogai és kötelességei. Együttélés, házasság, válás, kapcsolattartás.

Hogyan viszonyul a várható átlagkereset biz. szakmákban az ingatlan - és pelenkaárakhoz. Hogyan fizetünk be csekket? Jogosítvány? Nyelvismeret? Kortárs kapcsolatok? Célok? Rövid - közép - hosszú távon? Melyik miért vonzó, hogyan tervezi elérni?

Nem egy hónapnyi téma... !😎

2021. febr. 19. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/80 A kérdező kommentje:

Nem vagyok hajlandó beengedni a házamba azt az undorító férfit. Szerintem el fogom venni tőle a telefonját, amit tőlem kapott, ha az nincs, akkor nem tudja tartani vele a kapcsolatot. A férjem pedig beszélni fog a férfi fejével, mert nem normális, hogy egy kislánnyal kezdett ki.

A lányom azt se tudja mibe akar belemenni. A férfi legnagyobb fia 19 éves, idősebb, mint az én lányom. A fiával korabeli fiúkkal kellene összejönnie nem azzal az undorító kujonnal.

2021. febr. 19. 14:04
 24/80 anonim ***** válasza:
86%
Késõ bánat
2021. febr. 19. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/80 anonim ***** válasza:
94%

Hát igen. A féfi nem adhat neki telefont, a lányod nem vehet magának 18 évesen sim kártyát és használtan 5 ezerért okostelefont vagy 3ért "butát".

Le sem léphet tőletek nagykorúként, aztán azt gondolván, hogy nem fogadjátok vissza, nem állhat prostinak, hogy eltartsa magukat...


A fickót simán meghívnám: úgy megfutamldna, mint a nyúl, öröm volna nézni. A kislánynak is leesne a tantusz, hogy mire megy ki a játék.

Nárcisztikus pszichopaták tipikus ismérve a 3. beszélgetés során halálkomolyan esküvőt és gyereket felvezetni. Attól félek, rossz vége lesz, ha börtönőrt játszotok...

2021. febr. 19. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/80 anonim ***** válasza:
100%
A 18 éves lányodnak el akarod venni a telefonját? És azt hiszed, azzal minden meg van oldva? Az komoly.
2021. febr. 19. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/80 anonim ***** válasza:
100%

"Szerintem el fogom venni tőle a telefonját, amit tőlem kapott, ha az nincs, akkor nem tudja tartani vele a kapcsolatot. "


Ha az a cél, hogy a gyereked örökre megutaljon, tökéletes

2021. febr. 19. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/80 anonim ***** válasza:
78%
Mi van, már felébredtél az éjszakai műszak után? Máskor este 10 után szoktak ezek a gyenge kaptafa-kamuk megjelenni!
2021. febr. 19. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/80 anonim ***** válasza:
7%
hálisten nekem már másfél éve nem kell éjszakáznom (lekopogom) mindig 6:30-kor feküttem le alunni de már du 1-2-kor már fenn evet a fenne fáradtnak ugyanugy fáradt voltam mintha nem is aludtam volna 1 orat se
2021. febr. 19. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/80 anonim ***** válasza:
100%
Ne most érettségizzen, mert ez igy ugyis szarul fog sikerülni. Halaszd el. Hivd el a pasit , tűnjetek együttműködőnek, kérdezgesd, alányod ild, hogys legyen jelen. A végén közöld, hogy nem is kell várni az érettségiig, pakolhat és viheti a pasi, mehetnek.De kedvesen, ne összeveszés legyen belőle.Hátha a felelősség elől elmenekül a pasi.
2021. febr. 19. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!