Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Mit csináljak a gyerekemmel?

Mit csináljak a gyerekemmel?

Figyelt kérdés

A lányom 18 éves, az éven fog érettségizni, szinte még gyerek. Sose volt vele semmi baj, tanul egesz nap, nem ismerkedik fiúkkal, mert egyetemre akar menni.

Tegnap este pedig bevallotta, hogy együtt van egy 42 éves, elvált férfival, akinek van 3 gyereke. Őrülten szerelmes belé, hiába mondom neki, hogy ez nem normális, nem hallgat rám. Tervezik, hogy az érettségi után hozzáköltözik a lányom, és gyereket szül neki. Már nem akar egyetemre menni, mert gyereket akar attól a férfitől.

Mit mondjak neki? Teljesen megörülök, hogy tehet ilyet a lányom? Tönkreteszi az életét, mit tegyek?


2021. febr. 19. 13:02
1 2 3 4 5 6 7 8
 61/80 anonim ***** válasza:
55%

#38 Tudod, ezzel csak az a probléma, hogy te azt tudod, mit mond NEKED. Én meg azt, hogy mit mond RÓLAD a hátad mögött. "Megkívántam a szűz pnát". Én akarva, akaratlan végig hallgattam apámnak ezt és az ehhez hasonló magasröptű beszélgetéseit anyámmal.

Azt meg remélem tudod, hogy végig mást kefélt melletted.

Üdv. Egy 16 éves lány, akinek az apja lelépett egy 18 éves, hozzád hasonló értelmi szinttel rendelkező hölgyeménnyel.

Ui. Te tényleg nem gondoltál bele abba, hogy tönkreteszel egy családot? Hogy elveszel egy apát 2 gyerektől? Mondjuk lehet, jobb is így, ilyen ember nem való apának.

2021. febr. 23. 01:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 62/80 anonim ***** válasza:
75%

55!


Nem, nincs egy cseppet se nagyobb esély rá. Miért lenne? Ha 70 évesen lesz valaki demens akkor 70 évesen lesz az, totál fuggeltenul attól, hogy a partnere 16 éves, 30, 50 vagy 69.

2021. febr. 23. 06:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 63/80 anonim ***** válasza:
59%

61!


Ugyan nem 38. vágyok, de:

Attól, hogy apad egy idióta fax, még nem mindenki az.

Mellesleg csak szólok, soha nem a harmadik fél hibás. Ő szabad. Apad lepett félre. Őt kell hibáztatni. Szabad ember azt csinál, amit akar, azzal, akivel akarja: a házas ember dolga vissza fognia magát.

2021. febr. 23. 07:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 64/80 anonim ***** válasza:
78%

63#

Ugyan nem az vagyok akinek címezted. De nem értek egyet.

Legyen annyi gerinc a mucában, hogy nem kezd házassal. Ritka gusztustalan példány aki megcsalja a párját de az sem különb aki házassal kezd.

2021. febr. 23. 07:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 65/80 anonim ***** válasza:
69%

64!


A "muca" nem mindig tudja, hogy van feleség. A férj ellenben mindig tudja, hogy házas.

2021. febr. 23. 07:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 66/80 anonim válasza:
0%
vicc kivul a hajanal fogva porgetnem parittyaba aztan megmosdatnam egy liter sosavba.
2021. febr. 23. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 67/80 anonim ***** válasza:
44%

#61

Igen, nyílván apám is hibás, ez nem kérdés. Viszont annyit hozzátennék, hogy anyámmal közös vállalkozásuk volt, a kiscsaj nálunk dolgozott.

És igenis legyen annyi gerinc egy nőben, hogy nem dgatja magát házas "férfival". Akár az apja lehetne, akár nem.

2021. febr. 25. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 68/80 anonim ***** válasza:
29%
A korábbi válaszomat meg le lehet pontozni, attól még ez az igazság. Egy 30-40-50 éves faszi nem azért van egy 16-8 éves lánnyal, mert hú de szereti, hanem mert "szűk a luka".
2021. febr. 25. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 69/80 anonim ***** válasza:
42%

67!


Millioan csaljak a partnerüket. Nők is, nem csak férfiak. Soha nem a harmadik fél a hibás. Soha. Ő szabad, dönthet úgy, hogy kapcsolatot kezd egy hazas emberrel. Hogy gerinces dolog e? Ő a szabad fél. Nem tartozik számadással magán kívül senkinek. Simán lehet, hogy az a férfi -vagy nő- lesz élete szerelme, mellette öregszik majd meg, boldogan élnek együtt amíg meg nem halnak. A hazás embernek kell hogy gerince legyen. Pl én házas vagyok. Tőlem aztán jöhetne a világ legvonzóbb pasija is, a világot is a lábam elé tehetné: nem érdekel. Házas vagyok, a férjem érdekel. Ha érdekelne, akkro én vagyok az, akire köpködni kell, mert én vagyok hazás, én rúgom fel a kapcsolatomat, én szegtem meg a szavamat. Soha de soha nem a harmadik fel a hibas, nem neki kell gerincesnek lennie.

2021. febr. 25. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 70/80 anonim ***** válasza:
54%

69, Szóval, ha neked nem lenne párod, kikezdenél egy házas férfival?

Félreértés ne essék, nem az a probléma, ha egy házas emberrel kölcsönös a szimpátia. Ilyenkor szépen fel kell vállalni mind a két félnek, hogy ők bizony szeretik egymást. Akkor el lehet válni és mindenki megy a dolgára.

Hanem az, ha tudod, hogy van valakije aki erről nem tud. Tudod, hogy hazajár a párjához, aki mit sem sejt és a háta mögött kefēltek.

Ez a nem mindegy. Hogy képes vagy-e eltűrni, hogy valaki átmegy hozzád, megrak, elmondja, hogy így szeret-úgy szeret, aztán hazamegy a feleségéhez/férjhez, hazudik neki, neki is elmondja, hogy így szerti-úgy szereti, esetleg vele is hancúrozik egyet.

Annyi gerinc és tartás legyen már egy emberben, hogy nem elégszik meg a második hellyel.

Persze te is csak addig gondolod így, amíg a téged meg nem csalnak.

2021. febr. 25. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!