Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Mit csináljak a gyerekemmel?

Mit csináljak a gyerekemmel?

Figyelt kérdés

A lányom 18 éves, az éven fog érettségizni, szinte még gyerek. Sose volt vele semmi baj, tanul egesz nap, nem ismerkedik fiúkkal, mert egyetemre akar menni.

Tegnap este pedig bevallotta, hogy együtt van egy 42 éves, elvált férfival, akinek van 3 gyereke. Őrülten szerelmes belé, hiába mondom neki, hogy ez nem normális, nem hallgat rám. Tervezik, hogy az érettségi után hozzáköltözik a lányom, és gyereket szül neki. Már nem akar egyetemre menni, mert gyereket akar attól a férfitől.

Mit mondjak neki? Teljesen megörülök, hogy tehet ilyet a lányom? Tönkreteszi az életét, mit tegyek?


2021. febr. 19. 13:02
1 2 3 4 5 6 7 8
 31/80 anonim ***** válasza:
27%

Ha minket anno nem tiltottak volna,lehet nem tartunk ki már "csakazértis".

13 év és 2 gyermek a számlánkon😉

2021. febr. 19. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/80 anonim ***** válasza:
85%
és gondolom még csak most jársz a 20-as éveidben
2021. febr. 19. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/80 anonim ***** válasza:
73%
Elmúlik
2021. febr. 19. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/80 anonim ***** válasza:
83%
30asban😄
2021. febr. 19. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/80 anonim ***** válasza:
74%
Az hogy együtt van egy 42 éves férfival, még oké. De gyereket szülni? Ja és persze az egyetemnek is lőttek, maradhat otthon háziasszonynak, és pár év múlva a kedves apuka lelép egy másik 18 évessel, a lányod pedig hoppon marad a gyerekkel. Hozzáteszem én is 18 éves lány vagyok és több mint 2 éve együtt vagyok a párommal aki 32 éves (igen lehet botránkozni) de, soha eszem ágába nem jutott hogy gyereket szüljek emiatt, sőt barátom bátorít arra hogy ha végzek a sulival menjek egyetemre, tanuljak hogy legyen jó melóm stb. nem mindjárt szülni.
2021. febr. 19. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/80 anonim ***** válasza:
100%
Na tessék egy értelmes válasz
2021. febr. 19. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/80 anonim ***** válasza:
100%
Végül is szeresd, gondoskodj róla.
2021. febr. 19. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/80 anonim ***** válasza:
9%

Sosem szabad az igaz szerelem útjába állni, főleg, mert úgysincs esélyed megakadályozni. :)

Én 16 voltam, mikor megismertem a páromat, ő akkor volt 47. Igen, neki is volt felesége, illetve két közös gyermekük, mindketten idősebbek nálam, de ez egyáltalán nem zavart, nagyon jól kijöttünk egymással.

A szüleimnek nyilván nem tetszett, próbálkoztak mindennel, elvittek pszichológushoz, sokat beszéltünk erről, beszéltek a párommal is, aztán próbáltak ajándékokkal lekenyerezni, zsarolni, fenyegetni, de nem érdekelt semmi, én tudtam mi a jó nekem, nem ők.

Édesapám nagyon haragudott rá, pedofilnak hívta, nem értette meg, hogy én már akkor lényegében felnőtt nő voltam és ezt a párom is látta bennem.

Persze én is terveztem a továbbtanulást, jogosítvány, munka, saját lakás, stb. amiket te is írtál, de miután megkért, hogy inkább vele töltsek minél több időt, őt választottam, megváltoztatott mindent.

Majdnem 1 évig tartott, mire elvált, utána rögtön feleségül vett volna, de még nem voltam 18, a papírokat pedig nem sikerült elintézni...

Végül ott hagytam a középiskolát (nem érettségiztem le, már más dolgokat tartottam fontosnak), és rögtön ahogy nagykorú lettem, hozzáköltöztem. 1 hónapra rá már meg is kérte a kezem. :) Akkor édesanyámék azt mondták, ha most hozzámegyek, hozzájuk többet nem kell hazamennem... hát nem is mentem, és ezek után nyilván az esküvőre sem hívtuk meg őket.

Most már 13 éve együtt vagyunk, ezalatt sikerült is 4 gyerkőcöt összehozni :)) és egyáltalán nem probléma, hogy ő már 60. :)

Az első két babócánál kicsit nehéz volt, alig 1 év különbséggel születtek, örültem volna, ha édesanyámnak meglágyul a szíve és besegít kicsit a gyerekekkel, meg hát anyagi segítség is jól jött volna, de sajnos nem igazán érdeklődtek. :( A kapcsolatot persze tartjuk, nem vagyunk rosszban egymással, de sosem tudtam pl. megkérni, hogy vigyázzon a gyerekekre. :(

De boldogan élek azóta is háziasszonyként, van 4 csodálatos gyermekem, egy csodálatos, tapasztalt férjem, ő megkeresi a kenyérre valót, én tisztán tartom a házat és nevelem a kicsiket. :)

Persze ha egy nő olyan önző, hogy csak magára gondol és évekig hajkurássza a semmitérő diplomákat meg mindenféle hű de hangzatos pozíciókat, és kuporgatja a pénzét, meg bulizik meg nyaralgat, hát egészségére, de szerintem egy igazi nő a szíve mélyén nem ilyen életre vágyik...

2021. febr. 19. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/80 anonim ***** válasza:
96%
And kiderül az igaz szerelemről, hogy illúzió.
2021. febr. 19. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/80 anonim ***** válasza:
89%
lehet a lányod apakomplexusos
2021. febr. 19. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!