Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Jogosan szól rám anyám ilyen...

Jogosan szól rám anyám ilyen miatt vagy pedig semmi köze ehhez?

Figyelt kérdés

A téma a csúnyabeszéd. Ritkán találkozunk anyámmal, úgy 2 havonta kb. Most ünnepek miatt volt egy kissebb összejövetel. Nem szoktam káromkodni, csak csúnyán beszélek és nem minden második szavam csúnya szó, de azért olykor előfordul.

Anyám ilyenkor rámkiabál, szó szerint kiabál, hogy ne beszéljek így. A helyzet az, hogy 29 éves vagyok, és szerintem semmi köze ahhoz, hogy beszélek.

Kisgyerek nincs a közelben, semmi ilyen. Egyszerűen csak nem szereti.


Tegnap már szóltam neki, hogy most már fejezze be az okítást, mert az nem az ő dolga, hogy hogyan beszélek. Mit gondoltok, jogosan szól ilyenkor?



2021. ápr. 6. 14:43
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
 21/137 A kérdező kommentje:

14, pedig ha már szövegértésről okítasz, akkor mutasd meg, ha ennyire hivatkozol rá, hol írtam olyat, amely alapján "az egész kérdésem arra vonatkozott eredetileg", hogy konkrétan a tegnapi jogos volt-e? Mert én sehol nem írtam ilyet.


16-os, ebbe nem állok bele, mert egyrészt semmi közöd, másrészt, ha tényleg foglalkoztat a téma, rengeteg irodalom van már erről, tanulmányok stb. Ha érdekel a nyelvészet, küldök neked szívesen forrást is. Az mindenesetre látszik, hogy nem vagy elmélyülve a szépirodalomban, mert ha ez így volna, akkor nem kérdeznél ilyen hülyeséget.

2021. ápr. 6. 15:43
 22/137 anonim ***** válasza:
90%
#16 ha férfi lenne a kérdező, akkor is feltetted volna ezt a kérdést?
2021. ápr. 6. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/137 anonim ***** válasza:
28%
#21: " Most ünnepek miatt volt egy kissebb összejövetel" Ezzel indult a kérdés. Egyébként még mindig nem válaszoltál, de gondolom anyádnál voltatok, különben már fennhangon dörgölnéd az orrunk alá hogy nem.
2021. ápr. 6. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/137 Micimacko67 ***** válasza:
27%

Kérdező, Ha nincs közöm hozzá, hogy te miért szeretsz trágárul beszélni, akkor mi közünk volt az itt feltett kérdésedhez? az ugyanúgy nem tartozik ránk, mint a kiváltó okok...

Tudom, hogy erre is gorombasággal fogsz visszavágni...de ez nem hat meg különösebben...

2021. ápr. 6. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/137 anonim ***** válasza:
31%
#24: Nem kérdés ez, csak szeretné ha megvigasztalnánk a lekét, hogy ő jogosan tahó.
2021. ápr. 6. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/137 anonim ***** válasza:
12%
nem tudom, miert pofazik bele, mert semmi koze hozza, de ha alig talalkoztok, akkor azt a par alkalmat igazan kibirhatnad, igy mindkettotoknek jobb lenne
2021. ápr. 6. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/137 anonim ***** válasza:
17%
#24 nehogy válaszolj
2021. ápr. 6. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/137 anonim ***** válasza:
20%

Nem szoktam káromkodni, csak csúnyán beszélek


Cöcöcö.

2021. ápr. 6. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/137 anonim ***** válasza:
70%
"Prosztó, paraszt, igénytelen, agresszív, undorító, trágár, goromba, tahó", ilyen jelzőkkel illetek egy embert, akiről annyit tudtok, hogy 29 éves, nő és néha használ csúnya szavakat. Emellett megjelent a szexizmus, a kettős mérce, meg rakás érvelési hiba, és ti mondjátok a kérdezőre, hogy "goromba". :D Ti visszaolvassátok magatokat egyébként, ti szentbeszédű tökéletes lelkek? :D
2021. ápr. 6. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/137 A kérdező kommentje:
28, ugye tudod, hogy a káromkodás nem egyenlő a csúnya beszéddel? :)
2021. ápr. 6. 16:02
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!