Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Mi lehet velem a baj? Miért...

Mi lehet velem a baj? Miért nem akarok gyereket?

Figyelt kérdés

A párom szeretne gyereket (nő vagyok) de én undorodom az egésztől. Undorodok a szoptatástól, a megereszkedett mellektől, a nagy hastól szerintem gusztustalan. Nem akarok gátmetszést, se beöntést se szülés után XXL-es betétet hordani fúj undorodnák magamtól hogy hogy nézek ki. Undorító hogy tej van a melledbe meg az egész szülés.

A másik meg hogy idegesítene nem akarom hallgatni a hisztit nem akarok osztozni a páromon.



2021. ápr. 8. 03:34
1 2 3 4 5 6 7 8
 41/78 anonim ***** válasza:
12%

#41


Nincs ezzel baj amúgy, csak ne legyen az ilyen ember 30 felett siránkozó, hogy neki mégis kellene aztán lombik baba program meg társai mert már nem jön össze a dolog. Ezt csak azért irom le mert a környezetemben ismerek vagy 4-et aki életét elsirja most, pedig anno ő is buli buli hátán, fesztiválon sátorból-sátorba fajta lányka volt, most meg hattyúk halála van. Persze pasikban is van ebből ugyan ez, aztán 33 évesen 18 éves gimis lányokkal jár, majd amikor szakit vele a csaj ki van akadva hogy "el lett ba*zva az élete, meg neki kellene gyerek de nincs nő".


Na ezt ne.


Aki egyszer igy döntött maradjon ennél 40 évesen is.

2021. ápr. 8. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/78 anonim ***** válasza:
90%

42, azt talán sokkal fontosabb volna hangsúlyozni, hogy a gyerekvállalást is iszonyatosan meg lehet bánni. Rengetegen meg is bánják, csak ezt halálos bűn bevallani, úgyhogy ezzel nem szoktak dicsekedni, de anonim fórumokon (itt is pl.) sokan leírják.

Inkább bánjam azt, hogy nincs gyerekem, mint azt, hogy van.

A nincsen ezesetben könnyű változtatni, lehet szülni/örökbefogadni később is, de ha már ott a gyerek, azt visszacsinálni nem lehet.

2021. ápr. 8. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/78 anonim ***** válasza:
86%
Csak az edukáció kedvéért leírom, hogy örökbefogadott gyereket is bántak már meg néhányan, de ezt a struccpolitikát folytató megaszülők sose hinnék el, főleg nem reklámoznák. Jelenleg ebben dolgozom, megdöbbentő, hogy mennyivel találkozom. A gyerek érdekében, inkább a kérdező bánja meg a döntését, mint egy nagy magyar szent édesanya.
2021. ápr. 8. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/78 anonim ***** válasza:
11%

Köszönöm a lepontozást, most már értem miért lesz magyarország lakossága 6 millió körül :D


Értem mit mondtok, persze meg lehet bánni a gyereket is, csak azért irtam le az előbbit mert van jó pár ex kolega, ismerős aki siránkozik és vergődik a kék F betűs oldalon a jelentéktelen ma mit ettem képek mellett, mennyi pénzt visz el a lombik meg 38 éves és nem jön nekik össze, hát ez van.


Nem erőszakból irtam hogy márpedig csináljon mindenki gyereket mert megbánod, csak hogy ne sirjon az ilyen ha később akar de már nem biztos hogy lehet.


Munkahelyen persze mikor az ilyet elküldöm az anyukájába akkor még meg van sértődve. És szintén nem arról dumálok ha nincs olyan körülmény vagy bármi hanem ez volt a felfogás 25 évesen is akkor tartson ki mellette :)

2021. ápr. 8. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/78 anonim ***** válasza:
83%
#45 szerintem ha 38 évesen nem jön össze, akkor annak a nőnek korábban se sikerült volna, azért az még nem annyira késő. nagynéném az elsőt 39 évesen, a másodikat 42 évesen szülte. anyámnak is van barátnője aki 40en túl szült. huszonéves ismerősömnek meg lombikkal lehetett csak gyereke.
2021. ápr. 8. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/78 anonim ***** válasza:
13%
Kérdező,melle pont azért van a nőknek, mint a szuka kutyának vagy a kocának: hogy egyszer az utódját táplálja.
2021. ápr. 8. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/78 anonim ***** válasza:
89%
47, neked meg azért van agyad, hogy gondolkodj, de látszik, hiába.
2021. ápr. 8. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/78 anonim ***** válasza:
85%
#47 a férfiaknak miért van? ők semmire se használják
2021. ápr. 8. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/78 anonim ***** válasza:
93%

45, nem tudom, te milyen ismertségi körrel rendelkezel, hogy minden ismerősöd kiteregeti a reprodukciós gondjait a Facebookon és még a munkahelyen is, felénk nem szokták.

De elmondom, hogy benn vagyok több FB csoportban, ami bizonyos hormonproblémákkal foglalkozik, és temérdek huszonéves nő és férfi szenved terméketlenségtől különféle hormonproblémák és anyagcserezavar miatt. Ha valaki megosztja veled, hogy lombikon van túl, te meg "elküldöd az anyukájába", akkor remélem, visszakézből kapsz egy pofont is, mert megérdemled.

Nem tudom, mire ez a felsőbbrendűségi érzés, nem mindenki megy hozzá az első pancserhez, aki leáll vele és szül neki huszonpár évesként gyereket, miközben a legtöbben még tanulnak.

2021. ápr. 8. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/78 anonim ***** válasza:
100%
Nem baj. Sokkal jobb, ha valaki nem vállal gyereket, mert tudja, hogy nem akar, mint később beadja a nevelőintézetbe, mert rájön, hogy nem való neki az anyaszerep. Ha megszül valaki egy gyereket, azt ugyanúgy nem tudja visszacsinálni, ahogy a kinyomott fogkrémet sem lehet a tubusba visszanyomni.
2021. ápr. 8. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!