Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Hagyjam, hogy a férjem fia...

Hagyjam, hogy a férjem fia hozzánk költözzön?

Figyelt kérdés
Muszáj kiírnom magamból. Tehát férjemnek van az előző kapcsolatából egy kamasz fia. 14 éves és ide akar költözni. Az anyukája egyébként nem volt soha annyira szigorú. De a fiú úgy gondolja az anyukája túl szigorú, és itt nálunk nincsenek szabályok. Amikor havonta 3 napra itt van akkor ugye a férjem természetesen azt az időt vele tölti. Ezzel nincs is semmi baj. De én nem biztos, hogy bírnám ha állandóan itt lenne. Engedjem? A ház az én tulajdonom nem közös.

2021. máj. 10. 19:11
1 2 3 4 5 6 7 8 9
 11/86 anonim ***** válasza:
47%
Ez sajnos nehéz ügy. Jól gondold át. Rengeteg bajod és veszekedés lesz belőle. (Akkor is ha nem költözik oda)Gürizhetsz rá is otthon,de nagyobb bajod ne legyen.
2021. máj. 10. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/86 anonim ***** válasza:
95%

Engedd, de az elején tisztázzátok szabályokat, meg úgy konkrétan mindent. Akár az anyjával is beszélhetsz, hogy nála mi a rendszer, de mindenképp te határozd meg a szabályokat.


Szerintem erkölcsi kötelességed beengedni a házba, hiszen ha egy olyan férfivel kezdesz, akinek kiskorú gyereke van, akkor számítanod kell rá, hogy a gyerek bármikor az apjához kerülhet.

2021. máj. 10. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/86 anonim ***** válasza:
64%
Magyar viszonyokat nézve valószínű még egy férfi, akire majd cselédkedhetsz. De egy próbát megér. Úgyis az lesz a vége, hogy ki kell majd őt is szolgálnod, mindig az a vége.
2021. máj. 10. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/86 A kérdező kommentje:
#14 ez az, hogy én nem fogom kiszolgálni. A férjemet sem. Nem leszek soha senki cselédje.
2021. máj. 10. 19:46
 15/86 anonim ***** válasza:
91%

De szeretne odaköltözni hozzátok? Van valami oka rá, vagy valami baj van az anyjával? Mármint, emberek, ez nem így megy, hogy a gyerek gondol egyet, és egyik szülőtől a másikhoz költözik, ha az anyjánál van elhelyezve, akkor hivatalosan is el kell intézni, hogy odaköltözhessen hozzátok, amihez meg nyilván nyomós indok kell, annyi nem elég, hogy "szigorú az anyukám".

Egyébként meg, ha tetszik, ha nem, nem lesz leányálom Kérdező. Le lehet pontozni, de egy 14 éves neveletlen, lusta kamaszfiút nem fogsz tudni megnevelni, kemény dió lesz, erre készülj fel.

2021. máj. 10. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/86 anonim ***** válasza:
87%
Erre kíváncsi leszek. Kérlek írd meg a fejleményeket.
2021. máj. 10. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/86 anonim ***** válasza:
100%
Miért szeretne* ezt kihagytam, előző voltam.
2021. máj. 10. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/86 anonim ***** válasza:
83%
a béke megőrzésének érdekében én egy próbahetet vagy próbahónapot tartanék. és a szabályokkal kezdeném, házimunkabeosztás, házirend, akármi, hogy már az elején tudja, mire számíthat. illetve mi van ha megszegi a szabályokat. lehet ez már az elején elrettenti. ha nem, akkor legalább végre talán megnevelődik.
2021. máj. 10. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/86 anonim ***** válasza:
82%
Már be is tettem a figyelt kérdésekben 🙂
2021. máj. 10. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/86 anonim ***** válasza:
7%
A gyereket szeretni kell, nem “szabályozni”. Neked nem való gyerek, se férj. Engedd el ezt a szegény embert, hadd keressen magának egy normális nőt. Te meg élhetsz boldog szingli életet a házadban.
2021. máj. 10. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8 9

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!