Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Hagyjam, hogy a férjem fia...

Hagyjam, hogy a férjem fia hozzánk költözzön?

Figyelt kérdés
Muszáj kiírnom magamból. Tehát férjemnek van az előző kapcsolatából egy kamasz fia. 14 éves és ide akar költözni. Az anyukája egyébként nem volt soha annyira szigorú. De a fiú úgy gondolja az anyukája túl szigorú, és itt nálunk nincsenek szabályok. Amikor havonta 3 napra itt van akkor ugye a férjem természetesen azt az időt vele tölti. Ezzel nincs is semmi baj. De én nem biztos, hogy bírnám ha állandóan itt lenne. Engedjem? A ház az én tulajdonom nem közös.

2021. máj. 10. 19:11
1 2 3 4 5 6 7 8 9
 21/86 anonim ***** válasza:
0%
*kérésekbe
2021. máj. 10. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/86 anonim ***** válasza:
75%
#21 gondolom te sose éltél még egy másik emberi lénnyel egy háztartásban
2021. máj. 10. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/86 anonim ***** válasza:
35%

én nem engedném


előbb dobnám a pasit

2021. máj. 10. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/86 anonim ***** válasza:
96%

Ez nagyban függ attól, hogy hogy érzel a fiú iránt. Ha ellenszenves akkor lehetnek gondok. Ha szimpatikus, akkor a megfelelő szabályok előírása alatt és betartasaval kevésbé valószínű hogy gond lesz.


Nektek nincs közös gyerek? Úgy értem, hogy a fiú lenne az egyedüli gyerek a házban?

2021. máj. 10. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/86 anonim ***** válasza:
100%
Tudasd vele milyen feltételei vannak annak, hogyha ott fog lakni. Ha ez nem tetszik neki akkor egyértelmű.
2021. máj. 10. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/86 anonim ***** válasza:
88%

Nehéz ügy ez. Mivel tiéd a lakás, így a te szavad a mérvadó. Én biztos nem örülnék neki és elgondolkodnék rajta. Azért a fiúcska hozzáállása is érdekes, hogy oda költözne egy "idegenhez", akihez vérségi kapcsolat sem köti. Mert ha az apjáé lenne a lakás, azt mondom oké, és akkor sajnos pofa lapos. De így?!


A szabályokat lefektetném én is az biztos. Elpakolna maga után,takarítana, nem hagyna maga után disznóólat egyik helyiségben sem. Ha hisztizne, mehet vissza az anyjához postafordultával.


De ha magamból indulnék ki, eleve nem jönnék össze gyerekes apával, ilyen helyzetbe meg pláne nem hoznám magam.

2021. máj. 10. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/86 anonim ***** válasza:
8%
Eléggé agresszívnak tűnik a kérdező,már abból is hogy nem vagy senki csicskája... ez nem a csicskaságról szól,magának nem való sem gyermek,sem élettárs hanem a szingli,korlátlan élet. Ha normális a párja magának akkor a gyermek melett fog dönteni.
2021. máj. 10. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/86 anonim ***** válasza:
6%
23. De képzeld éltem, és két nem saját gyereket nevelek szeretetben. És nem szabok nekik semmilyen "feltételeket", se "próbaidő" nem volt, egyszerűen csak a párom hozott két gyermeket és én elfogadtam őket. Nagyon jóban vagyok velük. De teljesen más a hozzáállásom, mint a kérdezőnek, aki nyilvánvalóan nem akarja a gyereket a házában látni.
2021. máj. 10. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/86 anonim ***** válasza:
57%
Ugyan! Semmi értelme nem lesz a szabályoknak. Max ideig óráig. Ne legyen már senki álszent. Ez egy teljesen normális kérdés.
2021. máj. 10. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/86 anonim ***** válasza:
58%
Hát én sem akarnám más kölykét a lakásomban látni már bocs 29-es.....#27. Szenvedjenek vele a szülei.
2021. máj. 10. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8 9

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!