Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Beoltattam magam, de lehet...

Beoltattam magam, de lehet nem kellett volna?

Figyelt kérdés

A szüleim nagyon oltásellenesek, azt hiszik aki be van oltva pont az fog fertvőzni és a közelükben lévők meghalnak.. És azt mondták, hogy ha be merném oltatni magam akkor ne menjek a közelükbe.

Pár napja regisztráltam az oltásra és ma megkaptam, de úgy hogy a hozzájárulásos papírt én írtam alá anya nevével..

Tudom hogy nem kellett volna ezt tennem és már nagyon bánom, de nem tudom mit tegyek ha ez kiderül... :/

Az igazolványt se tudom hogy hogy oldjam meg, mert ha ide küldik a lakhelyünkre akkor anyáék rájönnek és kidobnak itthonról...

Tanácsok?

(17/l)



2021. jún. 1. 23:07
1 2 3 4 5 6 7 8
 11/74 anonim ***** válasza:
64%

Én is be vagyok oltva, meg az ismeretségi körömben szinte mindenki, mindenféle korosztályból, de senki semmi bajha nem volt az oltástól, néhánynak volt pár nap levertség.


Sajnálatos, hogy ilyen buták a szüleid.


Az előző pedig jól leírta, hogy milyen emberek az ilyenek. :D

2021. jún. 1. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/74 anonim ***** válasza:
10%
Kamu mert szülő nélkül nem oltanak be
2021. jún. 1. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/74 anonim ***** válasza:
36%

Hát szerintem ne hazudj semmiképpen. Ha kiderül kiderül. Állj bele és kész.

Kidobni meg nem fognak, ezt elhiheted.

2021. jún. 1. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/74 Argloss ***** válasza:
78%

Más nevében aláírni az bizony elég gáz dolog, annyira, hogy büntetnek is érte, ha kiderül. Nem volt jó ötlet aláhamisítani.

Az értelmes döntés az lett volna, hogy rábeszéled őket, vagy megvárod a 18. születésnapodat.

2021. jún. 1. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/74 anonim ***** válasza:
27%

Gratulálok! Ugye tudod, hogy bűntetik ha más helyett írsz alá?


Én el mondanám, mert ha valami gond lesz akkor ne érje meglepetés a szüleidet.

2021. jún. 1. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/74 anonim ***** válasza:
19%
Nagyon nem kellett volna de hátha szerencséd lesz és nem halsz bele
2021. jún. 1. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/74 anonim ***** válasza:
30%

Sajnos a lakcímedre fogják küldeni. Egy megoldás van még, ha felhívod az oltópontot és megmondod őszintén amit nekünk leírtál, félsz a szüleidtől, hisz ők ezt nem engedték, de te úgy érezted, hogy ez a helyes döntés. Megmondod, hogy szeretnéd, hogy ha lakóhelyed posta címére átírnák a lakóhelyed címét és postán maradóra küldenék. Azért pedig majd bemész a postára és átveszed. Annyi, hogy érdemes járni másfél hetente, hogy jött -e csomag a nevedre.


Úgyhogy én azt mérlegelném melyiktől félsz jobban.


De én úgy gondolom, hogy nyilván nem perelnének beezért az oltópontosok, hogy hamisítottál.

Csak ez egy nagy kellemetlenséget okoz nekik.

2021. jún. 1. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/74 anonim ***** válasza:
81%
Vagy nem mondod el az igazságot csak azt mondod, hogy elköltöztél albérletbe és szeretnéd hogy postán maradóra tegyék, mert nem jársz haza egy ideig személyes okokból.
2021. jún. 1. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/74 anonim ***** válasza:
90%
Azt semmiképp ne reklámozd senkinek, hogy más nevében írtál alá!
2021. jún. 2. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/74 anonim ***** válasza:
67%

Elkepeszto sotetseg van a szuleid fejeben.

Probald meg kilesni a postat hatha nem veszik eszre. A hamisitast ne reklamozd, maskor valami hatosaghoz fordulj.

Az orvistanhallgato valaszolot megertem, en is kikeszulok ezektol a csodas elmeletektol.

2021. jún. 2. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!