Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Beoltattam magam, de lehet...

Beoltattam magam, de lehet nem kellett volna?

Figyelt kérdés

A szüleim nagyon oltásellenesek, azt hiszik aki be van oltva pont az fog fertvőzni és a közelükben lévők meghalnak.. És azt mondták, hogy ha be merném oltatni magam akkor ne menjek a közelükbe.

Pár napja regisztráltam az oltásra és ma megkaptam, de úgy hogy a hozzájárulásos papírt én írtam alá anya nevével..

Tudom hogy nem kellett volna ezt tennem és már nagyon bánom, de nem tudom mit tegyek ha ez kiderül... :/

Az igazolványt se tudom hogy hogy oldjam meg, mert ha ide küldik a lakhelyünkre akkor anyáék rájönnek és kidobnak itthonról...

Tanácsok?

(17/l)



2021. jún. 1. 23:07
1 2 3 4 5 6 7 8
 41/74 anonim ***** válasza:
34%

42

oké, de ez talán elnézhető neki a rendkívül agresszív kampány miatt, amit a kormány folytat... itt lassan már azt is elhiszik, hogy ha négykézláb mész vásárolni, akkor védve vagy, csak lényeg, hogy az operett törzs jó sokszor mondja ... sajnos ide jutottunk a hülyítésekkel, gondolkodásra teljesen képtelen emberekké váltak sokan olyanok is, akik pedig elvileg értelmesek.

a józan észnek itt már rég nincs semmi szerepe. ha Cilike megmondta, akkor az meg van mondva és pont, nem kellenek észérvek.

2021. jún. 2. 06:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/74 anonim ***** válasza:
65%

Igaz,nálunk a kollégáknál 99%-ban az a válasz h azért oltatták be magukat h "hát különben h megyünk a gyerekekkel nyaralni?"


Tojnak ők a kovidra ,strand kell nekik meg lángos és ezért oltatnak...

2021. jún. 2. 06:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/74 anonim ***** válasza:
49%
Ilyen idiota szuleim lennenek mar reg megszakitottam volna veluk a kapcsolatot.
2021. jún. 2. 06:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/74 anonim ***** válasza:
30%
Én is beoltatom magam, amint normálisan meglesz oldva a "regisztráció", nem ez az internetes lópikula, hogy regisztrálj először, oké, eltelt majd egy hét kb. éljen! reagáltak, felvettek az oltandók közék, várok még semmi (pedig másokat felhívtak telefonon, időpontot kaptak, meg is kapták az oltást) még egy kicsit várok, na felhívom a háziorvost, még nem vagyok a névsorában. Bezzeg a közeli családtagok, rokonok már megkapták. Ha annyira istenítik az oltást, akkor tegyék egyszerűbbé az egész folyamatot. Jobb lett volna, ha mindenki simán csak a házirovosánál jelentkezik, aztán az vagy beoltja az illetőt, vagy megmondja neki, hogy ide és ide menjen ekkor és ekkor, és így az 2mber már képben van. Nem így, mint most. Ma majd felhívom még az orvosom ezügyben, de ha negatív választ kapok, akkor hagyom is az egészet.
2021. jún. 2. 06:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/74 anonim ***** válasza:
74%

Megprobalok a kérdésre válaszolni.

Ha mákod van, te fogadod a postást, esetleg le is paktálhatsz vele előre.

Nem, ne mondd el a szüleidnek, hogy beoltottak. Annyit mondj, hogy beregisztráltál, de már rohadtul megbántad, és kezd el az oltásellenes dumát hinteni, hogy nyomatékot adj, hogy tényleg igazuk van. Majd ha megjön a kártya, csodálkozz rá.

Nagyon sok embernek leküldték tévedésből a kártyát regisztráció után.

Miután rácsodálkoztál a kártyára, kérd meg őket, hogy ez még jól is jöhet neked, ne szóljanak senkinek,legalább tudsz strandra menni..

Nem szép dolog hazudni a szüleidnek, de vannak helyzetek, amikor a béke kedvéért muszáj. Aki ezt tagadja, álszent. Mindannyian tettünk már ilyet.

45/N

2021. jún. 2. 07:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/74 anonymousreview60 ***** válasza:
72%
A szüleid hülyék. Jól teszed, ha beoltatod magadat.
2021. jún. 2. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/74 anonim ***** válasza:
12%
#39 szövegértelmezési gondok elég erősen vannak. :D
2021. jún. 2. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/74 anonim ***** válasza:
36%

Ajánlom figyelmedbe ezt a videót:


[link]


A szüleid álláspontján nem fog változtatni, de te legalább megérted, hogy miért ilyenek.

2021. jún. 2. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/74 anonim ***** válasza:
80%

Off: A Pfizernél már márciusban előre tudtam,hogy a menstruáció hamarabb fog megjönni jó eséllyel. Ez nem új hír már korábban megírták,köztudott hogy a nők nagy részénél ezt okozza,sőt a másodiknál is hamarabb jött meg. De előfordulhat erősebb vérzés is vagy késés bár az ritkább.


Kérdező figyeld a postást ha tudod és így nem kerül a kezükbe,bár én inkább elmondanám kidobni nem fognak.

2021. jún. 2. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/74 anonim ***** válasza:
6%
Nem állok le vitatkozni veled ,mert kevés vagy te ahoz...
2021. jún. 2. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!