Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Beoltattam magam, de lehet...

Beoltattam magam, de lehet nem kellett volna?

Figyelt kérdés

A szüleim nagyon oltásellenesek, azt hiszik aki be van oltva pont az fog fertvőzni és a közelükben lévők meghalnak.. És azt mondták, hogy ha be merném oltatni magam akkor ne menjek a közelükbe.

Pár napja regisztráltam az oltásra és ma megkaptam, de úgy hogy a hozzájárulásos papírt én írtam alá anya nevével..

Tudom hogy nem kellett volna ezt tennem és már nagyon bánom, de nem tudom mit tegyek ha ez kiderül... :/

Az igazolványt se tudom hogy hogy oldjam meg, mert ha ide küldik a lakhelyünkre akkor anyáék rájönnek és kidobnak itthonról...

Tanácsok?

(17/l)



2021. jún. 1. 23:07
1 2 3 4 5 6 7 8
 51/74 anonim ***** válasza:
44%

A szüleid felbontják a te nevedre érkező leveleket?

Ha igen, akkor lesd a postást és valahogy szerezd meg előttük.

Ha ebben legalább normálisak és tiszteletben tartják hogy ami a te nevedre érkezett az neked szól és nem bontogatják fel a leveleidet, akkor semmi gond, nem virít a borítékon hogy védettségi igazolvány van rajta. NISZ a feladó, sima fehér boríték.

2021. jún. 2. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 52/74 anonim ***** válasza:
87%

44/51 ma 06:57-es:

"Én is beoltatom magam, amint normálisan meglesz oldva a "regisztráció"...."

Már oltathatod is magad, meg van oldva normálisan.

Május 22-én (szombat) délelőtt regisztráltam oltásra ismerősömet, vasárnap-hétfő ünnepnap volt (Pünkösd) Szerda reggel már időpontot is foglalhattunk neki, választhatott az oltások, az oltóhelyszín és az időpontok között, csütörtökön már mehetett oltásra. Most már szó sincs heteket várásról.

Ezért felesleges a háziorvosodat hívogatnod, ha lassan csinálod kb 5 perc alatt megvan a regisztráció, 3 perc alatt az oltási időpont, ez egészet lezavarhatod 4-5 nap alatt (a regisztrációtól kezdve az időpont foglaláson át az oltás beadásáig)


A kérdező meg jobban jár, ha elmondja a szüleinek, úgyis rájönnek. Igaz, hogy a NISZ küldi az oltási igazolványt és nincs ráírva, hogy mi van benne, de nem hiszem, hogy a kérdezőnél megszokott dolog lenne, de nem hiszem, hogy a kérdezőnél megszokott dolog lenne, hogy plasztik kártyákat kap postán. Ha nem bontják fel a szülei a leveleit, nagy valószínűséggel akkor is megkérdezik, hogy milyen plasztik kártyát küldtek neki (jól érezhető a borítékban) és akkor vagy bevallja az oltást, vagy hazugságokkal kell előállnia, aminek előbb-utóbb nem lesz jó vége.

2021. jún. 2. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 53/74 anonim ***** válasza:
21%
provokatív kamu
2021. jún. 2. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 54/74 anonim ***** válasza:
67%

"Nem akarok senkit megijeszteni"

Dehogynem, pont ezért írtad! Az egészségügyi dolgozók is mind Pfizert kaptak, csak nekik nem volt választásuk, ha dolgozni akarnak, akkor be kellett oltsák magukat. Gondolod, hogy megtették volna, ha sejtik, hogy valami nem stimmel? Tudod, hogy az orvosoknak kiknek az egészsége a legfontosabb? Nem talált. Mert a saját maguké, nem a tied, nem anyádé, nem Orbán Viktoré. És mikor egyöntetűen ennyi, egyáltalán nem laikus ember bevállalja az oltást, akkor azért csak kellene használni azt az okosat ott a nyakadon, hogy talán tényleg nem kell attól félni, hogy meddők leszünk, 3 fejünk nő, gyíkemberekké változunk. Ha meg mégis ennyire veszélyes, akkor úgy is mindegy, az eü dolgozók megkapták, ha ők kihalnak, akkor onnantól kezdve úgysem lesz senki, aki holnap összerak, ha elgázol egy autó.

Nálunk is mindenki Pfizert kapott, nálunk meg senkinek nem lett semmi baja. Vajon minden egyes oltással tisztában vagy, amit életed során kaptál? Hogy mennyi időt töltöttek a fejlesztésükkel? Hogy kik és milyen céllal gyártották? Vajon elolvasod-e minden egyes gyógyszer lehetséges mellékhatásait, mielőtt kapkodod be, például egy fejfájásra? Van-e tudomásod róla, hogy az étrend-kiegészítők úgy kerülnek forgalomba Magyarországon, hogy azokat az OGYI nem vizsgálja be, így gyakorlatilag minden egyes multivitaminnál, amit kapkodsz befele kérdéses, hogy mit is eszel valójában?

2021. jún. 2. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 55/74 anonim válasza:
21%
Véleményem szerint több mint 5 millió ember nem tévedhet. Bárhonnan is jött a virus, bármi is a célja, a súlyos betegségtől csak az oltás fog megvédeni, amit megint bárkinek a gazdagságát növeli. A kisember sajna nem tehet mást, félelmében vagy anélkül beoltatja magát.Ez a véleményem az egészről.
2021. jún. 2. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 56/74 anonim ***** válasza:
67%
Bírom a pattogast a menstruación az oltassal kaocsolatban. Az hogy tobb millio no fogamzasgatlod szed ami hiaba kis hormontartalmu, de total beavazkozik a ciklusba egy mesterdeges ciklust es mesterseges megvonasos verzest tart fenn az nem baj. De az oltas igen..komolyan elkeserito.
2021. jún. 2. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 57/74 anonim ***** válasza:
53%

mondd hogy csak beregisztraltal, es biztos tevedebol kuldtek ki az oltasi igazolvanyt (az ismerosunket ugy tettek karantenba ket hetre,mondvan hogy elhagyta az orszagot, hogy nem is ment sehova), de ez igazabol jo mert igy "oltas nelkul" is megkaptad az elonyoket ami a kartyaval jar. de mindenkeppen menj el a masodik oltasra, es tobbet ne hamisiits ala mert ez illegalis !


(17 evesen ha a szuleid kirugnak otthonrol, az kiskoru veszelyeztetese es mehetnek a birosagra magyarazkodni, de 18 eves korodtol megtehetik)

2021. jún. 2. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 58/74 anonim ***** válasza:
35%

"Véleményem szerint több mint 5 millió ember nem tévedhet."


Aztán ugyan miért is nem,pont birkaországban?

2021. jún. 2. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 59/74 anonim válasza:
41%
Bármennyire is birkaországnak gondolod Magyarországot, ennyi ember akkor sem téved!!
2021. jún. 2. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 60/74 anonim ***** válasza:
22%
#58 akkor te meg Birkaember369 vagy Xd
2021. jún. 2. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!