Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Beoltattam magam, de lehet...

Beoltattam magam, de lehet nem kellett volna?

Figyelt kérdés

A szüleim nagyon oltásellenesek, azt hiszik aki be van oltva pont az fog fertvőzni és a közelükben lévők meghalnak.. És azt mondták, hogy ha be merném oltatni magam akkor ne menjek a közelükbe.

Pár napja regisztráltam az oltásra és ma megkaptam, de úgy hogy a hozzájárulásos papírt én írtam alá anya nevével..

Tudom hogy nem kellett volna ezt tennem és már nagyon bánom, de nem tudom mit tegyek ha ez kiderül... :/

Az igazolványt se tudom hogy hogy oldjam meg, mert ha ide küldik a lakhelyünkre akkor anyáék rájönnek és kidobnak itthonról...

Tanácsok?

(17/l)



2021. jún. 1. 23:07
1 2 3 4 5 6 7 8
 61/74 anonim ***** válasza:
51%

58-cas!

Kíváncsiságból beléptem a "Nem oltatom be magam" elnevezésű Facebook csoportba. Egy hétig bírtam, utána el is jöttem, mert az valami borzasztó, ami ott megy. Eleve azt gondolom, hogy valaki beoltatja-e magát, vagy sem, egy érzelmi döntés, amihez mindenkinek joga van. Ehhez képest te is (hát abban a csoportban meg pláne) úgy nyilatkoztok, hogy "birkák". Mi közötök hozzá, ne haragudj meg? Mit változtat a te hétköznapjaidon, ha a kérdező, a szomszéd Mari néni, vagy Kovács Doktor oltakozik? Miért nem tudtok a saját dolgaitokkal foglalkozni? Azért ez szomorú, hogy már egy oltást sem adhat be magának az ember anélkül, hogy valaki (az ország fele egyébként) ne köpné le, ne aggatna az illetőre valami gúnynevet, ne b@sztatná azzal, hogy meg fog halni és társai. Nem oltakozol, oké, megértettük. Egyáltalán nem érdekel senkit sem. Akkor te mit foglalkozol azzal, hogy más meg felveszi?

2021. jún. 2. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 62/74 anonim ***** válasza:
53%
Én egy ilyennek azt mondtam van a " nem oltatom be magam" birka és van az " oltasd be magad" birka ennyi erővel. Mert az gondolatuk, hogy nem oltat sem egyedi ő is csak egy ember a sok közül a csoportból tehát ő is birka 😅
2021. jún. 2. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 63/74 anonim ***** válasza:
12%

Értelmes valaszok lepontozva. Mit varjunk.

Amikor ilyen valaszok jonnek: siess, hogy te erd el a postast reggel.


Igen, mert a postas kijin a hivatalbol, aztan klonozza magat joparszor, hogy egy oran belul vegezzen mindenhol.


Vagy csa egy postas- egy utca a gondolat??

2021. jún. 2. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 64/74 anonim ***** válasza:
34%

"Mi közötök hozzá, ne haragudj meg? Mit változtat a te hétköznapjaidon, ha a kérdező, a szomszéd Mari néni, vagy Kovács Doktor oltakozik? Miért nem tudtok a saját dolgaitokkal foglalkozni?"


Esetleg az a közöm h rázsarolják az emberekre?Mint a magánnyugdíjkor?

Mindkettő önkéntes csak ha nem azt választod amit ők akarnak jön a büntetés meg a fenyegetés...

2021. jún. 2. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 65/74 anonim ***** válasza:
24%

#37-es 05:58

Történetesen nem sértődnék meg, örömmel fogadnám, hogy felnyitja a szememet :D Főleg azért mert nagyon kiegyensúlyozottan étkezem, vegán is vagyok (nem vagyok kíváncsi a húsevő teóriákra, én sem erőltetem senkire a veganizmust) és ügyelek, hogy a lehető legegészségesebb életmódot folytassam, hogy 30 évesen ne legyen porckopásom a túlsúlytól, ne kelljen Concor-t szednem szívritmus zavarra, inzulint löknöm magamba, szürkehályog eltávolításra mennem ÉS! Még a busz után is bátran neki iramodhassak :) Mindenkinek joga ezt megtenni/nem tenni.

#29-es voltam

2021. jún. 2. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 66/74 anonim ***** válasza:
60%

hogy valaki beoltatja-e magát, vagy sem, egy érzelmi döntés


Hát nem, jobb esetben nem érzelmi, hanem józan ész kérdése.

2021. jún. 2. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 67/74 anonim ***** válasza:
25%
De minek oltattad be magad kérdező?
2021. jún. 2. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 68/74 anonim válasza:
68%
Én nem oltattam be magam, de a szüleid betegek. Kidobnak otthonról? Inkább nem mondok semmit...
2021. jún. 2. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 69/74 anonim ***** válasza:
53%
7: megértelek, de nagyon sok ilyen ember önmaga is áldozat. Egyszerűen butább, vagy nem látja át az internet dolgait. Az olyan patkányokat kéne rács mögé rakni, akik tudatában vannak annak hogy hazudnak, mégis hülyítik a népet. Pl az a szakállas járványtagadó állat..
2021. jún. 3. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 70/74 anonim ***** válasza:
54%
Ha te beoltatod magad, még megfertőzheted a szüleid, de JÓVAL KEVESEBB ESÉLLYEL! Úgyhogy inkább megköszönhetnék, ha már ők nem oltatták be magukat..
2021. jún. 3. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!