Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Beoltattam magam, de lehet...

Beoltattam magam, de lehet nem kellett volna?

Figyelt kérdés

A szüleim nagyon oltásellenesek, azt hiszik aki be van oltva pont az fog fertvőzni és a közelükben lévők meghalnak.. És azt mondták, hogy ha be merném oltatni magam akkor ne menjek a közelükbe.

Pár napja regisztráltam az oltásra és ma megkaptam, de úgy hogy a hozzájárulásos papírt én írtam alá anya nevével..

Tudom hogy nem kellett volna ezt tennem és már nagyon bánom, de nem tudom mit tegyek ha ez kiderül... :/

Az igazolványt se tudom hogy hogy oldjam meg, mert ha ide küldik a lakhelyünkre akkor anyáék rájönnek és kidobnak itthonról...

Tanácsok?

(17/l)



2021. jún. 1. 23:07
1 2 3 4 5 6 7 8
 21/74 anonim ***** válasza:
75%

Ha ilyen hülyék a szüleid, hazudj nekik. Mondd azt, h okosba intéztettél kártyát, h tudj majd utazni meg beülni a presszóba, és valaki elment helyetted beoltatni magát 5.000 forintért.

Fogyatékosokkal csak fogyatékosként lehet bánni. Hülye embereket nem tudod meggyőzni racionális érvekkel.

2021. jún. 2. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/74 anonim ***** válasza:
20%
Hát ha ennyi esze volt, akkor azzal is le fog bukni a szülei előtt, hogy aláírta helyettük.
2021. jún. 2. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/74 anonim ***** válasza:
80%
16, mibe szerencse hogy nem halt bele, az oltasba? Remelem nem komolyan gondoltad
2021. jún. 2. 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/74 anonim ***** válasza:
42%
4, nem tudni hogy van e osszefugges ez meg az oltas kozt. Nem bagatelizalni akarom, de tenyleg nem tudni.
2021. jún. 2. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/74 anonim ***** válasza:
82%
Egyszerűen minden nap korán felkelsz és lemész a postáért a többiek előtt. A postás neked simán odaadja(persze ez postás függő,de van aki elég lazán kezeli az ilyen dolgokat). így talán megúszod a lebukást. Kártyád eldugod a többiről meg hallgatsz.
2021. jún. 2. 00:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/74 anonim válasza:
80%
Engem aztán nem zavarna, egy orvos rakjon helyre. Ez a dolga. Útszéli kocsis meg kocsmáros bla bla bla gyanítom. Bele ne haljunk már abba ha valaki káromkodik akkor ha elszakad a cérna. Én se örülnék ha valamit tanulnék x évig aztán valami okostojás a futószalag mellöl megmagyarázná hogy az nem úgy van csak azért mert a facebookon vagy valami kamu oldalon olvasta, persze alátámasztani nem tudja. A világ már nem a hitről szól hanem a bizonyítékokról.
2021. jún. 2. 01:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/74 anonim ***** válasza:
35%

Aki itt ijedezik a pfizeres mensitol...vagy azt hiszi, mas fog...van errol szo, nincs egyedul, 2 ciklus kb, es rendeződik. Nenik is vereztek.



Eddig az tunik a legjobb otletnek, hogy azt kamuzod, hogy fizettel valakinek.

2021. jún. 2. 01:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/74 anonim ***** válasza:
30%
én például azért nem oltatom be magam, mert egyelőre nekem teljesen felesleges... huszonéves vagyok, ha egy ilyen gyenge xarba belehalok akkor amúgy se lenne nagy jövőm az életben, de szerintem úgy sincs olyan ember aki ne kapta volna már el, csak észre se vette... Szóval most annyi hátrányom van max, hogy nem mehetek múzeumba, de ezen kívül semmi. De ha úgy alakulna, hogy a munkám megkövetelné, akkor egyebassza fene, beadatom, de akkor sem fogom az oltás ellenieket köpködni, mert még mindig pont lefogom xarni az egészet :D
2021. jún. 2. 01:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/74 anonim ***** válasza:
54%

#7-es

Amúgy igaz, hogy sok oltást megkaptak az emberek már, de eddig nem sokan panaszkodtak a BCG, Di-Per-Te stb. oltásoknál, hogy: lezsibbadt a testének a fél oldala, non-stop rángógörcsei lettek, visszajött a klimax után a menstruációja, ödémás lett mindkét lába és azóta sem apad, illetve nagyon sok panasz, amit nem kürtölnek világgá a neten, mert "pánikot kelt".

Értem én, hogy kell az oltás, nem vagyok ellene. De könyörgöm. Kísérleti fázisban van, és szinte kötelezik az embereket, hogy beoltassák magukat, mert különben ezt meg azt nem csinálhatják, illetve önköltségesen PCR-teszteket kell csinálniuk, ami nem kis pénz állandóan. Azt is értem, hogy nagy koponya vagy, de gondold bele magad a laikus helyzetében, akik sorra csak a tünetes érintetteket hallják itt-ott. Jogosan félnek, mert ki akar meghalni, főleg ha előtte egy egészséges ember volt? Vagy azt könnyebb mondani az orvosoknak, hogy "nem volt egészséges, régóta elhúzódó cukorbetegsége/magas vérnyomása volt, amit bezavart az oltás és ezért hunyt el". Oké, de elhunyt. Lehet amúgy is elhunyt volna, de ezek a visszajelzések nem egyediek, hogy sorra jelentik a szövődményeket. Te mit szóltál volna ha kézzel-lábbal akarod az oltást és megvonják tőled? Nyilván felháborodást keltene ez. Na de mi van azokkal, akik nem szeretnének a kísérleti fázisban részt venni, mivel köztudottak a mellékhatások, ami hosszútávú lehet? Ők miért nem mondhatnak nemet? Egyes társadalmi rétegeket köteleztek az oltásra, nem szabadon választható.

Lehet azt hiszed sok az ostoba, hülye, viszont azt is megértheted, hogy a média közöl mindent, Rozi néninek visszajött a menszesze, Jancsi bá sztrókot kapott (ismerősöm) másnap. Melyik oltásnak volt eddig ekkora kimenetelű mellékhatása, mint a mostani Covid elleninek? Vagy azt elhallgatták? Nem hiszem, mert akkor sokan fellázadtak volna már, ahogyan most is teszik, nem véletlen.

2021. jún. 2. 02:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/74 anonim ***** válasza:
48%
Annyi még lemaradt, hogy lehet hogy te megszoktad, hogy hullanak körülötted, de mi van azokkal az emberekkel, akik ilyet sose tapasztaltak? Sose láttak életükben senkit meghalni, nem vesztettek el senkit. Rájuk nem kell tekintettel lenni? Nem kell velük együtt érezni, hogy elvesztették családtagjukat és a többit nem veszélyeztetné? Nem érdemelnek empátiát, inkább le kell hülyézni?
2021. jún. 2. 02:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!