Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Beoltattam magam, de lehet...

Beoltattam magam, de lehet nem kellett volna?

Figyelt kérdés

A szüleim nagyon oltásellenesek, azt hiszik aki be van oltva pont az fog fertvőzni és a közelükben lévők meghalnak.. És azt mondták, hogy ha be merném oltatni magam akkor ne menjek a közelükbe.

Pár napja regisztráltam az oltásra és ma megkaptam, de úgy hogy a hozzájárulásos papírt én írtam alá anya nevével..

Tudom hogy nem kellett volna ezt tennem és már nagyon bánom, de nem tudom mit tegyek ha ez kiderül... :/

Az igazolványt se tudom hogy hogy oldjam meg, mert ha ide küldik a lakhelyünkre akkor anyáék rájönnek és kidobnak itthonról...

Tanácsok?

(17/l)



2021. jún. 1. 23:07
1 2 3 4 5 6 7 8
 31/74 anonim ***** válasza:
63%
És a kérdésedre válaszolva Kérdező, jól tetted ha beoltattad magad, mert ez a saját döntésed volt, már megtörtént. Ha megjön a kártya, max elmondod szüleidnek, hogy te ezt szeretted volna és ha ennyire zavarja őket, oké elhúzódzkodsz tőlük. Ahogy nekik joguk van nemet mondani, úgy neked is igent az oltásra.
2021. jún. 2. 02:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/74 anonim ***** válasza:
30%

Egyetértek #26 véleményével. Az idekommentelő orvosjelöltünk stílusa valami rettenet. Értem én, hogy mire akart utalni, de ezt emberi módon is meg lehet fogalmazni.


Az, hogy a kérdező aláhamisítja a szülők aláírását, hogy kapjon oltást, bűncselekmény, ezek után én se tapsikolnék örömömben, ha megtudnám. Mondjuk a szülők hozzáállása is megér egy misét.

Ezek után a kártya miatt parázni kissé gyerekes.


Várom a lepomtozást!

2021. jún. 2. 02:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/74 anonim ***** válasza:
54%

Szerintem egy (leendő) orvos ne nyilatkozzon így a leendő betegeiről ,mint azt az első oldalon tette valaki. Mondom ezt úgy,hogy be vagyok oltva ,az eü-ben dolgozok,nem orvosként se nem ápolóként .Egy eü dolgozónak nem csak kutatnia és tanulnia kell,hanem alázattal fordulni a szakma felé és emberekkel foglalkozni,így nem mindegy a stílus .És nem csak azért ,mert végső soron a betegeiből él az orvos ,hanem emberségből. Nagyon kontraproduktív egy ilyen hozzáállás és így is elegen vannak rossz véleménnyel rólunk eü dolgozókról,pont az ilyen kollégák miatt,akik a gyógyításra esküdnek fel és borzasztó stílusban nyilvánulnak meg. Szerintem az a része,hogy emberekkel foglalkozol ,és úgy is kezeled őket,akkor is ha valaki tudatlan vagy tévhitekben él a covid vagy bármilyen más témában legalább annyira fontos mint az,hogy szakmailag felkészült legyél. Valószínűleg indulatból írta amit írt,fiatal,tapasztalatlan,(még) nagyképű ,majd letörik a szarva így elnézhető neki de nem veszi ki jól magát.Informálni kell az embereket minden platformon ,csak azért mert valakit tévútra vitt az idióta média a témában egy leendő orvos nem vesztheti így el a türelmét. Ennél vannak sokkal nehezebb emberek,találkozni is fog velük,és gyógyítani is kell őket,ennek ellenére még véletlenül sem kezelheti egy orvos vagy egy nővér így őket ,és ezek után ne is csodálkozzunk sajnos ha az eü-sök közutálatnak örvendenek. :-/


Kérdező: szerintem nem kellett volna aláírnod a szüleid helyett ,inkább megpróbálni megbeszélni velük, hogy te szeretnél oltást. Sajnos ez jogilag elég aggályos,és ha a szüleid valóban kidobnak ezért,akkor nagy bajban leszel . Én nem várnám meg,hogy megjöjjön a kártya,mert ígyis-úgyis le fogsz bukni ,inkább mondd el nekik előtte ,akkor talán kisebb veszekedés lesz belőle .

2021. jún. 2. 04:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/74 anonim ***** válasza:
18%
nézd, nem beszélnek hülyeségeket, a szüleid gondolkodó lények ezek szerint, de azért nyilván ki nem tennélek otthonról ...
2021. jún. 2. 05:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/74 anonim ***** válasza:
46%
4es nekem meg pont hogy helyrerakta a ciklusom a pfizer...
2021. jún. 2. 05:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/74 anonim ***** válasza:
70%

36os oltásellenesek hogy lennének már gondolkodó lények..az ilyenek az ufókban is hisznek meg a laposföldben :-D Csoda hogy eddig életben maradtak.


Nálunk is volt oltásellenes családtag, míg a legjobb barátja meg nem halt Covidban.

2021. jún. 2. 05:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/74 anonim ***** válasza:
35%

A 29es az a típusú beteg lehet aki ha 150 kilosan panaszkodik az orvosnak hogy fáj a lába és az közli hogy fogyni kellene akkor megsertodik hogy milyen bunkó. :D


A többieknek: most nagyon tudja osztani mindenki az észt hogy nem kellett volna aláírást hamisitania. Volt itt jó pár ilyen kérdés hogy a gyerek be akarta oltatni magát a szülők meg nem és egy csomóan azt javasolták nekik hogy hamisitsak alá. Én akkor is elmondtam hogy bár támogatom az oltást de nem olyan áron hogy egy gyerek hamisitson és atverje a szüleit. Erre le lettem pontozva. Meg gondolom ez is le lesz majd. Hajrá.

2021. jún. 2. 05:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/74 anonim ***** válasza:
32%

Az oltásellenességnek semmi köze a laposföldhöz,ennek az elsődleges oka a folytonos hazudozás,és a politika belekeverése volt.értelmetlen felesleges lezárások,maradjotthon és a hónapokig tartó "márcsakkéthét" ,meg a hiteltelen nyunyóka eredménye ez.



Én konkrétan letojom h van e mellékhatása vagy sem ,de engem nem fognak az oltással zsarolni...

2021. jún. 2. 06:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/74 anonim ***** válasza:
35%

"A 29es az a típusú beteg lehet aki ha 150 kilosan panaszkodik az orvosnak hogy fáj a lába és az közli hogy fogyni kellene akkor megsertodik hogy milyen bunkó. :D"


Hát megjegyzem h üzemorvosnál az éves kötelezőn kívül több mint tíz éve nem voltam(pár éve felújították a háziorvosi rendelőt konkrétan azt sem tudom h hol van),életemben egy nap betegségből adódó hiányzásom és táppénzes napom nincs,balesetes töréssel voltam csak kórházban azelőtt,makk egészségesen dolgoztam végig tavaly is a karanténosok helyett,rendszeres véradó vagyok.


Ezért azth te itt mit

fantáziálsz össze rólam engem nem érdekel...

2021. jún. 2. 06:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/74 anonim ***** válasza:
59%
3, azt vágod, hogy ha csak a kártya miatt mentél, te pont ilyen buta oltásellenes vagy???
2021. jún. 2. 06:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!