Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Jogosan vagyok mérges anyámra?

Jogosan vagyok mérges anyámra?

Figyelt kérdés

Volt egy olyan kijelentésem még, hogy milyen jó lenne egy légkondi így a nagy melegben, majd ezt nem sokkal követően hangsúlyoztam, hogy nehogy vegyen, mert nem azért mondtam. Sikereket értem el a tanulmányaimban és erre meg jön a futár és hoz egy nem légkondit, de hűtésre alkalmas eszközt, éppen most jött meg, eszméletlenül mérges vagyok, legszívesebben most felhívnám, hogy minek vesz, amikor elmondtam, hogy nem kell, mert nem azért mondom.

Jogos a haragom?


2021. jún. 24. 11:31
1 2 3 4 5 6
 11/53 anonim ***** válasza:
19%
Kérdező én megertelek. Ugyan ilyen vagyok, nem szeretek semmit kapni,.azt szeretem amiért megdolgoztam
2021. jún. 24. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/53 anonim ***** válasza:
15%

A mai hohullamot es az elkovezkezo napokat es heteket nezve szerintem uzemeljetek be valamelyik kozos helyisegben. Bar nem vilagos most kulon laksz vagy veleuk? Ha kulon, akkor koszond meg, mond hogy de nem kellett volna mert te mast terveztel mas eszkozt stb, nem fogod kihasznalni. Kerd meg had kuldd vissza es ha annyira akarja az arat inkabb utalja neked es te felreteszed. Aztan abbol vegyel te neki vakamit.


Ideges biztis azert vagymert van mas is a bögyödben, de azt meg kel beszelni.


Ha nem egyutt laktok egyszeruen most azonnal hirdesd meg add el. Vagy kamuzd nem mukodik vissza kell cserelni majd te i tezed csak adja oda a "papirokat".


Jogosnak erzed a merged, meg jogos is. De ebben a 39 fokban a mergem elillana mint egy konnyu zapor es inkabb hasznalnam azt a sz...rt

2021. jún. 24. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/53 kovpet ***** válasza:
69%

"hoz egy nem légkondit, de hűtésre alkalmas eszközt"


Az micsoda amúgy? Miért vetted át, ha nem kell? Miért nem küldöd vissza, van rá 14 napod.

2021. jún. 24. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/53 anonim ***** válasza:
93%
Micsoda gyerekkor..borzalom :(
2021. jún. 24. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/53 anonim ***** válasza:
93%

6#

Hát pedig ezzel a hisztivel amit itt lenyomsz, pont annak tűnsz.

2021. jún. 24. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/53 anonim ***** válasza:
88%
nem jogos, örülj neki hogy ad egy ilyet. lehet nem is neked vette.
2021. jún. 24. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/53 anonim ***** válasza:
93%
Úristen, figyel rád, és azt akarja hogy komfortosan érezd magad. Szörnyű. Normális anya az idegeiden táncolna, esetleg megverne, az lenne ám a jó neked...
2021. jún. 24. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/53 A kérdező kommentje:
Lehet velem van a baj, nem kizárt, értem, hogy a szeretetét ezzel akarja kifejezni, hogy ajándékoz. De akkor mi a következő? Ha majd azt jelentem ki, hogy milyen jó volna egy laptop akkor azt vesz? "De jó lenne egy újabb autó" holnap meg hoz egyet a szalonból. Nyilván sarkítottam, ezeket én akarom elérni, nem kell a seggem alá rakni, mert nem azért mondom.
2021. jún. 24. 12:10
 19/53 anonim ***** válasza:
96%
Ezt meg lehet vele kultúráltan beszélni. Amikor vesz neked valamit csak azért, mert megemlítetted, akkor beszéld át vele újra és újra.
2021. jún. 24. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/53 anonim ***** válasza:
91%
Csak meg akart lepni gondolom... nem a segged alá tolta, ez egy egyszerű ajándék. Egyáltalán nem jogos a haragod, és remélem anyuddal nem ilyen "hangnemben" fogod megbeszélni ezt.
2021. jún. 24. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!