Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Jogosan vagyok mérges anyámra?

Jogosan vagyok mérges anyámra?

Figyelt kérdés

Volt egy olyan kijelentésem még, hogy milyen jó lenne egy légkondi így a nagy melegben, majd ezt nem sokkal követően hangsúlyoztam, hogy nehogy vegyen, mert nem azért mondtam. Sikereket értem el a tanulmányaimban és erre meg jön a futár és hoz egy nem légkondit, de hűtésre alkalmas eszközt, éppen most jött meg, eszméletlenül mérges vagyok, legszívesebben most felhívnám, hogy minek vesz, amikor elmondtam, hogy nem kell, mert nem azért mondom.

Jogos a haragom?


2021. jún. 24. 11:31
1 2 3 4 5 6
 21/53 anonim ***** válasza:
90%

Hallod, szerintem jelentsd fel a gyámügynél.

Érthető, hogy nem akarod, hogy a "s*gged alá tegyék", de ha nem kérted mégis kaptad fogadd el. A szülinapodon a tortát se szoktad kérni mégis megköszönöd és eszel belőle...

Vagy ha ennyire zavar akkor a kapott számlán ott van az ára, fizesd ki neki.

Amúgy nagyon túlreagálod a dolgot.

2021. jún. 24. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/53 maathorusz ***** válasza:
85%

Csak kedves akart lenni veled.

Számomra furcsa a reakciód, de ha téged tényleg zavar, akkor beszéld meg vele, hogy te ettől kényelmetlenül érzi magát.

2021. jún. 24. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/53 anonim ***** válasza:
90%
Istenem, de hülye egy gyerek vagy, sajnálom az anyád
2021. jún. 24. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/53 anonim ***** válasza:
92%
Én elfogadom ha neked nem kell, mert rohadt meleg van itt.
2021. jún. 24. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/53 anonim ***** válasza:
91%
Komolyan, ő csak jót akart neked, mert tudja, hogy magadnak nem vennéd meg, és ő meg szeret és boldoggá akart tenni. Nem a kijelentéseidet nem tiszteli. Abszolút nem is értem ezt a kifacsart logikát. Szegény anyukád.
2021. jún. 24. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/53 anonim ***** válasza:
87%
Te aztám baromira el lehetsz kényeztetve. Ezek szerint amit eddig kiejtettél a szádon, mindent megkaptál. Másképp nem írnál ilyeneket, hogy a jövőben is mindent meg vesz majd anyukád. Szerintem ez a kérdés is csak azért született meg, hogy dicsekedj a te "szomorú" sorsodról. Én csak azért sajnállak mert egy nagyképű hülyegyerek vagy, aki azt hiszi, hogy mindenki ilyen lesz, mint az anyukája. Megsúgom, hogy neeeem.
2021. jún. 24. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/53 anonim ***** válasza:
89%

Ha anyad most emiatt 2 honapig ehezik, akkor valahol jogos, hogy merges vagy, de hisztikezes nelkul fogod es visszakuldod.

Ha nem ez a helyzet, akkor meg szepen koszond meg es ennyi. Es ne dacolj, mint egy 3 eves, hogy te csak azert se hasznalod, hanem fogadd el, hiszen meleged van, nem?? :D

Persze attol meg szepen, nyugodtan, nem hisztizve beszelhetsz vele, hogy neked nem kell mindent megvenni, de ha neki ez a szeretetnyelve, ajandekokon keresztul (is) fejezi ki a szeretetet, akkor lehet, hogy nem tudsz mit csinalni :)

Szegenyke.

2021. jún. 24. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/53 anonim ***** válasza:
89%
24! 😅😅😅 én előbb jelentkeztem érte szóval el a mancsokkal 🤣🤣🤣🤣 #3 voltam
2021. jún. 24. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/53 anonim ***** válasza:
27%
"nem légkondit, de hűtésre alkalmas eszközt" - konkrétan milyen hűtésre alkalmas eszközt? Valami ventilátort? Mert akkor nagyjából értem, mire gondolsz. Ha egyszer azt mondanám, hogy jaj de jó lenne egy autó, és erre egy rokonom csak úgy venne nekem egy motort (tehát nem autót, de közlekedésre alkalmas eszközt) én is mérges lennék. Hiszen minek szórta a pénzt egy olyan dologra, ami nekem nem kell. Megbeszélhettük volna, hogy összespórolom én magamnak azt a fajta közlekedésre alkalmas eszközt, amit konkrétan én akarok, ő meg max. kicsit belead, ha olyan nagyvonalú akar lenni. Persze, jól hangzik, hogy kaptam ajándékba egy motort, érzelmi zsarolásra jó, hogy "ki a kicsit nem becsüli", mikor te eleve SEMMIT nem kértél volna. Irritáló az, mikor más eldönti a megkérdezésed nélkül, mi jó neked.
2021. jún. 24. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/53 A kérdező kommentje:
Normális voltam, megköszöntem, mondtam azt, hogy mert valamit kiejtek még nem kell megvenni. Igen, neki az ajándékozás jelenti a szeretet kifejezését, nekem pedig nem.
2021. jún. 24. 12:50
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!