Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Jogosan vagyok mérges anyámra?

Jogosan vagyok mérges anyámra?

Figyelt kérdés

Volt egy olyan kijelentésem még, hogy milyen jó lenne egy légkondi így a nagy melegben, majd ezt nem sokkal követően hangsúlyoztam, hogy nehogy vegyen, mert nem azért mondtam. Sikereket értem el a tanulmányaimban és erre meg jön a futár és hoz egy nem légkondit, de hűtésre alkalmas eszközt, éppen most jött meg, eszméletlenül mérges vagyok, legszívesebben most felhívnám, hogy minek vesz, amikor elmondtam, hogy nem kell, mert nem azért mondom.

Jogos a haragom?


2021. jún. 24. 11:31
1 2 3 4 5 6
 31/53 anonim ***** válasza:
82%
Ha ilyen gyerekem lenne mint te, agyonvernem
2021. jún. 24. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/53 anonim ***** válasza:
91%
Ez kamu vagy nagyon túlreagált felesleges hiszti...
2021. jún. 24. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/53 anonim ***** válasza:
93%
Kérdező már ne is haragudj ,de ilyet nem mondunk hogy jó lenne ez meg ez,de nem kell megvenni anyu....ezzel szinte azt mondtad neki hogy anyu vegyél nekem egyet. Máskor ne mondj ilyeneket és nem vesz semmit. Ne hogy már anyukád legyen a hibás mert te ilyen vagy.... Amúgy meg egy manipulátor vagy,csak anyud még nem látja be...
2021. jún. 24. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/53 anonim ***** válasza:
93%
Akkor, ha ez nála szeretetnyelv, téged meg abszolút nem ér hátrány miatta, fejezd be a vergődést, mert ez borzasztó.
2021. jún. 24. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/53 anonim ***** válasza:
90%

Jogosan vagyok mérges anyámra?

Nem jogos, hanem ez konkrétan hiszti.

Elkéneyeztett kisgyerek mentalitásod van látszik.

Ez olyan mintha szülinapkor se kér pl.tortát az ember de megkapja és nem utasítja el hanem elfogadja.

Ekkora hiszit lecsapni ezért.

Én szívesen elfogadnám ekkora melegben.

Ne anyád legyen a hibás amiért te ilyen vagy...

Szegény anyuka, csak jót akart erre ilyen a gyereke.

Amúgy szerintem is kamu nagyon túltolt történet kis semmigérét.

2021. jún. 24. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/53 A kérdező kommentje:
Elfogadhatatlan az, hogy ajándékok helyett jobban esne számomra az, hogy ehelyett figyelmet kapnék, esetleg közösen eltöltött időt, egy finom ebédet vagy más ehhez hasonlót? Ebből érzem azt, hogy szeretve vagyok és nem tárgyakból.
2021. jún. 24. 13:08
 37/53 anonim ***** válasza:
93%
Akkor kérd. Hátha csak mondnai kéne, hogy mit szeretnél.
2021. jún. 24. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/53 A kérdező kommentje:
Leírtam ezt korábban is itt a hozzászólásokban, mégis mindenki bekapcsolt támadóba. Mindegy, megbeszéltük, ez a lényeg.
2021. jún. 24. 13:17
 39/53 anonim ***** válasza:
93%
Akkor meg mond neki hogy olyan jó lenne egy finom ebéd vasárnap ,úgyis haza megyek hozzád anyu,töltsünk egy kis időt eggyütt
2021. jún. 24. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/53 anonim ***** válasza:
93%
Ne haragudj, hogy támadásnak vetted, hogy megmondtuk neked, hogy a te hozzáállásod nem oké. Valakinek muszáj volt, mert sajnos nem veszed észre magad, még most sem.
2021. jún. 24. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!