Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Jogosan vagyok mérges anyámra?

Jogosan vagyok mérges anyámra?

Figyelt kérdés

Volt egy olyan kijelentésem még, hogy milyen jó lenne egy légkondi így a nagy melegben, majd ezt nem sokkal követően hangsúlyoztam, hogy nehogy vegyen, mert nem azért mondtam. Sikereket értem el a tanulmányaimban és erre meg jön a futár és hoz egy nem légkondit, de hűtésre alkalmas eszközt, éppen most jött meg, eszméletlenül mérges vagyok, legszívesebben most felhívnám, hogy minek vesz, amikor elmondtam, hogy nem kell, mert nem azért mondom.

Jogos a haragom?


2021. jún. 24. 11:31
1 2 3 4 5 6
 41/53 anonim ***** válasza:
92%
Én itt szenvedek szülés előtt 2 héttel a melegben ha neked nem kell a cucc add nekem és probléma megoldva. Borzalmas stílusod van egyébként.
2021. jún. 24. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/53 anonim ***** válasza:
81%
13 Egy hűtő.😂
2021. jún. 24. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/53 anonim ***** válasza:
79%
Jaaaj kérdező, baromira fárasztó vagy. Rühellem az ilyen körülményes, drámázós, elviselhetetlen, hálátlan alakokat. Legközelebb akkor húzzál bőrt a fogadra és ne siránkozz.
2021. jún. 24. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/53 anonim ***** válasza:
87%

Hisztis pitsa vagy, ez az igazság. Ha tudod, hogy anyukád mindent megvesz, amut kiejtessz a szádon, akkor ne mondj neki olyat, hogy "ez kell, az kell", mert ez így színtiszta manipuláció.

Kaptál a negyven fokban egy (azt hiszem, tudom milyen) gépet és itt hisztikézel, meg öntudatoskodsz, mint egy óvódás. Gondolom ismered anyádat, előre tudtad, hogy segíteni fog, szerintem egyedül az a problémád, hogy nem szereltetett ve neked egy komplett légkondit. Lefogadom, akkor nem picsogna a kis hercegnő.

2021. jún. 24. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/53 anonim ***** válasza:
89%

Add már nekem légyszi, terhesen itt kínlódom én is XD

Eszem megáll, az meg se fordult a fejedben, hogy:

- anyukád csak jót akart és legalább lett egy ingyen cuccod

- tudod milyen, akkor minek mondod ezt el neki? tartsd magadban és problem solved


Hisztis egy gyerek vagy, nem is vennék neked többet semmit, old meg magad ha olyan nagy felnőtt vagy(amúgy nem, mert egy felnőtt nem picsog ennyit ilyen chipszarnyi dolgon).

2021. jún. 24. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/53 anonim ***** válasza:
88%
Ha ez nem kamu, nekem is az az érzésem, hogy a kérdezőt csak az zavarja, hogy nem igazi split klímát szereltetett be az anyja, hanem mást vett, mint amire számított.
2021. jún. 24. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/53 anonim ***** válasza:
82%

Bolhából elefántot csinálsz kérdező.... Csak köszönd meg.


Kívánom hogy ennél nagyobb problémád ne legyen az életbe, hogy anyud vett egy légkondit.


Nevetséges.

2021. jún. 24. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/53 anonim ***** válasza:
86%
47 Hát pont az a valódi baja, hogy nem azt vett, pedig azt akarta az anyjától kizsarolni.
2021. jún. 24. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/53 anonim ***** válasza:
84%

"Volt egy olyan kijelentésem még, hogy milyen jó lenne egy légkondi"

Látod, itt bactad el. Utána már hiába teszed hozzá hogy nehogy eszébe jusson venni, azt meg sem hallják. Viszont ez miatt nem kéne hisztizned.

Ha ez annyira bánt akkor legközelebb te is figyelj anyudra hogy mik a vágyai, és az első szóra vegyél neki egyet majd amikor szabadkozik hogy ő nem azért mondta akkor közöld vele hogy neked is ennyire esett jól. Majd egy hosszabb beszélgetés alatt fejtsd ki anyukádnak hogy mit szeretnétek, hisz ezentúl ott fogtok ülni teljes csendben mert ahogy elhangzik egy vágy bármely részről, a másik azonnal teljesíti. Mond el neki hogy téged jobban érdekel és többre is értékelsz egy jó beszélgetés, vagy a hétvégi finom húslevese mint az ilyen ajándékok, és nem ezért szereted hanem önmagáért.

2021. jún. 24. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/53 anonim ***** válasza:
86%

Mond anyudnak hogy nagyon tetszett az ajándék, a haverjaid is jól érezték magukat. Becseréltétek fél kiló mariskára, és szétcsaptátok magatokat. Neki köszönhetsz a barátaiddal pár nap felhötlen kikapcsolódást :)

Tuti legközelebb nem kapsz ajándékot :)

2021. jún. 24. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!