Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Jogosan vagyok mérges anyámra?

Jogosan vagyok mérges anyámra?

Figyelt kérdés

Volt egy olyan kijelentésem még, hogy milyen jó lenne egy légkondi így a nagy melegben, majd ezt nem sokkal követően hangsúlyoztam, hogy nehogy vegyen, mert nem azért mondtam. Sikereket értem el a tanulmányaimban és erre meg jön a futár és hoz egy nem légkondit, de hűtésre alkalmas eszközt, éppen most jött meg, eszméletlenül mérges vagyok, legszívesebben most felhívnám, hogy minek vesz, amikor elmondtam, hogy nem kell, mert nem azért mondom.

Jogos a haragom?


2021. jún. 24. 11:31
1 2 3 4 5 6
 51/53 anonim ***** válasza:
88%
46, teljesen egyetértek. Az a kérdező "problémája", hogy anyuci nem azt a cuccot vette meg, amire ő vágyik. Ha tényleg problémát jelentene neki a dolog, meg sem említi, hiszen, elvileg, ismeri a saját anyját. És akkor kapjuk azt a dumát, hogy ő mennyire önálló akar lenni, meg nem akarja, hogy mindent a segge alá rakjanak 😂. Hagyjuk már...
2021. jún. 24. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 52/53 anonim ***** válasza:
75%
Nyafi a köbön, nem több, feltéve ha egyáltalán igaz a kérdés.
2021. jún. 24. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 53/53 anonim ***** válasza:
100%

"Úristen, szeret engem az anyám, ezért vett nekem egy légkondit, de igazából az volt ezzel a célja, hogy agyérgörcsöt kapjak, mert igazából gyűlöl, jogosan haragszom rá, mit csináljak?"...


Tűnj ez az életéből, jobb lesz anyukádnak nélküled. Ilyen s.ggfejet...

2021. jún. 25. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!