Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Kitettek otthonról, mit...

Kitettek otthonról, mit tudnék csinálni?

Figyelt kérdés

Eldurvult a helyzet itthon. Anyám pár éve összejött egy alkoholistával, akivel össze is költöztek, a fazon házába. Már pedzegette, hogy engem ki akar tenni, de most tényleg eldurvultak a dolgok. Őszintén szólva nem is bánom, mert borzasztó volt ez a fizikális és lelki terror éveken keresztül. Azt mondta, keressek magamnak munkát, ő nem fog engem eltartani (közben végig anyám fizetéséből éltünk).

Nincs hova mennem. Nagyszüleim nagyon messze laknak, barátaim nincsenek ebben a városban, mert visszahúzódó vagyok. Rokonokkal nem tartjuk a kapcsolatot, az egész család szét van széledve. Tényleg senki sincs, akihez menni tudnék.

Tudom, hogy ezt komolyan gondolta, és anyám hiába próbált védeni, semmi. Azt tudom, hogy ő biztos itt fog maradni, hajlandóságót nem mutat rá, hogy itthagyja ezt a helyet. Már az állomáson ülök a ruháimmal és az iskolai tankönyvekkel.

Mit tudnék tenni?


2021. szept. 18. 16:15
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10
 91/98 anonim ***** válasza:
81%

nagyszüleimhez nem tudnék menni, mivel másik országban laknak


Khm...

Tehát most nem tudsz, amikor nem lehetett külföldre menni a vírus miatt, akkor viszont mentél.


Tudod, van, aki nem csak olvas, de gondolkodik is.

2021. szept. 19. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 92/98 anonim ***** válasza:
73%
88,valószínűleg egy másik troll aki kérdező nevében írogat vagy maga a kérdező visszatért trollkodni..ha ilyen bajban lennék nem az itteni válaszokon akadnék ki ennyire és nem gyakorira használnám fel a mobilnetemet mert ha sejthetted hogy mi a megoldás cselekdnél és nem vergődnél itt feleslegesen és 🙃.ez mindent ver a mosolygós fej..
2021. szept. 19. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 93/98 anonim ***** válasza:
90%

88.nem csoda hogy máris lepontoztak :D

Rendőrséget semmiképp nem akartam hívni, megvannak rá az okaim, amiről nem szeretnék beszélni.

basszus ha ezt az elején leszögezted volna megkíméltél volna magadnak egy csomó választ...-_-

2021. szept. 19. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 94/98 anonim ***** válasza:
98%
Kérdező ha már visszajöttél, legalább informálhatnál minket akik aggódtak érted, hogy végül mi lett veled, hova sikerült menned. Mert nem vettem észre, ha írtad volna valahol.
2021. szept. 19. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 95/98 anonim ***** válasza:
100%

96, már ne várd...

A felhasználónak nem tudunk üzenetet továbbítani

(nincs ilyen felhasználó vagy már törölte regisztrációját vagy letiltásra került a fiókja)!

2021. szept. 19. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 96/98 anonim ***** válasza:
100%
97.88as komment a kérdezőé ha csak nem valaki a nevében írogat kamuzik
2021. szept. 19. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 97/98 anonim ***** válasza:
100%
Nem vagyok hülye, ez a 88-as idiótáé. Ő sincs már...
2021. szept. 19. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 98/98 anonim ***** válasza:
90%
99.És tényleg, az sincs már..válaszokat nem szoktam figyelgetni :D de durva így aztán tényleg egyértelmű, hogy kamu. Amúgy nem hívtalak hülyének.:)
2021. szept. 19. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!