Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Kitettek otthonról, mit...

Kitettek otthonról, mit tudnék csinálni?

Figyelt kérdés

Eldurvult a helyzet itthon. Anyám pár éve összejött egy alkoholistával, akivel össze is költöztek, a fazon házába. Már pedzegette, hogy engem ki akar tenni, de most tényleg eldurvultak a dolgok. Őszintén szólva nem is bánom, mert borzasztó volt ez a fizikális és lelki terror éveken keresztül. Azt mondta, keressek magamnak munkát, ő nem fog engem eltartani (közben végig anyám fizetéséből éltünk).

Nincs hova mennem. Nagyszüleim nagyon messze laknak, barátaim nincsenek ebben a városban, mert visszahúzódó vagyok. Rokonokkal nem tartjuk a kapcsolatot, az egész család szét van széledve. Tényleg senki sincs, akihez menni tudnék.

Tudom, hogy ezt komolyan gondolta, és anyám hiába próbált védeni, semmi. Azt tudom, hogy ő biztos itt fog maradni, hajlandóságót nem mutat rá, hogy itthagyja ezt a helyet. Már az állomáson ülök a ruháimmal és az iskolai tankönyvekkel.

Mit tudnék tenni?


2021. szept. 18. 16:15
 81/98 anonim ***** válasza:
90%

Figyelmesen olvasva millió kell van, ami arra utal, hogy mese.


Azért nem jó a nagyszülő, mert messze van, külföldön. Aztán hirtelen mégis jó.


Vagy "barátaim nincsenek ebben a városban, mert visszahúzódó vagyok". Miért, másik városban vannak?

2021. szept. 19. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 82/98 anonim ***** válasza:
77%
82.ez az...nagyon nem életszerű hogy aki ekkora bajban van van ideje feljönni, bejelentkezni a gyakorira és kérdést írjon ki sőt türelmesen várja a válaszokat amit kérdés mikor kap...én inkább a mobilnetet hasznosabb dologra használtam volna és nem az itteni válaszokra hivatkoznék...
2021. szept. 19. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 83/98 anonim ***** válasza:
97%
Eddig oké, csak nem értem hogy valakinek ez miért jó, hogy az idejét arra pazarolja, hogy kamu sztorikat talál ki.
2021. szept. 19. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 84/98 anonim ***** válasza:
97%
85.unatkoznak..főleg hogy tegnap íródott a kérdés SZOMBATON..
2021. szept. 19. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 85/98 anonim ***** válasza:
98%
86, tavaly nyáron a játszótéren voltam a kislányommal, hallottam, hogy tizenévesek fogadtak, kinek lesz több hozzászólás a kamukérdése alatt, kit fognak utoljára törölni.
2021. szept. 19. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 86/98 anonim válasza:
35%

Sziasztok! Én vagyok a kérdező. Elég undorítónak találom, hogy egy anonim, akit nem ismertek, aki egy olyan helyzetben kér segítséget amiből nem talál kiutat, olyan válaszokat kap hogy kamu, nem igaz, unatkozik (??), Stb. Én azt hittem csak pár választ fog kapni a kérdésem, bár inkább úgy lett volna.

Azoknak akik támogatóak voltak és próbáltak segíteni, köszönöm. tényleg jólesett hogy vannak akik valami érdemleges infóval is szeretnének szolgálnik. A koliban egy nevelőnek fogok szólni, a többit meglátjuk.

Egyébként sokszor volt, hogy a hétvégét nagyszülőknél töltöttem, csak azért írtam, hogy az is ki van zárva, mert nem ez lenne az első alkalom, hogy „ugráltatom” őket emiatt. Holnap suli, kolis vagyok, így hétközben ki fogom bírni.

Rendőrséget semmiképp nem akartam hívni, megvannak rá az okaim, amiről nem szeretnék beszélni.

Mindenki higyjen azt, amit akar. Megértem, ha valaki nem hiszi el, hiszen a megfogalmazásom sem volt a legjobb, és csak a pillanat hevében írtam ki ide gyakorira, mert tehetetlennek éreztem magam, azt gondoltam, hátha. De már bánom, hiszen tudtam a megoldást, csak el akartam kerülni.

Az egy dolog, hogy nem hiszed el, de nem kell a véleményed kifejezd emellé. Mert tudjátok qrvára xarul esik 🙃.

Remélem ettől fogva lezártnak tekinthető ez a kérdés.

2021. szept. 19. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 87/98 anonim ***** válasza:
90%

Egyébként sokszor volt, hogy a hétvégét nagyszülőknél töltöttem


Külföldön, csak úgy, trollocska? Eddig koliról szó sem volt.

2021. szept. 19. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 88/98 anonim válasza:
33%

Igen, mivel határ mentén laknak. Online oktatás alatt is náluk voltam.

Utolsó alkalom, hogy válaszoltam.

2021. szept. 19. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 89/98 anonim ***** válasza:
81%

Cicafiú...


Nagyszüleim nagyon messze laknak


Egyéb hazugság?

2021. szept. 19. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 90/98 anonim ***** válasza:
80%
88.persze hogy te vagy :) miért töröltetted a fiókot ha mégis visszajössz?meg ha ilyen bajban lennél nem egy mosolygós fejjel fejeznéd be a mondókát :)
2021. szept. 19. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!