Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Kitettek otthonról, mit...

Kitettek otthonról, mit tudnék csinálni?

Figyelt kérdés

Eldurvult a helyzet itthon. Anyám pár éve összejött egy alkoholistával, akivel össze is költöztek, a fazon házába. Már pedzegette, hogy engem ki akar tenni, de most tényleg eldurvultak a dolgok. Őszintén szólva nem is bánom, mert borzasztó volt ez a fizikális és lelki terror éveken keresztül. Azt mondta, keressek magamnak munkát, ő nem fog engem eltartani (közben végig anyám fizetéséből éltünk).

Nincs hova mennem. Nagyszüleim nagyon messze laknak, barátaim nincsenek ebben a városban, mert visszahúzódó vagyok. Rokonokkal nem tartjuk a kapcsolatot, az egész család szét van széledve. Tényleg senki sincs, akihez menni tudnék.

Tudom, hogy ezt komolyan gondolta, és anyám hiába próbált védeni, semmi. Azt tudom, hogy ő biztos itt fog maradni, hajlandóságót nem mutat rá, hogy itthagyja ezt a helyet. Már az állomáson ülök a ruháimmal és az iskolai tankönyvekkel.

Mit tudnék tenni?


2021. szept. 18. 16:15
 51/98 anonim ***** válasza:
0%

Jelentsd fel! Addig is ideiglenesen nem tudsz akárkit, akivel akármilyen viszonyban vagy, és hozzá költözhetnél? Nem kell barátnak lennie, láttam, hogy írtad, hogy sajnos nincsenek, lehet ez egy jófej osztálytárs, vagy akinek ismered a szüleit, beszélhetnél egy tanároddal is.


Kitartást!

2021. szept. 18. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 52/98 anonim ***** válasza:
31%
57# Válaszolok én is, de ha látom, hogy egyezik a véleményem valakivel, akkor nem fogom én is leírni.
2021. szept. 18. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 53/98 anonim ***** válasza:
10%

Nagyszerű!


Örülök, hogy ezt leírtad!


Fordítok picit, mit jelentettél ki.


" Nem, nem informálódok, nem, nem nézek körbe. Van 2 mondat valahol, az úgy van, oszt én odaírom, amit ezen 2 mondatról tudok, hallottam a tv-be. Úgy mondom meg, hogy mi legyen, hogy nem nézem meg a történetet, hisz minek. Tök felesleges gondolkodni, meg olvasgatni. Főleg egy olyan webhelyen, ami a szöveges kommunikációról szól. Tök felesleges. Biztos rendkívül hasznos lesz, ha így, hogy azt se tudom merre vagyok arccal, odaböfögök valamit a népnek."


jóvan ez, ezér nem kell csudálkozni, hogy mi van a világba.

2021. szept. 18. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 54/98 anonim ***** válasza:
10%
58-as te is olyan befogadó vagy mint amit javasoltál?
2021. szept. 18. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 55/98 anonim ***** válasza:
21%
Norbicuka, kimaradtál az esti gyógyszerelésből???
2021. szept. 18. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 56/98 anonim ***** válasza:
6%
:)))
2021. szept. 18. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 57/98 anonim ***** válasza:
6%
Sokkal viccesebb itt olvasgatni, mint a Ludas Matyit:)
2021. szept. 18. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 58/98 anonim ***** válasza:
5%
Szerintem híjjad a rendőrséget.
2021. szept. 18. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 59/98 anonim válasza:
89%
Tudtàl beszélni a nagyszüleiddel?Van valami előrelépés?
2021. szept. 18. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 60/98 anonim ***** válasza:
16%
66# a nagyszülei külföldön élnek.
2021. szept. 18. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!