Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Kitettek otthonról, mit...

Kitettek otthonról, mit tudnék csinálni?

Figyelt kérdés

Eldurvult a helyzet itthon. Anyám pár éve összejött egy alkoholistával, akivel össze is költöztek, a fazon házába. Már pedzegette, hogy engem ki akar tenni, de most tényleg eldurvultak a dolgok. Őszintén szólva nem is bánom, mert borzasztó volt ez a fizikális és lelki terror éveken keresztül. Azt mondta, keressek magamnak munkát, ő nem fog engem eltartani (közben végig anyám fizetéséből éltünk).

Nincs hova mennem. Nagyszüleim nagyon messze laknak, barátaim nincsenek ebben a városban, mert visszahúzódó vagyok. Rokonokkal nem tartjuk a kapcsolatot, az egész család szét van széledve. Tényleg senki sincs, akihez menni tudnék.

Tudom, hogy ezt komolyan gondolta, és anyám hiába próbált védeni, semmi. Azt tudom, hogy ő biztos itt fog maradni, hajlandóságót nem mutat rá, hogy itthagyja ezt a helyet. Már az állomáson ülök a ruháimmal és az iskolai tankönyvekkel.

Mit tudnék tenni?


2021. szept. 18. 16:15
 71/98 anonim ***** válasza:
44%
72, meg egy osztálytárs sem.
2021. szept. 19. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 72/98 anonim ***** válasza:
91%
Pontosan, egy osztálytárs sem, ja, persze, hogy nem, mert az ilyen kérdésekben szereplő gyerekek általában visszahúzódóak, régebben volt egy barátjuk/barátnőjük, de már ő sem foglalkozik velük.
2021. szept. 19. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 73/98 anonim ***** válasza:
90%

Emberek, törölte már a fiókját is..szóval hiába írunk neki, nem is fog reagálni.

A felhasználónak nem tudunk üzenetet továbbítani

(nincs ilyen felhasználó vagy már törölte regisztrációját vagy letiltásra került a fiókja)!

2021. szept. 19. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 74/98 anonim ***** válasza:
85%
Jó eséllyel nem törölte, hanem valamelyik másik kamu miatt kirakták.
2021. szept. 19. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 75/98 anonim ***** válasza:
83%
Vagy erről kiderült, hogy kamu...
2021. szept. 19. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 76/98 anonim válasza:
91%
Szerintem törölte a fiókját. Ha a modik tűntették volna el, akkor ez a kérdés se lenne itt.
2021. szept. 19. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 77/98 anonim ***** válasza:
78%
77, nem, akkor a kérdést is törlik. Viszont ha törölnek egy felhasználót, akkor csak az érintett kérdést törlik, a többit nem
2021. szept. 19. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 78/98 anonim ***** válasza:
88%

Hmm...mintha már láttam volna hasonlót.

https://www.gyakorikerdesek.hu/csaladi-kapcsolatok__szulo-gy..

2021. szept. 19. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 79/98 anonim ***** válasza:
91%
Akkor tuti töröltette magát..mert már az elején lebukott mert gyorsan változtatta meg a nagyszülős álláspontját. Sőt itt tipikus hogy ha nem kap olyan választ amit szeretne akkor inkább saját maga próbál megoldást találni pedig itt mind helyes válaszokat adtak de nem tetszett neki...sőt mikor már írták hogy kamu lesz lehet már nem volt olyan élvezetes a kis kamu sztori..bármennyire is itt próbálták védeni a kérdezőt, már az elején leesett hogy kamu.
2021. szept. 19. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 80/98 anonim ***** válasza:
89%
Meg olyan életszerűtlen szituáció az, hogy egy otthonról kitett gyereknek biztos az a legfontosabb dolga, hogy a gyakorira írkáljon. Nem hogy inkább bekopogna a szomszédhoz, vagy valami...
2021. szept. 19. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!