Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Kitettek otthonról, mit...

Kitettek otthonról, mit tudnék csinálni?

Figyelt kérdés

Eldurvult a helyzet itthon. Anyám pár éve összejött egy alkoholistával, akivel össze is költöztek, a fazon házába. Már pedzegette, hogy engem ki akar tenni, de most tényleg eldurvultak a dolgok. Őszintén szólva nem is bánom, mert borzasztó volt ez a fizikális és lelki terror éveken keresztül. Azt mondta, keressek magamnak munkát, ő nem fog engem eltartani (közben végig anyám fizetéséből éltünk).

Nincs hova mennem. Nagyszüleim nagyon messze laknak, barátaim nincsenek ebben a városban, mert visszahúzódó vagyok. Rokonokkal nem tartjuk a kapcsolatot, az egész család szét van széledve. Tényleg senki sincs, akihez menni tudnék.

Tudom, hogy ezt komolyan gondolta, és anyám hiába próbált védeni, semmi. Azt tudom, hogy ő biztos itt fog maradni, hajlandóságót nem mutat rá, hogy itthagyja ezt a helyet. Már az állomáson ülök a ruháimmal és az iskolai tankönyvekkel.

Mit tudnék tenni?


2021. szept. 18. 16:15
 31/98 anonim ***** válasza:
96%
Ha hívtál rendőrt, írd le nekünk, mi történt a továbbiakban.
2021. szept. 18. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/98 anonim ***** válasza:
42%
Így van, ennyi, várjuk, hogy mi történt, melyik lakásotthonba, hol szállásoltak el.
2021. szept. 18. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/98 A kérdező kommentje:
Felhívom nagyszüleimet, hogy el tudnának-e vinni. Mivel nincs még határzár, ezért egyelőre jöhetnek-mehetnek
2021. szept. 18. 16:57
 34/98 Only a man ***** válasza:
96%
Ember, rendőrségre menjél már! Értetlen. Szerintem majd külföldről neked le jönnek érted. Kiskorú vagy! Nem vihetnek el!
2021. szept. 18. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/98 anonim ***** válasza:
95%
Menj a rendőrségre. De biztos nincs egy rokonod, hogy ne külfőldre kelljen menned? (bár ha szerettél volna, akkor nyugodtan mehetsz, meg akkor, ha nem zavar a generációs szakadék).
2021. szept. 18. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/98 anonim ***** válasza:
89%

nagyszüleimhez nem tudnék menni, mivel másik országban laknak


Mi változott fél óra alatt, hogy most már hozzájuk mennél?

2021. szept. 18. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/98 anonim ***** válasza:
81%

37, csakhogy ettől a nagyszülő továbbra sem lakik közelebb.

Ahogy norbertx, te goldmund vagy új nicken... Le se tudnád tagadni.

2021. szept. 18. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/98 anonim ***** válasza:
77%
Sajnos egyetértek. Jönnek a további "bonyodalmak"...
2021. szept. 18. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/98 anonim ***** válasza:
76%
MOndjuk milyen véletlen az hogy ezek a kérdések mindig ugy indulnak hogy adott egy történet, arra javasolnak megoldásokat, és akkor valamiért egyik sem lesz jó, és tovább tekeri a dolgot. MIntha már láttuk volna ezt itt párszor, főleg hétvégén és míg tartott a nyári szünet....
2021. szept. 18. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/98 anonim ***** válasza:
89%
41# ezek a dolgok sajbos minden nap megtortennek! Rengeteg gyerek el szornyu korulmenyek kozott , es kerulnek ilyen helyzetbe minden nap azert mert a szulo nem tud szulokent viselkedni . Amugy nem kenyszerit senki , hogy valaszolj , elolvasd!
2021. szept. 18. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!