Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Jogos a felháborodásom? Igazá...

Jogos a felháborodásom? Igazából hangot nem adtam neki csak ugy magamban fortyogok.

Figyelt kérdés

17 éve vagyunk együtt, van egy 4 éves közös gyerkőc. Neki előző kapcsolatából van egy 19 éves lánya. Gyerektartást mindig fizette rendesen, azon kivül bármit kért a kiscsaj megkapta. Tartották is rendesen a kapcsolatot, heti szinten jött, nagy apa lánya szerelem.. sose problémáztam semmin, de most ....

Tudni kell hogy a párom magyar viszonylatban jól keres. Viszont én gyerek mellett egyenlőre csak közmunkát találtam, (kisváros, gyárakban 2-3műszak van, eladó a szakmám, de az is esélytelen)

Most ballag a lánya szakmunkás képzőből. Nálunk lesz a buli, mi fizetünk mindent, kaja, pia, süti stb. Pluszba kapott a kiscsaj egy 100ezer ftos telefont tőlünk, vagyis az apjától. Az egész hacacáré nem áll meg 150ezernél.

Természetesen a kislányunk is megkap mindent, de azért nagyobb kiadásokra gyüjtögetünk, vagy összedobjuk szülinap névnap a rokonokkal. Azt hogy én nem igazán kapok sose ajándékot, max 5000Ft értékben nem is taglalom.

A legnagyobb bajom az egésszel az, hogy a párom lánya már nem is jár hozzánk nagyon. Havonta-kéthavonta eljön 2-3órára meg a gyerektartásért aztán ennyi.

Igazábol nem is tudom mit várok tőletek, de jó volt kiirni magamból.


2022. jún. 14. 19:34
1 2 3 4 5 6 7
 61/62 anonim ***** válasza:
100%

És a többi dologgal mi van? Hogy a mostohalányod így meg úgy?

Hívd fel bármelyik éttermet, mi így honnan tudjuk?

2022. jún. 16. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 62/62 anonim ***** válasza:
100%

Jó 56-os, de akkor ugye a közös gyerekükre sem költhetnek annyit?

Mert láthatóan ez utóbbi egy cseppet sem zavarja a kérdezőt, csak a nagytól sajnál mindent, miközben ő ugyanolyan jogú gyereke a férjének, mint a közös. Na ez a qrva nagy probléma. Vagy szépen mindkettőn spóroljanak vagy egyiken se.

2022. jún. 17. 04:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!