Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Felnőtt fejjel hogy fogadnád,...

Felnőtt fejjel hogy fogadnád, ha az anyád bemutatná neked a leszbikus párját?

Figyelt kérdés

Igazából a másik oldal vagyok, tehát én fogok a hétvégén találkozni a párom felnőtt lányával. Megbeszélték már előre a találkozót,a lány beleegyezett, de a párom szerint még látszik, hogy emészti az információt.


Ha ti lennétek az ő helyében hogy fogadnátok? Hogy viselkedjek majd? Vigyek valami ajándékot? Ha igen mit?

Gondolkodtam, hogy esetleg bejelölhetném facebookon és válthatnánk pár mondatot előre, de szerintem jobban illik személyesen bemutatkozni. Vagy jó ötlet lenne írni neki?

Minden releváns tanácsot meghallgatok.


(Direkt ide írtam és nem a Leszbikusságba, mert itt több válasz szokott jönni és több nézőpontból, örülnék neki ha nem lenne áthelyezve a kérdés).



2022. júl. 6. 12:10
 21/93 Metionin ***** válasza:
96%
19. Ne akarj görcsösen megfelelni. Én pl. ezt kiszúrom és minél jobban jópofizik valaki, annál ellenszenvesebb. Inkább legyen valaki természetesen kevésbé szimpi, mint szimpi úgy, hogy megjátssza magát. Később úgyis kiderülne az igazság.
2022. júl. 6. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/93 anonim ***** válasza:
53%
Önmagadtól szerinted te nem vagy egy szimpatikus, jó benyomást keltő személy? Köpönyeget kell magadra venned ahhoz, hogy azt higgyék, hogy az vagy? És mért KELL jó benyomást kelteni? Ha nem azt keltesz, akkor mi van? Ez a félszeg gondolkodásmód abszolút nem egy érett felnőttre vall, hanem egy tinédzserre.
2022. júl. 6. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/93 anonim ***** válasza:
100%
Legjobb, ha természetesen viselkedsz, önmagadat adod. Ne görcsölj rá, próbáld lazábbra venni az egészet, amennyire csak tudod. Ajándék, Facebook bejelölés szerintem is felejtős, kissé erőltetett lenne, na meg felnőtt emberről van szó. A lány helyében én örülnék, hogy anyámnak új párja van, pont nem érdekelne, hogy milyen nemű.
2022. júl. 6. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/93 A kérdező kommentje:

Természetesen most nem lesz sem kézfogás, sem puszi a párommal, nem szeretnénk kínos helyzetbe hozni.


Egyébként 30 éves a lánya, és nem élnek már együtt, de nagyon szoros a kapcsolatuk. És éppen ezért szeretném is ha jól kijönnénk, mert tudom, hogy a páromnak milyen fontos a lánya, és ő is szeretné ha jóban lennénk.

2022. júl. 6. 13:09
 25/93 anonim ***** válasza:
91%

Meglepődnék. De nekem anyu homofób, és nem hagyná ott apámat, akivel rossz a kapcsolata, mert mit gondol a falu.

De egyébként nem zavarna.

2022. júl. 6. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/93 anonim ***** válasza:
8%

A Facebookot hagyd ki.

Xarul viselnem, de elfogadnam idővel. Nekem iszonyatos nagy hazugság gyereket vállalni egy férfivel leszbikusan....

2022. júl. 6. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/93 anonim ***** válasza:
100%
#26 Lehet az anyuka biszexuális is. Meg régebben nem mindenki vállalhatta fel a másságát. Mamám unokatesója is így született meg anno, hogy anyuka nem szerette a férfiakat, de a gyereke apját barátilag kedvelte, így megalkuvást választotta
2022. júl. 6. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/93 anonim ***** válasza:
7%
Neked nem kell "kijönnöd", nem a lánya a barátnőd. Akár utálhatjátok is egymást, semmi jelentősége. A lánya felnőtt, semmi dolga veled. 50-60 évesen ilyen infantilis megfelelési kényszer? Hát különös ...
2022. júl. 6. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/93 A kérdező kommentje:
Én 34 vagyok😄 És természetesen nem szeretném ha utálna, mert az nekem kellemetlen lenne, a páromnak pedig fájdalmas.
2022. júl. 6. 13:21
 30/93 anonim ***** válasza:
82%

Légy önmagad, én is ezt mondom. Persze ilyenkor zavarban van az ember, és nehezebben tudja talán önmagát adni, de azzal, hogy ezt kimondod, máris oldod valamennyire a feszültséget.


A találkozáskor a puszi még simán belefér, az menjen csak. Csók az tényleg nem meg ilyesmi, de a köszönéskor egy szimpla puszi nehogy már elmaradjon a pároddal. Bár ahogy a pillanat hozza.

2022. júl. 6. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!