Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Felnőtt fejjel hogy fogadnád,...

Felnőtt fejjel hogy fogadnád, ha az anyád bemutatná neked a leszbikus párját?

Figyelt kérdés

Igazából a másik oldal vagyok, tehát én fogok a hétvégén találkozni a párom felnőtt lányával. Megbeszélték már előre a találkozót,a lány beleegyezett, de a párom szerint még látszik, hogy emészti az információt.


Ha ti lennétek az ő helyében hogy fogadnátok? Hogy viselkedjek majd? Vigyek valami ajándékot? Ha igen mit?

Gondolkodtam, hogy esetleg bejelölhetném facebookon és válthatnánk pár mondatot előre, de szerintem jobban illik személyesen bemutatkozni. Vagy jó ötlet lenne írni neki?

Minden releváns tanácsot meghallgatok.


(Direkt ide írtam és nem a Leszbikusságba, mert itt több válasz szokott jönni és több nézőpontból, örülnék neki ha nem lenne áthelyezve a kérdés).



2022. júl. 6. 12:10
 31/93 anonim ***** válasza:
88%

A melegekkel nincs bajom, de az ilyen 20 évnyi korkülönbséggel eléggé. Ez nekem nagyon durva. Én biztos nehezen nyelném le, pláne ha még jó pofizni is akarna a velem egykorú "mostohám".

Ettől függetlenül szerintem fontosabb az anyjával való kapcsolata. Ha szoros, jó kapcsolatban vannak, akkor ha nem is lesztek barátok, de el fogja fogadni a helyzetet idővel.

2022. júl. 6. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/93 anonim ***** válasza:
84%
Én biztosan kértem volna a leszbi vagyok, bemutatnám a párom után 1-2 hetet, hogy az infót feldolgozzam, és úgy tudjak találkozni a párjával.
2022. júl. 6. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/93 anonim ***** válasza:
88%
Az anyád lehetne a barátnőd ... Hát akkor nem csodálom, hogy reszketsz.
2022. júl. 6. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/93 anonim ***** válasza:
100%

És szerintetek mit tehetnék, hogy szimpatikusabb legyek neki és hogy jobban elfogadjon/megkedveljen?


Nekem elég lenne, ha azt látom, boldog veled az anyám. Ne akard mindenáron megkedveltetni magad, nyilván nem könnyű a helyzet a lánynak, és idő kell hozzá. Nyilván sértegetést, beszólást nem vagy köteles elviselni, de ha közömbös, fogadd el, talán később enyhül.

2022. júl. 6. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/93 anonim ***** válasza:
95%

Hat nem tudom.... egyreszt nagyon meglepodnek, mert anyam nem egy nagy lmbtq tamogato :D en se vagyok az, de en elfogadom a melegeket, ismerek is tobbet. Viszont nagyonnfura lenne nekem ez a helyzet, tuti, hogy idore lenne szuksegem mire megemesztem, foleg hogy majdnem egy idos vagy a lanyaval, ez meg inkabb megnehezitheti a dolgat. Szerintem legyetek turelmesek, nem baj, ha nem sikerul olyan jol a tali, biztos a lany is izgul, de eleg fura lehet ez igy neki valljuk be. Szerintem a facet meg az ajandekot hagyd, nem hinnem, hogy segitenek a dolgon. Illetve amit itt is irtak, hogy csok, kezfogas, oleles ezt igy elsore inkabb hanyagoljatok, talalkozaskor esetleg egy puszi, bar en azt is kinosnak ereznem elsore (persze egy ido utan hozzaszoknek). Amugy meg add onmagad, csak beszelgessetek, mint 3 felnott ember, es rendben lesz szrintem. Foleg, hogy a lany is aoar talalkozni, akkor biztos megemesztette a dolgot mar valamilyen szinten.

Szurkolok, hogy jol menjen!:)

2022. júl. 6. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/93 anonim ***** válasza:
86%

Mindenképpen meglepne, mivel Anyum biztosan hetero és férje is van.

De elfogadnám teljesen és ugyanúgy szeretném.

2022. júl. 6. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/93 A kérdező kommentje:

Az az 1-2 hét megvolt, már korábban elmondta neki, hogy együtt vagyunk, nyílván rávárt mire felvetette, hogy megismerhetnének egymást.


Minket nem zavar a korkülönbség, nincs semmi jelentősége🥰

2022. júl. 6. 13:51
 38/93 anonim ***** válasza:
80%
De a párod gyerekét zavarhatja hogy az anyja egy gyereke korúval kavar.
2022. júl. 6. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/93 anonim ***** válasza:
5%
Őszinte elismerésem azoknak, akik elolvasva a kérdést, meg a kérdező kommentjeit, azonnal és világosan, egyértelműen látták maguk előtt a felállást: tudják, hogy a kérdező milyen nemű, tudják, hogy milyen nemű a "párja" és hogy mit takar a "másik oldal vagyok" megfogalmazás. Bevallom, nekem nem sikerült, én már itt elakadtam.
2022. júl. 6. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/93 anonim ***** válasza:
83%
Még ne vigyél ajándékot, korai, de ha látja, hogy kedves vagy és nyitott, akkor lehet esély, hogy jól menjen a dolog. Én elfogadnám, max először furcsa lenne, de semmiképpen nem zavarna.
2022. júl. 6. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!