Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Felnőtt fejjel hogy fogadnád,...

Felnőtt fejjel hogy fogadnád, ha az anyád bemutatná neked a leszbikus párját?

Figyelt kérdés

Igazából a másik oldal vagyok, tehát én fogok a hétvégén találkozni a párom felnőtt lányával. Megbeszélték már előre a találkozót,a lány beleegyezett, de a párom szerint még látszik, hogy emészti az információt.


Ha ti lennétek az ő helyében hogy fogadnátok? Hogy viselkedjek majd? Vigyek valami ajándékot? Ha igen mit?

Gondolkodtam, hogy esetleg bejelölhetném facebookon és válthatnánk pár mondatot előre, de szerintem jobban illik személyesen bemutatkozni. Vagy jó ötlet lenne írni neki?

Minden releváns tanácsot meghallgatok.


(Direkt ide írtam és nem a Leszbikusságba, mert itt több válasz szokott jönni és több nézőpontból, örülnék neki ha nem lenne áthelyezve a kérdés).



2022. júl. 6. 12:10
 61/93 anonim ***** válasza:
83%
16:22 mondjuk 30 éves nőnek csokit egy 30 évestől? Nekem az fura, gyereknek talán. De már az sem nagyon divat.
2022. júl. 6. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 62/93 anonim ***** válasza:
100%

Ne írj neki a facebookon , majd azután jelöld be, ha már meg volt a találkozás.


Ha jófej vagy és miért ne lennél, akkor jól.


Feltételezem, a te esetedben tud róla a párod gyermeke, hogy te is nő vagy és nem az étteremben tervezitek elmondani így nem fog meglepődni.

2022. júl. 6. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 63/93 anonim ***** válasza:
96%
Meglepődnék: egész életében csak pasijai voltak. De ha neki jó.... Az eddigi párjaival is elvoltam, de nem vittem túlzásba a bratyizást. ők meg-helyesen- beérték ezzel.
2022. júl. 6. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 64/93 anonim ***** válasza:
85%

hát max picit lepődnek meg

azok után h bevallotta h ö amúgy mazó és azt szereti ha fáj szex közben

2022. júl. 6. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 65/93 anonim ***** válasza:
16%

17:10-es

Mondjuk egy 30 éves lány biztosan jó lehet.

Vagy legalábbis jobb, mint egy 60 éves férfi, akivel egyébként összejönne. Lehet, hogy ez hízeleg az anya önbizalmának és azért ment bele egy L. kapcsolatba.

2022. júl. 6. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 66/93 anonim ***** válasza:
86%
Engem cseppet sem zavarna: az a lényeg, hogy édesanyám boldog legyen! Ha veled, akkor veled, ha nélküled, akkor nélküled!
2022. júl. 6. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 67/93 anonim ***** válasza:
80%

"Egyébként utálom az lbtqt de neki megbocsátanám."


Legalább tudnád a betűket, lmbtq/lgbtq...

2022. júl. 6. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 68/93 anonim ***** válasza:
65%
Szívből támogatnám ❤🧡💛💚💙💜
2022. júl. 6. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 69/93 anonim ***** válasza:
90%
Ha még nem láttad,nézd meg a 101 Reykjavík-ot.Ebben a főszereplő csávó volt barátnője lesz a csávó édesanyjának a leszbikus szeretője,és egyben a csávó nevelőanyja is lenne,mivel csávó a volt barátnője és a csávó édesanyja összeakarnak házasodni.
2022. júl. 6. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 70/93 Fárasztó96 ***** válasza:
32%
Elöször meglepődnék, mivel nem "olyannak" ismertem meg anyámat. Nem ajánlanám én sem a facebook-os ismerkedést, de egy ismerösnek jelölést tehetsz, hátha mégis fogadja. Ha partiarc vagy, akkor szerintem nem lesz gond.
2022. júl. 6. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!