Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Felnőtt fejjel hogy fogadnád,...

Felnőtt fejjel hogy fogadnád, ha az anyád bemutatná neked a leszbikus párját?

Figyelt kérdés

Igazából a másik oldal vagyok, tehát én fogok a hétvégén találkozni a párom felnőtt lányával. Megbeszélték már előre a találkozót,a lány beleegyezett, de a párom szerint még látszik, hogy emészti az információt.


Ha ti lennétek az ő helyében hogy fogadnátok? Hogy viselkedjek majd? Vigyek valami ajándékot? Ha igen mit?

Gondolkodtam, hogy esetleg bejelölhetném facebookon és válthatnánk pár mondatot előre, de szerintem jobban illik személyesen bemutatkozni. Vagy jó ötlet lenne írni neki?

Minden releváns tanácsot meghallgatok.


(Direkt ide írtam és nem a Leszbikusságba, mert itt több válasz szokott jönni és több nézőpontból, örülnék neki ha nem lenne áthelyezve a kérdés).



2022. júl. 6. 12:10
 81/93 segitseg válasza:
86%

Nem fogadnám rosszul, mivel elfogadó gagyok ilyen téren és nagy szerencsémre édesanyám is hasonlóan elfogadó. Maximálisan megérteném, ha ez történne, mert már beszéltünk erről.

Ajándékot én vinnék, de nem jelölném be, nehogy tolakodásnak vegye, vagy nem tudom, találkozás és személyes bemutatkozás után jelölném be/beszélnék vele. :3

Sok sikert!

2022. júl. 7. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 82/93 anonim ***** válasza:
91%
Ez az ajándék dolog nekem egy kicsit túlzás. Fizessék az ebédet maximum, de felnőtt emberek ne vigyenek felnőttnek ajándékot. Nekem az inkább kínos lenne. 12 év alatti gyereknek max.
2022. júl. 7. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 83/93 anonim ***** válasza:
90%
Engem is inkább a korkülönbség lepne meg. Néhány válaszod után gyanús volt, hogy nem 50 felett vagy, hanem jóval fiatalabb. Nyilván a ti döntésetek és semmivel se lenne másabb, ha 34 éves pasi lennél, akkor is meglepne, de a ti életetek. Szerintem legyék közvetlen, legyen egy kellemes társalgás 2 másik nővel. Valószínűleg a párod és a lánya fog többet beszélni, te meg asszisztálsz hozzá. Ne légy tolakodó, kíváncsi-fáncsi, szimplán beszélgessetek. Írtad, hogy a jelölést, üzenetet és az ajándékot hanyagolod már, jó is. Én a helyedben a későbbiekben megvárnám, míg ő jelöl be, szerintem már az is egy hatalmas lépés, hogy elfogadott. Sok sikert, várom a fejleményeket :)
2022. júl. 7. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 84/93 anonim ***** válasza:
16%
Nekem biztos nem mutatná be, nem lennèk rá kiváncsi.
2022. júl. 7. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 85/93 Fárasztó96 ***** válasza:
92%
Mondjuk én olyan vagyok, hogy van, amit nem anyámmal beszélek meg, de női téma, lehet, hogy jól jössz még a párod lányának. ;) Fel a fejjel, csak bátran...!
2022. júl. 7. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 86/93 anonim ***** válasza:
13%

Azon jót lehet majd röhögni, ahol az öreglány szomszédoktól-ismerősöktől-netről megkapja, hogy "No, vén fejjel ez is meghülyült, hogy vibri helyet "beforrósodott!".

Az öreglány meg szégyenében kihajít, mert rájön igazuk van;)


Miféle ember, aki behülyít egy öreget...pénze kell vagy lakása?

2022. júl. 7. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 87/93 anonim ***** válasza:
82%
86 - ismerd meg a hallgatás bölcsességét, és nem fog senki hülyének nézni!
2022. júl. 7. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 88/93 anonim ***** válasza:
17%

87

Az igazságra tapintás a legfájdalmasabb a bűnpártolóknak is, ahogyan a bűnözőknek is;)

2022. júl. 7. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 89/93 anonim ***** válasza:
73%
maximum a magadfajta ostoba homofóbok locsognak arról ki kivel, milyen neművel szexel... a normális embereket leköti a saját szexuális életük (ami neked nyilván nincs, ezért vájkálsz más intim dolgaiban.
2022. júl. 8. 00:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 90/93 anonim ***** válasza:
20%

89

Attól, hogy homofan vagy, még nem vagy te jobb sőt...

Azért van közünk e kérdés alatt, mert publikus...még ezt sem látod homofanatic? :D

2022. júl. 8. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!