Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Felnőtt fejjel hogy fogadnád,...

Felnőtt fejjel hogy fogadnád, ha az anyád bemutatná neked a leszbikus párját?

Figyelt kérdés

Igazából a másik oldal vagyok, tehát én fogok a hétvégén találkozni a párom felnőtt lányával. Megbeszélték már előre a találkozót,a lány beleegyezett, de a párom szerint még látszik, hogy emészti az információt.


Ha ti lennétek az ő helyében hogy fogadnátok? Hogy viselkedjek majd? Vigyek valami ajándékot? Ha igen mit?

Gondolkodtam, hogy esetleg bejelölhetném facebookon és válthatnánk pár mondatot előre, de szerintem jobban illik személyesen bemutatkozni. Vagy jó ötlet lenne írni neki?

Minden releváns tanácsot meghallgatok.


(Direkt ide írtam és nem a Leszbikusságba, mert itt több válasz szokott jönni és több nézőpontból, örülnék neki ha nem lenne áthelyezve a kérdés).



2022. júl. 6. 12:10
 51/93 anonim ***** válasza:
13%

Ne küldj neki pride meghívót meg jelölgetést, mert minden normális embernek elege van a "félédből" mára, akik mindenkinél kunyerálnak elfogadást, de azt nem fogadják el, ahogy a természet teremtette őket:D, de ha még egy a családba is bemászik...áhhh.


Az biztos, hogy a klíma maxon menne érkezésedre...és a cérna elszakadna, ha tapi-nyali produkció lenne muter vagy felém.

Szóval, ha rühelli "féléd", akkor te bármit teszel, akkor is rühellni fog, megrontottad a mutert gyakorlatilag...áhh.

2022. júl. 6. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 52/93 anonim ***** válasza:
92%

39-es: Mivel egy anyáról meg a párjáról van szó, ílletve leszbikus kapcsolatról, ezért a nemek kérdése adott!

Az egyik a kérdésben az anya, aki bemutatja a párját, a másik oldal a párja, nem a kérdésben feltételezett lány anyja.

2022. júl. 6. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 53/93 anonim ***** válasza:
13%

Nagyon csodálkoznék, és a mi esetünkben ez kb lehetetlen ahhoz hogy valós legyen. De elfogadnám teljesen, mert az anyukám. Őt szeretem a legjobban a világon, mégis. Egyébként utálom az lbtqt de neki megbocsátanám.


26/n

Szilvi

2022. júl. 6. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 54/93 anonim ***** válasza:
84%
Mért, azonos neműt szeretni bűn, hogy meg kelljen neki bocsátani, 53-as?
2022. júl. 6. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 55/93 anonim válasza:
85%
Engem egyáltalán nem zavarna a dolog. Örülnék, hogy anyukám boldog valakivel. Legfeljebb csodálkoznék egy kicsit, mert eddig azt hittem, hogy teljesen heteroszexuális, de így sem érintene rosszul az új kapcsolata. Szerintem inkább élőben mutatkozz be először a párod lányának.
2022. júl. 6. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 56/93 anonim ***** válasza:
6%
luk, luk. Ennyi.
2022. júl. 6. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 57/93 anonim ***** válasza:
15%
Undorítónak tartanám. És ki jelenteném hogy nem az anyám többé. Ugyanis én még nem az lmbtq szelemében lettem nevelve.
2022. júl. 6. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 58/93 anonim ***** válasza:
30%

Nekem soknak tűnik ez a korkülönbség. Szerintem legjobban azon akadnék ki, hogy velem egykorú vagy, mert ez így már anyakomplexus. Én rákérdeznék nála, hogy most ezzel akar a lelépett köcsög apának beinteni, be akarja bizonyítani, hogy fiatal, hogy bármitmegtehet? Mert ez így nagyon gáz és ha ilyen hirtelen a váltás az bizony kapuzárási pánik meg egyebek miatt szokott lenni. Nyilván nem a jelenlétedben beszélnénk, de emellett elküldeném pszichológushoz is, hogy lássa önmaga előtt, hogy komolyan gondolja-e. Mert ha nem, azzal téged sért meg. Te ugyanis szereted. Ő meg lehet nem, csak elhatározta, hogy apuci kapja be, én lealázom.

Te hiába is jópofiznál, attól csak rosszabb lenne a helyzet. Legyél egyszerűen laza, normális. Nem kell venni semmit, jelölgetni és írogatni, beszélgessetek. Ki mit dolgozik, honnan jött, hogy ismerkedtetek meg... nyilván a durva smár és a tapi pedig normál párnál is undorító vendégségben, így hanyagoljátok! Legyetek természetesek, normálisak, ez csak egy ismerkedős buli semmi extra!

2022. júl. 6. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 59/93 A kérdező kommentje:

34-54 évesek vagyunk, mi nem érezzük soknak😊

Hát az apukának biztosan nem akar bizonyítani, mivel 28 éve már hogy elváltak.

2022. júl. 6. 16:11
 60/93 anonim ***** válasza:
80%
Ne legyél tolakodó. Még nem is találkoztatok. Bejelölni ismerőst szokás, nem idegent. Majd ha találkoztatok, és jól ment, akkor is szerintem várj, jobb lenne, ha ő kezdeményezne, vagy minimum pár találkozó azért megtörténne. Az ajándékot nem tudom, de ha veszel is bármit, mindenképpen inkább valami apróságot, valami csokit. Én amikor vendégségbe megyek, szoktam vinni ajándékot. Kérdés persze, hogy milyen személyiség a lánya.
2022. júl. 6. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!