Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Felnőtt fejjel hogy fogadnád,...

Felnőtt fejjel hogy fogadnád, ha az anyád bemutatná neked a leszbikus párját?

Figyelt kérdés

Igazából a másik oldal vagyok, tehát én fogok a hétvégén találkozni a párom felnőtt lányával. Megbeszélték már előre a találkozót,a lány beleegyezett, de a párom szerint még látszik, hogy emészti az információt.


Ha ti lennétek az ő helyében hogy fogadnátok? Hogy viselkedjek majd? Vigyek valami ajándékot? Ha igen mit?

Gondolkodtam, hogy esetleg bejelölhetném facebookon és válthatnánk pár mondatot előre, de szerintem jobban illik személyesen bemutatkozni. Vagy jó ötlet lenne írni neki?

Minden releváns tanácsot meghallgatok.


(Direkt ide írtam és nem a Leszbikusságba, mert itt több válasz szokott jönni és több nézőpontból, örülnék neki ha nem lenne áthelyezve a kérdés).



2022. júl. 6. 12:10
 71/93 anonim ***** válasza:
22%
Csak nekem fordul meg a fejemben, hogy valóságosak-e ezek a kérdések?
2022. júl. 6. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 72/93 anonim ***** válasza:
5%

#39 vagyok és nem az a gondom, hogy az egyes mondatok szövegét nem értem, hanem az, hogy az egymás utáni mondatok nem alkotnak egy gondolat-folyamatot, teljesen különböző aspektusokat vetnek fel, egy tűzijáték az egész és követhetetlen a szöveg logikája.

A kérdés az olvasóhoz szól, személyesen, függetlenül attól, hogy az olvasó nő vagy férfi. A hozzá fűzött magyarázó szövegben az " a másik oldal vagyok" megfogalmazás értelmezhetetlen, minek a másik oldala ? "én fogok találkozni a párom felnőtt lányával"... ki a leszbikus, a felnőtt lány ? vagy az anyja ? (aki az én párom), de hát én lehetek férfi és élhetek egy leszbikus nővel.....stb..stb...stb. Olyan ez, mint a miniszterelnök és volt szeretője, aki az "élmény" hatására leszbikus lett...

2022. júl. 6. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 73/93 anonim ***** válasza:
98%
" " a másik oldal vagyok" megfogalmazás értelmezhetetlen" Tökéletesen értelmezhető hogy ő az új partner, nem a gyerek.
2022. júl. 6. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 74/93 anonim ***** válasza:
83%
Még meg is magyarázza, nem kell kihámozni semmit.
2022. júl. 6. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 75/93 anonim ***** válasza:
97%

39/72-es: komoly problémáid vannak a szövegértelmezéssel, nem árt gyakorolni!

Meg ne egy fél mondatot akarj értelmezni, hanem a kezdöbetütöl a mondan végi írásjelig.

"Felnőtt fejjel hogy fogadnád, ha az anyád bemutatná neked a leszbikus párját?"

Ez mindenkinek egyértelmü, hogy a válaszolókhoz szóló kérdés, ahol van egy "felnött gyerek", van egy anyja és annak van egy leszbikus párja (aki értelemszerüen nö). Ezen nincs mit félreérteni.

"Igazából a másik oldal vagyok, tehát én fogok a hétvégén találkozni a párom felnőtt lányával."

Ebböl megint egyértelmü, hogy a kérdezö a bemutatásra váró "pár", ezt megintcsak az értheti félre, aki feltétlen úgy akarja vagy aki képtelen egy magyar szöveget megérteni.


A magyarázkodásod többi része meg abszolút nem ide illik, szerintem te sem tudod, mit akarsz kifejezni.

2022. júl. 6. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 76/93 A kérdező kommentje:
39/72, Hát, szerintem add fel és próbálkozz valami egyszerűbb, könnyebben értelmezhetőbb anyaggal. Pl.Dóra, a felfedező, Bogyó és Babóca, ezek elég könnyen érthetőek🤣🤗
2022. júl. 6. 19:15
 77/93 anonim ***** válasza:
100%

Ne gondold ...

Teli vannak rejtett tartalmakkal es utalasokkal 🤣

2022. júl. 6. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 78/93 anonim ***** válasza:
90%

Engem személy szerint az zavarna hogy csak 4 évvel vagy idősebb nálam, de amúgy egy idő után azt is meg tudnám szokni. Főleg ha azt látom hogy anyu boldog veled.


Amúgy meg pont nem érdekelne hogy kivel van amíg boldog és jól bánnak vele. Akár te leszel az vagy valaki más.


Egyébként csak add magadat, mert az erőltetett jópofizást a legtöbb ember nem kedveli. Meg szerintem ezt az ajándékozást is hanyagold,30 éves nem 10.


Majd írj hogy mi volt, innen is drukkolok hogy jól sikerüljön 🤍

2022. júl. 7. 05:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 79/93 anonim ***** válasza:
26%

Az ember gyárilag biszex.

Anyukáddal semmi baj; sok boldogságot kívánok nektek!

2022. júl. 7. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 80/93 anonim ***** válasza:
77%
Hát valszeg konszolidált lesz a találkozó pár erőltetett nevetéssel de semmi csöpögő. Az anyuka hasít a nyugdíj felé, aki pont vele jön össze 34 évesen az sem valószínű hogy tévéből ismert olyan kirakatleszbi akinek "elvesztése" miatt férfiak harakiriznek. Ezt azoknak írom akik amerikai filmekből indulnának ki
2022. júl. 7. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!