Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Hogy nyugtassam meg anyumat,...

Hogy nyugtassam meg anyumat, hogy minden rendben van?

Figyelt kérdés
Pàrommal összeköltöztünk. Nekem van sajàt keresetem, meg pàromnak is. Viszont a pènz kezelèse egy picit fura lehet, de ez nekem így pont jó. Tehàt a bankkàrtyàm pàromnàl van. Ezt anyum megtudta, utàna nèzet neten, ès talàlt egy cikket, hogy "anyagilag kisemmiz" ès ez miatt nem merem majd otthagyni, ha esetleg olyan lenne. Ès hogy nincsen pènzem, meg stb. De elmondtam neki, hogy ez nem így van. Legrosszabb esetben este hazaèr, együtt vacsoràzunk. Ès elmondom neki, hogy mi kell màsnapra nekem. Pl: holnap estère kellene fogkrèm, tusfürdő, vagy ruhàt vennèk, stb.. Reggel felkell, megnèzni a pènztàrcàmat, hogy menyi van nàllam, ès beletesz amennyi kell... Pl 10-est, 20-ast, vagy megkèrdezi menyi kell, ès szó nèlkül reggel ad. Illetve a szekrènyben 30 ezer forint, ami arra van, ha kell akkor bàrmikor hozzànyúlhatok, annyi hogy szólnom kell neki hogy kivettem X ft ot, de csak azèrt, mert akkor visszapótolja, hogy legyen. De anyum ezt nem èrti meg, hogy van pènzem... Mit mondhatnèk neki, hogy ne fèljen...
2022. júl. 25. 11:36
❮❮ ... 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 ... ❯❯
 101/368 anonim ***** válasza:
96%
És ha elromlik netán a kapcsolatotok? Vagy bármi történik? Bármikor lenyúlhatja az összes pénzed.
2022. júl. 25. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 102/368 A kérdező kommentje:

102# de volt ilyen opcio....

Mindenki sajàtkàval, 1 szàmla kèt kàrtyàval, minden pènzt leveszünk, ès kinek mennyi kell, anyit vesz el... Szàmla felesben, a többit kiveszük, ès közösbe fizetünk, meg hasonló....

2022. júl. 25. 14:50
 103/368 anonim ***** válasza:
100%

Nem csak az a gond itt, hogy a párodban meg lehet-e bízni, vagy nem, hanem hogy te magad hogy lehetsz olyan gyermeteg, hogy teljesen normálisnak tartod, hogy a saját pénzedet valaki mástól kell elkérni.

Neked ez kényelmes, azt mondod, de hát hihetetlen sok minden lenne kényelmes az életben, és mégse csináljuk úgy, mert felnőtt emberek vagyunk és igyekszünk úgy is viselkedni.

2022. júl. 25. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 104/368 A kérdező kommentje:
Pffff olvass vissza akkor kedves 104# mèg mindig az èn döntèsem volt..... Nem ragaszkodott hozzà...
2022. júl. 25. 14:53
 105/368 anonim ***** válasza:
100%

"Ha jól èrtem ti külön kàrtyàn vahytok. Ha elfogy a kàrtyàdról a pènz, akkor kitől is kèrsz? A pàrodtól... Gondolom. Ott màr tőle fügsz... Ugyan az..."


Tévedsz, felnőttek ezt megoldják...

2022. júl. 25. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 106/368 anonim ***** válasza:
82%
Kérdező, minek írtál ide?
2022. júl. 25. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 107/368 anonim ***** válasza:
90%
De ha gyámság alatt lenne a kérdező, akkor nem problémázna ezen az anyja. Mellesleg a gyámja akkor sem a barátja lenne, tehát eleve nem is vehetné ő el a kártyát.
2022. júl. 25. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 108/368 anonim ***** válasza:
100%

Kedves kérdező. Hát, elég fura a rendszer, mit ne mondjak. Főleg, hogy egy-egy megnyilvánulásod némileg ellentmond egymásnak. De ha neked így kifejezetten jó, hát akkor egészségedre.

Én bármikor odaadom a kártyám a páromnak, ha azt akarom, hogy egy adott bevásárlást ő intézzen el, de én szeretném állni.

De hogy ÁLLANDÓ használatra odaadjam bárkinek, olyan Isten nincsen...


Nagyon fura, jah, de a poliamoria is fura, és az emberek 98%-a által nem elfogadott, akik viszont elfogadják, azoknak a világ legtermészetesebb dolga. Egi! :D

2022. júl. 25. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 109/368 A kérdező kommentje:
De akkor ha màr àtbaszàs:# letiltom a kàrtyàt haza költöm, ès megtartom a pènzt, akkor nem èn csesznèm àt? Ha màr itt tartunk...
2022. júl. 25. 14:58
 110/368 anonim ***** válasza:
100%

"mèg mindig az èn döntèsem volt..... Nem ragaszkodott hozzà..."


Figyuka, egészséges párkapcsolatban eleve FEL SEM MERÜL olyan opció, hogy elkéri a kártyád és majd kuncsorogsz pénzt.

2022. júl. 25. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ ... 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!