Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Hogyan gyozzem meg a szüleimet...

Hogyan gyozzem meg a szüleimet hogy legyen Netflixem?

Figyelt kérdés
Tényleg a mai világban már mindenkinek van szinte. De az én szüleim csak nem akarják megengedni nekem. Már mindenhogy próbáltam meggyözni öket de hiába. Azert is fordulok hozzátok hátha tudnátok segíteni, tanácsot adni.

2022. nov. 7. 12:57
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
 11/123 anonim ***** válasza:
82%
9: Gondolom az, hogy zsebpénze van, amit kp-ban kap, és nincs bankszámlája. Vagy egész egyszerűen gyerek, és nem is lehet neki. Hiába van akár havi 100.000Ft zsebpénze, ha azt kp-ben kapja és a Netflixet pedig csak bankszámláról lehet fizetni.
2022. nov. 7. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/123 anonim ***** válasza:
89%

Kerd meg a baratnodet, h adjon hozzaferest- cserebe fizeted a felet.

Azt hiszem 3 szemelynek lehez hozzaferest adni, de minimum kettonek.

Amugy ha ban penzed, regisztralj es fizesd.

2022. nov. 7. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/123 A kérdező kommentje:
#9, #10 az a gond hogy nem engedik hogy megrendeljem. Hiába mondom hogy akkor en fizetnem azt mondjak nem. Szoval nem az ár a probléma hanem egyszerüen, nem tudom buta dolognak tartjak vagy nem tudom. Egyszeruen elvböl nm akarjak engedni. Es erre akarnak tippeket kerni hogy tudnam meggyözni oket
2022. nov. 7. 13:16
 14/123 A kérdező kommentje:
Ja igen a masik meg nincsen bankartyam
2022. nov. 7. 13:16
 15/123 anonim ***** válasza:
73%

Én egy időben így használtam tök idegen emberét az ország másik végén.Havonta elutaltam neki x összeget, cserébe Ő megadta a 2 belépési paramétert, és kész.

Igazán amíg fizetve van a szolgáltatás, ebbe a szolgáltató cégnek nem is nagyon lenne joga beleszólni, max. abba, hogy EGYSZERRE, EGYIDŐBEN hány eszközről lehet nézni a szolgáltatást.

2022. nov. 7. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/123 A kérdező kommentje:
#15 hat azert en nem szeretném igy csinalni 😅
2022. nov. 7. 13:18
 17/123 anonim ***** válasza:
97%
Akkor arról próbáld meggyőzni őket, hogy azért is rendeljétek meg, hogy ők is láthassák, milyen. Ha egy hónap után változatlan a véleményük vagy úgy látják, hogy a tanulás rovására megy, akkor lemondjátok.
2022. nov. 7. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/123 anonim ***** válasza:
97%

14: Ha találsz a közeledben olyan embert, akinek van Netflixe, akkor odaadod neki kp-ban. Ha neked ez fontos (és úgy veszem ki, hogy az, máskülönben nem írtad volna ki a kérdést) és fizetni is tudod, csak nem elektronikusan meg nem bankszámláról, hanem kp-ban, akkor - reálisan nézve a dolgokat - egyetlen egy esély van, a környezetedben, ahol laksz, ott kell találni valakit,akivel havonta egyszer találkozol, átadod neki a kp-t (vagy ha van bizalmad az illető iránt, akkor akár x időtartamra előre, vagy utólag, ha neki van bizalma irántad), ő megadja a paramétert,te meg csak nézed.


Más megoldás nincs, kivéve esetleg azt, hogy ma már minden film fennvan torrenten, és leszeded onnan.

2022. nov. 7. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/123 A kérdező kommentje:
#17 na ez jo, koszi!
2022. nov. 7. 13:26
 20/123 anonim ***** válasza:
37%

Nincs más megoldás, mint magadnak megrendelni.

Én is "buta" dolognak tartom, illetve inkább számomra felesleg, mert én mindent megtalálok máshol, de attól még nem tartom gáznak, hogy másnak van rá igénye. Sajnos a szüleid előtt is van egy kitaposott edukációs ösvény, ragaszkodnak az elveikhez. Esetleg a barátnőd szülei, akik talán jobb állapotban vannak pszichésen nem tudnak beszélni a szüleiddel?

2022. nov. 7. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!